Turske serije & druzenje

Kpa/OK..............
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. EmptyKpa/OK..............

more_horiz
e super javila se Pradica...............ono tamo da li je tabancic ili su postovi i crta od ko zna kad ,ja ne znam.ja znam samo da saljem sos poruke gde god mogu...........

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOkice moje,ne budite lenje ,procitajte tutorial ,koji se bas odnosi na ovo da nemate u jednom postu 8 postova.........nije nikakav fazon,caka mala a super je..........

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
KOkice moje,ne budite lenje ,procitajte tutorial ,koji se bas odnosi na ovo da nemate u jednom postu 8 postova.........nije nikakav fazon,caka mala a super je..........
jos i to da citam,ja kapiram na guranje fg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
e super javila se Pradica...............ono tamo da li je tabancic ili su postovi i crta od ko zna kad ,ja ne znam.ja znam samo da saljem sos poruke gde god mogu...........

verím.... u nás to dávajú v spravodajstve  lp

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kokice moje vece rds

hebeno tabanko se zaista raspao... pa sta je ovo , ista situacija i ja juce... pisala na soz temi a vidim danas nista nema od toga stoji do 30 januar sr i ja sam bila i vierocka, i cvete,marijanci a danas sam kivi... sansa nema da se udje tamo... uzas

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
caci hi1 , sta ima,pratis li koju seriju ili gobl

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Zdravo Marijancci,ne pratim ja nista,jedino live sam gledala Grmusu,ali ne do kraja i sa vama Olene Kadar,mozda kad zavsri ona serija Crno bela ljubav da pogledam,ako ne traje previse,ovako ne dovrsene serije nikako,iako sam mlada, al nemam ja zivce za njihove gluposti...Ti sta gledas citala sam da si gledala onu Fazliet i kceri tako nesto,pa odustala,ko mene i ti i ja dam sansu nekom serijom,ali posle 2-3 epizode pocinje me zamarati koliko mi ne drze paznju sa njihovim gliupostima :)

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Caciiiiii draga pozdrav pp rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Joj koke kakav je ono pičvajz na tabanku,,,malo sam marijanci,,malo kivi ,,,,,malo tamarica,,, lp ,samo mene prave nigdje nema,ak me tko nađe nek mi se javi fj

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Caci wrote:
Zdravo Marijancci,ne pratim ja nista,jedino live sam gledala Grmusu,ali ne do kraja i sa vama Olene Kadar,mozda kad zavsri ona serija Crno bela ljubav da pogledam,ako ne traje previse,ovako ne dovrsene serije nikako,iako sam mlada, al nemam ja zivce za njihove gluposti...Ti sta gledas citala sam da si gledala onu Fazliet i kceri tako nesto,pa odustala,ko mene i ti i ja dam sansu nekom serijom,ali posle 2-3 epizode pocinje me zamarati koliko mi ne drze paznju sa njihovim gliupostima :)

a to sam davno prestala,nonsens na kvadrat,sad sam ti sva u sozu,ako si citala,vojna serija ali zanimljiva i dobro odradjena ,bas su me kupili narocito tolga saritas koji  predobro glumi,ne znam jesli li cula za njega

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:
Joj koke kakav je ono pičvajz na tabanku,,,malo sam marijanci,,malo kivi ,,,,,malo tamarica,,, lp ,samo mene prave nigdje nema,ak me tko nađe nek mi se javi fj
posle najave sba mislim da te ni u sissku nema,saberi se zeno fg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav Irince,kako si mi,izgleda da se samo ja radujem,kad vam se zezne tabanko forum...haha...nezz sta se desava,ali ja ovde ne mogu da stavljam emoticone,ne pojavljuju mi se..hm...

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
a to sam davno prestala,nonsens na kvadrat,sad sam ti sva u sozu,ako si citala,vojna serija ali zanimljiva i dobro odradjena ,bas su me kupili narocito tolga saritas koji  predobro glumi,ne znam jesli li cula za njega[/quote[/quote]        Cula sam i za njega i seriju,kako da ne pa toiko ste ga nahvalile,pa one drame oko nove godine u Skoplju..Prelep decko,a od one slikice sto sam videla po netu i zenski lik,ona crnka je prelepa,valjda se vole u  seriju to dvoje :oki:citala sam i da serija rusi sve,sa gledanoscu i drago mi je zbog toga..

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
marijancci wrote:
Ritta wrote:
Joj koke kakav je ono pičvajz na tabanku,,,malo sam marijanci,,malo kivi ,,,,,malo tamarica,,, lp ,samo mene prave nigdje nema,ak me tko nađe nek mi se javi fj

posle najave sba mislim da te ni u sissku nema,saberi se zeno fg

......................
aaaaaaaaaaaaaaaaaa : svt od najave me skoro feršloknulo,,,,,,,,,,,,,,,,,,, svt srce će mi otkazat bok te mazo ed

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav caci,, mh ,konačno da nam i ti možeš nešto napisat juxu

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. 27657685_1875958859112555_5711173711392359690_n  Reklama za Enginov film..

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Caci wrote:
Pozdrav Irince,kako si mi,izgleda da se samo ja radujem,kad vam se zezne tabanko forum...haha...nezz sta se desava,ali ja ovde ne mogu da stavljam emoticone,ne pojavljuju mi se..hm...


hahah Caci barem tebe da te cueme ovde toa e dobro hr ... tabanko totalen raspad oh1  dobra sum jas bev malku bolna sega sum ok pa da vidam sto se slucuva ovde ok

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
hahah Caci barem tebe da te cueme ovde toa e dobro  hr ... tabanko totalen raspad oh1  dobra sum jas bev malku bolna sega sum ok pa da vidam sto se slucuva ovde ok[/quote[/    I jas sum bolna veke edna nedela,se lecev so se se i sesto ne mi pominuva nastinkava,a sestra mi pravese svadba vo sabotata,pa ic ne se pazev i pak me vrati na staro,i vremeto e takvo kaj nas ligavo...vie gledate nekoja serija denes,kolku sto znam,Soz gledate a toa e vo ponedelnik..

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:
Joj koke kakav je ono pičvajz na tabanku,,,malo sam marijanci,,malo kivi ,,,,,malo tamarica,,, lp ,samo mene prave nigdje nema,ak me tko nađe nek mi se javi fj


Evo ja sam Rita kad udjem na forum spk

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Ritta wrote:
Joj koke kakav je ono pičvajz na tabanku,,,malo sam marijanci,,malo kivi ,,,,,malo tamarica,,, lp ,samo mene prave nigdje nema,ak me tko nađe nek mi se javi fj


Evo ja sam Rita kad udjem na forum spk

-----------------
pa blago tebi mg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutro, samo da se javim, vidim da Tabanko i dalje ne funkcionira..... annoy

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
JUTROOOOOOOOOOO kfa
E sad bapš imam vremena,a nigdje nikog za kavicu popit

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne znam kako se uspijevate ubacit na tabanka je ne mogu, trenutno sam Viera..... kfa

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ne znam kako se uspijevate ubacit na tabanka je ne mogu, trenutno sam Viera..... kfa

V ako V   kfa

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. DVfU7lQXkAE3Qzj

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
["viera"]
V ako V   kfa

Kpa/OK.............. T1111

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ne znam kako se uspijevate ubacit na tabanka je ne mogu, trenutno sam Viera..... kfa
,,,,,,,,,
.................
svi smo izgleda mi Viera,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja sam cijelo jutro viera lp

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:


,,,,,,,,,
.................
svi smo izgleda mi Viera,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja sam cijelo jutro viera lp

......... ako ti je?   lp

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutroooooo...

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ovi fanovi su nevjerojatni, evo danas počinje snimanje serije Samoubojstvo u kojem glavne uloge glume Nesli i Ilker.....i odma su osuli paljbu po njemu te bezvezan, ružan te nisu par....ista situacija ka sa Birce prije početka emitiranja serije sa Ibrom.....samo se nadam da če ih on svih demantirat ka i Birce kad serija počne.... sly1

Kpa/OK.............. 27749888_2090323607866050_2205209322040347988_n

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
..i moram nadodat da mi je on zanimljiviji lik nego onaj Ozcan za kojin su pošandrcale..... oh1

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Ovi fanovi su nevjerojatni, evo danas počinje snimanje serije Samoubojstvo u kojem glavne uloge glume Nesli i Ilker.....i odma su osuli paljbu po njemu te bezvezan, ružan te nisu par....ista situacija ka sa Birce prije početka emitiranja serije sa Ibrom.....samo se nadam da če ih on svih demantirat ka i Birce kad serija počne.... sly1

Kpa/OK.............. 27749888_2090323607866050_2205209322040347988_n

..........................................

On je meni odličan,,a Neslihan mi nikako ne leži,,ima mi iritantan glas,sve kroz nos priča,,,,,a kak će izgledat zajedno pojma nemam,,,,,,,,,,,,,,ali on je glumčina samo takva

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
..i moram nadodat da mi je on zanimljiviji lik nego onaj Ozcan za kojin su pošandrcale..... oh1


..................................
nikad mi on baš nije legao,,,,,,,,,,,,,,,,na OZIJA MISLIM,,,,,,,,,,,,,, ali znam, da mnoge žene odvaljuju na njega

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Aaaa vidim pocinje nova serija............samo jedno moram reci,moje totalno misljenje i ne vredjam nikog ali mali Ilker je za Naslihan (i mnoge druge) doktor,magistar nauka u glumi....decko odvaljuje..da nije lepotan onaj klasican ali je toliko sarmantan da posle prvog gledanja sve zaboravite..........ali da je glulmcina to je milion posto

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:
vida engin * wrote:
Ovi fanovi su nevjerojatni, evo danas počinje snimanje serije Samoubojstvo u kojem glavne uloge glume Nesli i Ilker.....i odma su osuli paljbu po njemu te bezvezan, ružan te nisu par....ista situacija ka sa Birce prije početka emitiranja serije sa Ibrom.....samo se nadam da če ih on svih demantirat ka i Birce kad serija počne.... sly1

Kpa/OK.............. 27749888_2090323607866050_2205209322040347988_n

..........................................

On je meni odličan,,a Neslihan mi nikako ne leži,,ima mi iritantan glas,sve kroz nos priča,,,,,a kak će izgledat zajedno pojma nemam,,,,,,,,,,,,,,ali on je glumčina samo takva


................
... kao da mi čitaš misli... meni je on frajer i po a nju nikako ne mogu svariti.... baš iritantna iako ne znam zašto... racionalno rečeno je jako lijepa ali je ne mogu gledati i gotovo....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Aaaa vidim pocinje nova serija............samo jedno moram reci,moje totalno misljenje i ne vredjam nikog ali mali Ilker je za Naslihan (i mnoge druge) doktor,magistar nauka u glumi....decko odvaljuje..da nije lepotan onaj klasican ali je toliko sarmantan da posle prvog gledanja sve zaboravite..........ali da je glulmcina to je milion posto

............
...evet... upravo tako kako ste napisale Ti i Rita..... ok ... nije ljepotan ali obara sa nogu... sv

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:
vida engin * wrote:
..i moram nadodat da mi je on zanimljiviji lik nego onaj Ozcan za kojin su pošandrcale..... oh1


..................................
nikad mi on baš nije legao,,,,,,,,,,,,,,,,na OZIJA MISLIM,,,,,,,,,,,,,, ali znam, da mnoge žene odvaljuju na njega

.......

... sada sam i ja negativna kao neke kada pišu o mom Pi**astom.....ali da živim sto godina ne mogu shvatiti zašto odvaljuju na njega... ili npr. onog Erkana Petekayu.... tu

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...nema šanse da upadnem na Tabanka... prvo me prijavilo kao Marijanči... pa kao Ritu... pa kao Dušicu... a niti M od Merlinke.... psi ...
... zato došla ovdje... pojavila se... prijavila se... malo otračala sama sa sobom uz popodnevnu kavicu... kfa ..... i odoh dalje.... sk5

P.S.: O B O Ž A V A M smajliće na ovom forumu.... neorm

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Rukicccccccccccccccccccccccccc  pp pp pp pp

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
NA tabanku je nastala invazija rite........skot u sto oblika,nacina i izgleda  laugh laugh laugh

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tamaricaaaaaaaaa..... svt svt svt ... pa šta ima Down under.....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
NA tabanku je nastala invazija rite........skot u sto oblika,nacina i izgleda  laugh laugh laugh


........

Rita ...coo ...... sa začinom... bez začina... na hiljadu sto načina.... ed

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
Tamaricaaaaaaaaa..... svt svt svt  ... pa šta ima Down under.....

MUd sister mud  smpuc

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
....morala sam prekopirati ovaj tvoj post sa Tabanka.... mg ... došla sam negdje do pola i onda se izgubila.... smpuc ...da me hebeš ne znam tko je kome što trebao reći........... lp lp

"""".......PA slazem se ali ja nisam merodavna,ja sam samo jedna kookoska glupa,koja pojma nemam ni sta je pametno, dobro a ponajmanje dobronamerno::.......msilim da bi za takav komentar,morala pitati neke mnogo bistrije ali malesef te ne vole da pisu javno,vec samo tajno,coook tajno...ali hbg kao sto kazu, tajne ne mogu da se (sa)cuvaju zanavek,pa eto treba neka apokalipsa da bi se saznale.........prc................. "

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:

........

Rita ...coo ....
.. sa začinom..
. bez začina...
na hiljadu sto načina.... ed

I osim sto je grupna he...cina
postala je totalna tlacina  laugh laugh laugh

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
...evo sada me pustilo na Tabanka... izgleda da treba biti strpljiv i čekati izvjesno vrijeme da se on prezbroji sam sa sobom....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
....morala sam prekopirati ovaj tvoj post sa Tabanka.... mg  ... došla sam negdje do pola i onda se izgubila.... smpuc ...da me hebeš ne znam tko je kome što trebao reći........... lp  lp

"""".......PA slazem se ali ja nisam merodavna,ja sam  samo jedna kookoska glupa,koja pojma nemam ni sta je pametno, dobro a ponajmanje dobronamerno::.......msilim da bi za takav komentar,morala pitati neke mnogo bistrije ali malesef te ne vole da pisu javno,vec samo tajno,coook tajno...ali hbg kao sto kazu, tajne ne mogu da se (sa)cuvaju zanavek,pa eto treba neka apokalipsa da bi se saznale.........prc................. "

eeeeeeeeee Purger sister,kao sto smo milion pute videle i dozivele zivot je kara karma i zabije nas kad najmanje zelimo..............elem sa ovim padom tabnka,je totalno ekspozirano svo nase, intimno pp dopisivanj(iskreno receno sramota i na veliku zalost jer to je jedno pravo sa kojim se uclanjujemo na ovakva mesta)....pa samim tim su exspozirani neki pp postovii ,koje su na sva usta brljala i ispirala sa ritom i nama (kpa) kokosinjcem,da ne prenosim bruku......ali eto neciji su se avatari pomiksali pa su mogli to lepo procitati i nama preneti............hbg karma..............
...
.sisters ,
necete dobiti blisters
 vec skupite muda i otvorite usta tamo gde treba............ kfa 

PS. volim sto nisi razumela ni reci al si lajakala mc4

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
eeeeeeeeee Purger sister,kao sto smo milion pute videle i dozivele zivot je kara karma i zabije nas kad najmanje zelimo..............elem sa ovim padom tabnka,je totalno ekspozirano svo nase, intimno pp dopisivanje...iskreno receno sramota i na veliku zalost jer to je jedno pravo sa kojim se uclanjujemo na ovakva mesta....pa samim tim i od nekih,koje su na sva usta brljala i ispirala sa ritom i nama (kpa) kokosinjcem,da ne prenosim bruku......ali eto neciji su se avatari pomiksali pa su mogli to lepo procitati i nama preneti............hbg karma..............
...
.sisters ,
necete dobiti blisters
 vec skupite muda i otvorite usta tamo gde treba............ kfa 

PS. volim sto nisi razumela ni reci al si lajakala mc4[/quote]
..........

....stvarno nisam u toku... om ... naravno da sam lajkala jer je post sam po sebi iako malčice nerazumljiv ipak zabavan.... ok
... meni je to pljuvanje po ljudima sa drugih tema toliko djetinjasto da me čak i zabavlja... tako bi se vjerovatno ponašala moja malecka u drugom osnovne.. .to mi je taj nivo... starija u prvom srednje je to prerasla...
... isto tako me ne pogađaju niti bi me pogađali takvi komentari jer nije bitno što je rečeno već tko je što rekao...
... kaže se u Slavoniji... "za dobrim se konjem prašina diže" ... prevedno u naš rod... "...za dobrom se kobilom prašina diže..."....
...zato neka samo pišu što god žele.... igno ... mi smo u svom filmu i boli nas kiki za ostalo.... ll

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
..........

....stvarno nisam u toku... om  ... naravno da sam lajkala jer je post sam po sebi iako malčice nerazumljiv ipak zabavan.... ok
... meni je to pljuvanje po ljudima sa drugih tema toliko djetinjasto da me čak i zabavlja... tako bi se vjerovatno ponašala moja malecka u drugom osnovne.. .to mi je taj nivo... starija u prvom srednje je to prerasla...
... isto tako me ne pogađaju niti bi me pogađali takvi komentari jer nije bitno što je rečeno već tko je što rekao...
... kaže se u Slavoniji... "za dobrim se konjem prašina diže" ... prevedno u naš rod... "...za dobrom se kobilom prašina diže..."....
...zato neka samo pišu što god žele.... igno ... mi smo u svom filmu i boli nas kiki za ostalo.... ll [/quote]

==================================
Super napisano canim,upravo je tako.............i nema se u biti sta dodavati.......mi smo se naravno nastavile zezati jer to uostalom i radimo .............a ovo za kobile ,ja rado titulu prepustam skotu,nekako mi ide uz njen personaliti lp lp lp lp

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne znam kako vi uspijevate ja se ne mogu nikako uključit na Tabanka,,,,,stalno sam neko drugi.... tuz1

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply