Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 19
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 19 Ux2ZB

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!


Cveta, baš mi je drago da si se javila....što se tiće serija, svi su entuzijastični, ali još nema nikakvog odgovora sa njegove strane osim da mu je uloga ponuđena.
Serija je originalno iz Argentine ali su je preuzeli i Amerikanci i koliko čitam nije baš uspjela, sadržaj je otprilike ovakav...


ČISTAČICA je uzbudljiva i emocionalno vođena drama likova o kambodžanskom liječniku pametnom na biću koji dolazi u SAD na medicinski tretman kako bi spasio njenog bolesnog sina. Međutim, kada sustav zakaže i gurne je u skrivanje, ona odbija da bude pretučena i marginalizirana. Umjesto toga, postaje čistačica organiziranog kriminala, koristeći svoju lukavost i inteligenciju kako bi  utrla vlastiti put u kriminalno podzemlje.



U svezi Minjaturistice, meni su i knjiga i serija odlične!

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Helo koke ?

Kako ste mi ? Božić nam kuca na vrata .......
Vrijeme leti...... Drago mi je da se povremeno javljate ....
Nova serija ? Nisam imala pojma .....
Tubu sam gledala na Netflixu ... nova serija... predivna je ... ona ne stari .....a nažalost nisam još pogledala Bjegunca... sramota 😂
Jednostavno ne stignem ......

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Šta ima još novo kod vas ?
💃🏻

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuu kokiceeeeeeeeeeeeeeeee tu sammmmmmmmmmmm  pp pp pp pp pp pp
Nisam vas zaboravila,kako bih mogla ali sam totalno ono luda,trcim ovamo,onamo-nije da je opravdanje ali eto tako je............
Vidim,citam.......ovo za sektu,nemam vise reci,jednostavno nemam,sta reci ali eto tako je,zarobio se i poklonio im svoj hebeni talenat i zivot...........Vidimo da se to desava i Arasu,ne znam bas za Tolgu ali eto,svoje perjanice,ne pusta ona debela krava,ni za zivot..............
Tubaaaaa  rds je toliko lepa,da ja ne znam da li je to humano.Znaci zena,prirodna a toliko lepa da joj godine ne mogu nista...............serija joj je predivna na netflixu i zajedno smo je gledale iva i ja i uzivale,bas bas............
Kokice moje nadam se da uzivate u ovim praznicima,sa svojim najmilijima,da se ljubite,smejete,krkate hrane kao ludi i etoooooo............
KOd nas neka kisurina i hladdurina,sto je bas neobicno za decembar ali jbg ,sta je vise normalno...........
Ljubim,ljubim,ljubim..........uzivajte,tu smo,pratimo i cekamo da li je istina ovo sa Enginovom serijom lk

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Draga Vido sretan blagoslovljen Božić tebi i tvojima ❤🍷🎄

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Srecan Bozic drage kokice  igra 
Uzivajte uz svoje najmilije party

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sretan vam Bozic devojke, neka je blagosloven ,  rds  Da ga lepo provedete . 


Veliki pozdrav sa Ohrida , ovde je toplo ko da ide prolece , a ne zima. 

Ja brojim sitno do zimskog raspusta, jedva cekam da se malo odmorim, da predahnem i napunim baterije.

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 19 XGE7g

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ovo vec postaje ozbiljno, popunjava se spisak glumaca, pisu da snimanje pocinje posle 5 .01

Kpa/OK.............. - Page 19 Yidyp

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sta je odabrao da pogleda

Kpa/OK.............. - Page 19 OsW2m

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!


Evo sa zakašnjenjem ali od srca svima koji slave, sretan i blagoslovljen Božić!   




                                   Kpa/OK.............. - Page 19 Umjetno-bozicno-drvce-3d-alpska-smreka-240cm2

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
SRECNA NOVA GODINAAAAAAAAAAAAAAAAA 
idila

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I od mene devojke, neka nam je srecna , uno puno bolja nego ova sto odlazi. Ljubim vas  rds

Kpa/OK.............. - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQqV-PGt-4UPMuchtLsr9vnbGYT0k4sYtcSgc2WMseO80IIdNzmKizI0rpoOegB_6sWFHI&usqp=CAU

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
SVIM MOJIM KOKICAMA SVE NAJ, NAJ, NAJ ŽELIM U NOVOJ GODINI!.. sa




..... uz sektu Artistanbul.... lk




Kpa/OK.............. - Page 19 323623457_903913557600685_2280976304357486284_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=okrJHS_w1z8AX_vAkZV&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jooj, ovi se ne dele.... mislim da je ovo sa Artistambul vec bolesno... ko da nemaju evoj privatni zivot, sve u krugu agencije... tuzno 

Pozdrav devojke  rds   jelo se pilo, jos da proslavimo pravoslavni Bozic pa da se malo odmorimo  sv  sarme ,  baklavice, kolaci  nije bas tako lako.

Za koji dan pocinje snimanje Enginove serije tako da za skoro imacemo seriju pa eto mozemo se druziti.

Preuzela sam sa foruma , pa evo da vidite dali vas zanima. Pise se da je rimejk americke serije The Cleaning Lady. Ja je nisam gledala, pa nemam ni cime sporedzivati.

Kratki sadržaj:
Liječnica Farah, imigrantkinja iranskog podrijetla (Demet Özdemir), radi kod mafije kao čistačica/pospremačica. Njezin će se život preokrenuti naglavačke, nakon što bude svjedokom ubojstva. Ne preostaje joj ništa drugo doli suradnja s jednim od šefova. Ona se, naime, bori za spas svojeg teško bolesnog sina Kerimşaha (Abdullah Burak Kaya), treba joj novac za njegovu operaciju. Sklon joj je jedan od mafijaških šefova Tahir Lekesiz (Engin Akyürek). Fırat Tanış je policijski inspektor Mehmet. Gönül (Derya Pınar Ak) je Mehmetova mlađa sestra i prijateljica Farinog (Farahinog) sina Kerimşaha.
Süleyman (Ali Sürmeli) je Mehmetov i Gönülin otac, a Perihan (Lale Başar) Mehmetova i Gönülina majka.
Ali Galip (Mustafa Avkıran) je Tahirov šef. Vera (Senan Kara) je njegova supruga. Kaan (Oktay Çubuk) je sin Vere i Alija Galipa.

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Serija se zove Moje je ime Fara . Ovo je definitivna glumacka postava.

Kpa/OK.............. - Page 19 Ezgif-2-01492828d0

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Drage moje koke 

SRETNA VAM NOVA GODINA
🎄🎄🎄🎄
Da ste mi zdrave i da se još dugo godina družimo

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Engin snima seriju ? 
Prosto ne mogu vjerovati ..i to 
Igra mafijaša ....šta li će to biti ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Inače ovo vrijeme leti , evo praznici su pri kraju 
Uskoro skola ....
Dobila sam 3 kile , strašno .....
I kod nas proljeće .... nije to dobro  ....

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuu kokice ,sretno Badnje vece,svima koji slave  chrt Da ste mi sretne,nasmejane i zdrave:mslt3:
samo krkajte,ima vremena za dijete i spremanje za bikini(ribiceeee)........
KOmentar za sektu suvisan,zaista nisu normalni ni ko ih predvodi ni podvodi.Uzas uzasova..........
Ali eto snima se nova serija.............cula sam za nju,dobro je prosla kod USA publike ali kako ce je turci obraditi,to cemo da vidimo.Zanima me hemija izmedju Demet i Engina.A on kao mafijas...........hmmmm lepo,nadam se da ce oblaciti bomba a ne u strikance............
LJubim vas kokice,uzivajteeeeeeeeeeee

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
SVIM KOKICAMA KOJE SLAVE ŽELIM "SRETAN BOŽIĆ"

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Stetan Božić Tami , Cvete .. HRISTOS SE RODI

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Hvala devojke  rds  

jooj Ella i ja muku mucim , nakupilo se kilograma, sada mora da se to skida dok dodje leto i kupanje a bogami i smeta.

I mene zanima ova nova uloga, pozitivno-negativan lik, 

Engin je dobio neku nagradu za Bjeg, ali nije bio na dodeljivanju jer kako je sam napisao snimanje je vec pocelo.


Kpa/OK.............. - Page 19 T6JHW

Last edited by Cvete on Sun Jan 08, 2023 5:48 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo jos jedna za najbola  internet serija

Kpa/OK.............. - Page 19 GC4pH

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuu zene drage.......da vas pitam,jel neka d vas gledala ovu njegovu seriju kacis? I  kakva je?

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
N

Kpa/OK.............. - Page 19 324191454_846419226417873_1393610513566663175_n.jpg?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=lMygfN0gVn8AX8oj3uV&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ozdrav devojke   rds   Da vam mahnem . 

Tami ja jos nisam pogledala Kacis. Komentari su dobri, serija nije nesto sto nije dosad vidjeno ali opet ima velike pohvale za enginovu glumu.

Ovu novu planiram da pogledam kada pocne sa prikazivanjem. Ovu Demet sam je gledala u Moj dom moja sudbina i dobra mi je bila. Ali vidim da je i ona podlegla plastici i puna je filera i silikona. 
  Ovo je novi par. Lepo izgledaju

Last edited by Cvete on Fri Jan 20, 2023 8:44 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
U pauzi dok cekaju snimanje. Ovo , kako pise Birsen je aerodrom u Istanbulu

Jel ovo onaj Durak sa njim... om tu
Kpa/OK.............. - Page 19 IN0n4

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................aa kako nam decko izgleda,kao bombonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
pas mater ne mogu niti jednu fotku da stavimmmmmmmmmmmmm
a admin sam,pas materrrrrrrrrrrrr
puc puc puc puc puc puc puc puc

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
seker, bonbon, bomba..prelep je prelep

Kpa/OK.............. - Page 19 AWEhG

Last edited by Cvete on Mon Jan 23, 2023 12:08 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ovo je Rijad, oni su gosti, ali mislim da bi Engin bio bilo kuda samo ne ovde.  ok  Nije ovo negoa teritorija

https://mobile.twitter.com/eleniard/status/1616849827064647680

https://mobile.twitter.com/engingreekfc/status/1616859758014734345

https://mobile.twitter.com/eleniard/status/1616863361194500096

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Sve što napišem mi se briše. Kaćiš nisam pogledala teška mi je tema. Pitaš Cvete jel ono s njim Omer Durak, da u zadnje vrijeme ni u WC bez njega. Bila je i Ilknur sa pomoćnikom i naravno Ozlemka i dok su dečki bili elegantno odjeveni, žene su bile živi užas!

Kpa/OK.............. - Page 19 323423050_859000935358133_2408057463774962478_n.jpg?stp=dst-jpg_s261x260&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=gUPSGlMC1GcAX_NaHtS&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pa ne znam Vida, osim ako je on njemu nekakav partner . Stvarno ne znam jeli je ovo normalno i u drugim agencijama ali ovakav prilepak  meni nije normalan. On ne moze imati niti partnerku , pa ako moram i partnera , ovi ga slede u stopu.  Ako njemu n e smeta onda ni on nije normalan. Nema drugo

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Prve promo fotke.....


Kpa/OK.............. - Page 19 328697394_693855412447068_318628820879214376_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=AMg03DWOvd8AX8hh2Be&_nc_ht=scontent.fzag4-1

Kpa/OK.............. - Page 19 327965732_715632716694491_6146884774448902883_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=bfg54PvBuykAX8zJUUd&_nc_ht=scontent.fzag4-1

Last edited by vida engin * on Thu Feb 02, 2023 11:32 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 19 327904122_1247820739162791_5785366906680487517_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=5bK8j0SbzbEAX_BYtDP&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 19 327797370_3256001384674966_7760625831014260781_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=bbdBoawRUYQAX-9aLcp&tn=8V5PkTlQDBCErJxr&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Izašao trajler ....serija počinje sa emitiranjem 15 februara.....


https://www.facebook.com/petvaughn/videos/578244477491020?idorvanity=1515653745424453

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutroooo:redsm:rds

Evo da se javim kokice .... veselim se Enginu , predivan je ... kao i Tuba , sto stariji to bolje izgledaju ....j
edino nemam živaca gledati epizode od 2 sata ......

Nije mi jasno zašto se ovako mlada i zgodna glumica napumpala , grozno .....

Nadam se da ste sve dobro ... da su djeca dobro .... moja sad ulazi u pubertet ... ajmee meni koje reakcije .. muž i ja se samo gledamo uff

Pusa velika , sad ću malo češće navracati, ipak je nas Bambi u pitanju

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!!

Sve ste sigurno vidjele strahote koje su se desile u Turskoj....stoga su se svi njihovi poznati bilo glumci, bilo poltičari  i sl. odazvali humanitarnoj akciji za prikupljanje srestava za pomoć žrtvama potresa, među mnogima je naravno bio i Engin....


Kpa/OK.............. - Page 19 332096466_529430005999151_474577191166099571_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=FpNurVpd7ToAX8JTCOp&tn=8V5PkTlQDBCErJxr&_nc_ht=scontent.fzag1-2



Svo snimanje i prikazivanje serija je prekinuto na dva tjedna.....novi sužbeni početak serije je 1. 3.

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro ,
Čule ste koke da smo se u mi tresli ....vjerujte mi
osjećaj je strašan ....srecom nikom se ništa nije desilo ...nije bio
tako jjak potres ..ali su zidovi u školi od male popucali i sam taj osjećaj i sad se prestravim.....jadni ovi ljudi u Turskoj....

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://www.youtube.com/watch?v=yZURrT0I11s

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Preminuo je Enginov   prijatelj  KöknarTezay, on se na instagramu oprostio od njega....


Kpa/OK.............. - Page 19 332795518_724358089351614_403722935133775417_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=9PDWb0OtoXgAX9xba0F&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
....izašao poster od serije.....


Kpa/OK.............. - Page 19 333209060_597522728479747_2961295722490593622_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=ZZ-Ft7x8jbsAX94zGGz&_nc_ht=scontent.fzag4-1

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo nam Tahira..... ok

Kpa/OK.............. - Page 19 333059248_518331707014534_3894064142913141977_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=G4wdPkLaGmAAX_hRHCN&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  rds

stvarno je ovo sto se u Turskoj desilo cemer i jad. Jadni ti ljudi koji su ostali bez icega , sve sto se stvaralo , gradilo poruseno u treptaj oka. A ono najstrasnije su ljudski zivoti, toliko pokidane niti, rasparcene porodice, toliko poginulih..zalosno...a zivot ide dalje, ko sto i je, mi zaboravicemo na obecanje carpe diem i nista vise do neke sledece nepogode...malesef

Jeste, otisao i ovaj dragi prijatelj Enginov, on je i Ozlemin muz, zato je i citavo jato Artistanbul bilo na sprovodu...

Serija pocinje 1 marta, ja cu probati da odgledam live prvu epizodu prvo zbog Engina a onda i zbog Demet. Smeta mi sto je preterala sa zahvatima, ali opet ona je dobra glumica . Zadnje sto sam gledala od pisaca je SON YAZ i prva sezona je bila top tako da se nadam da ce i ova prica biti dobra.

Evo ako ko zanima skratak sadrzaj serije> Preuzeto sa forum.hr   Farah (Demet Özdemir) je 28-godišnja Iranka. Bježeći iz Irana za Francusku prije 6 godina morala se zaustaviti u Istanbulu kad je saznala da je trudna. Počinje živjeti ovdje kao bjegunika. Uz to, njezin sin Kerimşah (Rastin Paknahad) ima rijetku bolest. Budući da mu je imunološki sustav vrlo slab od rođenja, Kerimşah je sklon bolestima. Stoga mora živjeti u sterilnom okruženju. Iako ima diplomu medicinskof fakulteta, Farah radi ilegalno kao čistačica u Istanbulu. Farin životni cilj je da se njezin sin Kerimşah oporavi i da živi kao sva normalna djeca. Uštedjet će što prije, završiti sinovo liječenje i opet otići u Francusku.

Ali, Farin se svijet preko noći okreće naglavačke. Ona svjedoči ubojstvu koje je počinila mafija na mjestu koje čisti i upoznaje Tahira Lekesiza (Engin Akyürek). Farah, po cijenu života, čisti poprište ne ostavljajući traga. Ali, budući da je očevidac ubojstva, mafija je želi ubiti i taj se zadatak dodjeljuje Tahiru. Tahir je usamljen čovjek koji je odrastao uz mafijaškog bosa. Stvari se za Farah još više zakompliciraju kada se ispostavi da je preminuli policajac. S druge strane, Mehmet (Fırat Tanış) vrši pritisak na policiju.

Tahir i Farah se moraju suočiti i s emocijama s kojima se ne mogu nositi u ovoj dilemi između života i smrti.

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
JUxxxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuu kokice  juxu juxu juxu
Evoo i ja da se javnem,nema izgovora ali jjbg jesam luda kao struja od obaveza i trcanja....ponavljam ,nema izgovora  kfa
Vidaka canim lepo te videti.Ribice,uza je ovo sto se i vama samo na blic desilo a zamislimo samo onnu strahotu,koja je zadesila Tursku i Siriju.Da ne duzim,potpisujem Cveletov post...sve do reci je tako.zivot ide dalje,za koga ide,za koga ne............jbg ne........to je postao zivot...........
ZA seriju,ne znam sta da kazem,pogledacu ako kazete da je wow wow wow.videla sam da se demet radila(po licu) i to se bas preradila,sve ti hebem,pa kao da su je pcele izujedale je na nekim fotkama..uzas.....a ona lepa devojka,nema potrebe za tim,ne sada,ne jos..ima dana i godina..ali jbg,trend
KAo sto rekoh,citala sam da je serija remake i znam koje,nisam je gledala ali vidim da ce biti kare 9bez kare) non stop i iskreno receno ,nisam u tom fazonu ali vec duze vreme..ne mogu to.pa na sve strane je kara,zasto bih u slobodno vreme sebi zasolila sa jos........mislim ok
Eto toliko kokice od mene.ljubim vas pno,puno,cuvajte se,volite se..........pas mater,to je jedino sto imamo i mozemo a da ne kosta..........  rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da ne zaboravim,sto se tice informacije i preminulom,laka mu crna zemlja........mozda nesto kara,donese i nesto lepo- tj mozda uspesnu ljubavnu vezi i brak Ozlemke i Engina  psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Večeras    krećemo..  .....juxu 


Kpa/OK.............. - Page 19 334480503_1258064184780398_7600658010341783296_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=pEjySWqBf7cAX9HjVPs&tn=8V5PkTlQDBCErJxr&_nc_ht=scontent.fzag1-2

descriptionKpa/OK.............. - Page 19 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply