Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 18
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+11
duca
Irina
Kivančicaa
PETRA
Ritta
marijancci
Ruža
maya22
Caci
Pata
viera
15 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 QmljI

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sekta Durak..Artistanbul  om

Kpa/OK.............. - Page 18 X5RiZ

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ipak je to intervju za Shell 

Kpa/OK.............. - Page 18 YGmOl

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Meni ovo nije Engin..ko neki negov klon, ali lep je ko slika

Kpa/OK.............. - Page 18 Ezgif-4-be64c0bc0c

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Bilo neko intervju, aktivan je decko..
Kpa/OK.............. - Page 18 AGWEi

Dobar dan drage moje , evo i mene da se javim ... Toliko ima filmića , slika , intervjua ..nikada nije bio tako angažiran ... izgleda predobro , oduševljena sam ... zanima me kakva je serija.... ostavljam je za jesen i gledam obavezno

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Inače , imate pozdrave od koka iz Beograda , našle smo se nekoliko puta ... bilo nam je super .. i smijeha i nostalgije za našim forumom ....
Uglavnom sve vas puno pozdravljaju ....
Sad ne idem nikamo neko vrijeme😁 pa se čujemo .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://www.instagram.com/p/CgFEvzbObxt/?igshid=YmMyMTA2M2Y=Kpa/OK.............. - Page 18 D8f06ed5-1154-4afe-8f34-c19c6f717a56

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuu samo da znate da sam tu,nego jurcam..............ljubim va sve i nadam se da ste mi superrrrrrrrrrr  hr
Kpa/OK.............. - Page 18 FYByUapUYAEw70D?format=jpg&name=small
eeee pa ako ovde nije savrsen,ne znam gde je
Nego d li je neka pocela ili pogledala seriju???Kakvo je??

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav kokicama!

Evo da se javnem u prolazu. Kod nas je tako vruće da se rastapam, a zovu još veći toplinski val ..... puc
U svezi serije nemam volje za teške teme, možda kad zahladi, sad sam u .......
                   Kpa/OK.............. - Page 18 Z

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Helo koke ......drago mi je da ste se javile ..... da ste dobro .... 
ja seriju ostavljam za jesen ...... 

inače koke , ON NIKADA NIJE IZGLRDAO BOLJE ..... sad mi je DUMREM ....
Gledam svaki dan slike i filmića s zadnjeg intervjua .... u ne mogu vjerovati kako hebeno dobro izgleda ... smije se ... svi ga gledaju oduševljeno ......
Šta reci , KOKLA SOM .. opet 😂😂😂

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuu samo da znate da sam tu,nego jurcam..............ljubim va sve i nadam se da ste mi superrrrrrrrrrr  hr
Kpa/OK.............. - Page 18 FYByUapUYAEw70D?format=jpg&name=small
eeee pa ako ovde nije savrsen,ne znam gde je
Nego d li je neka pocela ili pogledala seriju???Kakvo je??

TO JE TO ❤❤❤

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxuuuuuuuuuuuu kokice,dobro jutro,gde ste mi???.............vidim da gorite,majko mu kalaisanu.........pa ne znna vise covek sta da kaze............dokle ta ludila vise..........nadam se da ste mi sve mirne i na sigurnom i da u najmanju ruku uzivate u letnjem raspustu(znamd a ribica uziva,zasigurno ,ahhahhahahah)
ljubim vas i pisite,kad ugrabite praznog hoda

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  ncs   Danas je pakleno toplo, pa sam odlucila da ostanem pod klimom. Inace odmor mi prolazi laganica, plaza, setnja, neka kniga, po neki film . Drago mi je da ste dobro. Kod nas  opet rastu broevi obolelih od korone, al nekako nikoga nije vise briga, valjda smo vise pukli. Eto da vam mahnem i da vam kazem da je Ohrid u dobrom raspolozenju, nadam se da ste i vi  rds

Kpa/OK.............. - Page 18 Y4BDz

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I ja ostavljam negovu seriju za esen. Ocene su veoma povoljne , pogotovo gledanost u Turskoj je dobra. Slazem se sa Ellom , nikada bolje nije izgledao.
Kpa/OK.............. - Page 18 JDiqj

Last edited by Cvete on Mon Jul 25, 2022 6:33 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 Qs5Bc

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 Ks9vx

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
Pozdrav kokicama!

Evo da se javnem u prolazu. Kod nas je tako vruće da se rastapam, a zovu još veći toplinski val ..... puc
U svezi serije nemam volje za teške teme, možda kad zahladi, sad sam u .......
                   Kpa/OK.............. - Page 18 Z

 Ja sam odgledala prvu sezonu i bila mi je stvarno odlicna serija. Ova druga sezona ne tolko bas. Evo ja  predlazem vam ovu , meni se bas dopala.
Kpa/OK.............. - Page 18 9k=

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
hi1


Kpa/OK.............. - Page 18 FZTQ1ksWQAADmYo?format=jpg&name=medium

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav drustvo  rds  kako ste mi? Ne vidim nikoga ali verovatno uzivate u male morske carolije ili sto god vam donjelo leto. 

Tami kod vas je verovatno hladnije.

Evo mene da vas pozdravim, raspust se blizi kraju pa polako i obaveze nadolaze , al opet vreme je odlicno pa kada se sve nakupi tu je jezero i plaza, pa voda sve odnese. 
Ja ne gledam nista, nekako nemam volje da sednem ispred kompjutera pa da odgledam bilo sto. Puno serija sam zapocela ali nista nisam dovrsila. Cak nemam ni volju da nesto procitam pa eto dangubim pored plaze  ok.

Ima neke nove slike naseg bambica pa cu da prosledim .
Eto, budite mi zivi i zdravi, cuvajte se i pisite ovde tek da znam da ste dobro.   hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 NkTaT

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Zavrsila je serija evo kako kotira cak i kada se ne prikazuje

Kpa/OK.............. - Page 18 S1vAM

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I
Cvete wrote:
Pozdrav drustvo  rds  kako ste mi? Ne vidim nikoga ali verovatno uzivate u male morske carolije ili sto god vam donjelo leto. 

Tami kod vas je verovatno hladnije.

Evo mene da vas pozdravim, raspust se blizi kraju pa polako i obaveze nadolaze , al opet vreme je odlicno pa kada se sve nakupi tu je jezero i plaza, pa voda sve odnese. 
Ja ne gledam nista, nekako nemam volje da sednem ispred kompjutera pa da odgledam bilo sto. Puno serija sam zapocela ali nista nisam dovrsila. Cak nemam ni volju da nesto procitam pa eto dangubim pored plaze  ok.

Ima neke nove slike naseg bambica pa cu da prosledim .
Eto, budite mi zivi i zdravi, cuvajte se i pisite ovde tek da znam da ste dobro.   hr

Pozdrav Cvete i kokice ...
Nisam se dugo javljala jer znate kako je to kod mene .. plažovanje , izlasci , plazovanje ......
Takvom brzinom je proletio ljeto ... strašno ....
Pogledala sam ovu novu Tubinu seriju na Netflixu ... dopala mi se ....kraj mi nije nešto ... valjda će nastaviti ... 
i kid nas rastu brojevi nažalost .. ali isto tako Cvete , nikoga nije briga .. mada su moji u Beogradu imali bas težak oblik .... iskreno svi smo se zabrinuli ... no dobro je završilo ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Još malo pa počinje skola 😳 neeeeeeee

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pa haloooooo,
Ima li koga ovdje ?
Vido , Cvete, Tami ......
Yuhuuuuuuuuuuuuu

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav kokama! 


Briše mi se sve što napišem 


Kpa/OK.............. - Page 18 Citanje-knjige

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Srecan rodjendan nasem Bambicu,da ne zaboravimo  rds

Kpa/OK.............. - Page 18 Fe2x65PXwAEKccF?format=jpg&name=small

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuu kokice drage  hi1
Evo meeeeeeeeeeee,posle sto godina,znam znam znam,skot sam ali jbg ludnicu imam danima,nedeljama,mesecima  ok

Znam da ste mi vi rastrkane ,kad je leto,pa nisam htela da vas cimam  sv sad vam je hladnije ali je meni toplije,pa sad ne mogu sebe da cimam  laugh
Sve u svemu,volim sto ste mi dobro i sto ste se javile.Ljubim vas sve i hajde sada da se malo vise aktiviramo
Videla sam da je serija odlicno kotirana,bravo,bravo ,bravo...nisam pogledala,da li je neko (neka) "probala" seriju?
LJubimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  hr hr hr hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sevginiz , güzel dilekleriniz , ve gerçekleştirdiğiniz anlamlı ve değerli etkinlikler için çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle sarılalım tüm dünyaya hep beraber. Sevgiler selamlar. :blush: / Hvala vam puno na ljubavi, dobrim željama i značajnim i dragocjenim aktivnostima koje ste proveli. Zagrlimo zajedno s ljubavlju cijeli svijet. Ljubav i pozdrav. :blush:


Kpa/OK.............. - Page 18 12-10-Engin-Aky-rek-na-Instagramu-Sevginiz-g-zel-dilekleriniz-ve-ger-ekle-tirdi

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke   rds  evo da se i ja javim. Sto kaze Tami ko da je proslo sto godina. Da se prvo pohvalim da se moja maturantica upisala na medicinski fakultet pa sam sada i oficijalno mama studentice. Moram da priznam da mi je malo tesko, drugi grad, veliko mesto, nova sredina ali tako je to, mi ih podizemo dajemo im krila da oni lete. Septembar je bio  haotican, upisi, pa onda stan, pa preseljenje, pa skola  ali se sada malo po malo sredjuje i privikavamo se svi.

Sto se tice serija, nisam pogledala ni enginovu ni bilo koju. Ne znam sta mi je, koju god pocnem pogledam jednu dve i odustanem. Jedva se silim da pogledam zadnju sezonu Outlandera, Last kingdom bar da ih zavrsim kao celinu ali ne ide. Mozda sada kada stigne zima, ako imamo struje  sr . Eto ovo je otprilike sve . Drago mi je da ste se javile, ali lepo je da nas ponovo nesto okupi pa da malo procaskamo. Ljubim vas  hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pise da je najnovija i da je slikana u Kasu. Ovaj nas prvi u Turskoj obuce jaknu i zadnji je koji je skine  mc4
 
Kpa/OK.............. - Page 18 J4hQS

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 M8M3c

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Objavljeno pre neki dan, Disney Plus Turkie ...pitaju sta je sledece na listi a gledawe...Nas Engisa ima mnogo ali odabrao tri  ok

https://twitter.com/DisneyPlusTR/status/1584261370492915712

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ovo je iz neke emisije, na pitanje voditelja jel sprema nesto , on odgovara  " trenutacno ne, ali radimo, nastavljamo raditi, nece nas nista zaustaviti" sto god znacilo. Vazno je da dobro izgleda  i da je nasmejan

Kpa/OK.............. - Page 18 23-10-Engin-Shell-Bloomberg-kolaz-by-Gentjana

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
juxxxxxxxxxuuuuuuu  hi1
Gde ste kokice drage.Divnoooooooooooooooooooo Citam te Cvele dragi,pa to je predivno,bravo za tvoju pametnu devojcicu (pa na koga li je  mg ) svaku srecu i uspeh a da je tessko,mogu misliti,samo kad razmislim i zamislim,za svoju ivu,stegne mi se zeludac ali nema sta,sto kazes,to je zivot i mi nismo pitale nase mame tate,vec smo jedva cekale da poletimo i odletimo(naravno kad shvatimo da je bilo lepo u gnezdu,cesto i rado se vracamo) i to je poenta zivota.................JBG
Sve se slazem sa tobom,nema sanse,sve pocnem nesto,nema sanse da zavrsim.Ja sam zavrsila Kingdom i rasturili su,njih obozavam i mogla bih 50 sezona ,odjednom da spicim.Outlaander,izgubio ono ludilo i zaludjenost ali def i dalje prekokvalitetni i gledam,cekam.
KOd nas vrucina odvaljujeznaci ne znam gde udaram ali bukvalno,znate da ja mrzim ove vrucinstine ii falan filan.............eeee pa to mi je sad
Iva pici u skolu,pici meni po zivcima,znaci redovno stanje  puc
Ljubim vas kokice,i jvaljajte se,eto i vama to neko lepse vreme "umire" hajde da se malo druzimo i pisemo  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Bok kokice!  mh


Evo kod nas je još 25 stupnjeva a stiže studeni....jedino su noći super., barem se može spavati.
Cvete čestitam studentici, u početku je malo neobično ali na sve se čovjek navikne.
Naš ljubimac po njegovim riječima trenutno nema nikakvu seriju ni film u planu....stoga on sada lijepo roni i odmara u Kaşu.....


Kpa/OK.............. - Page 18 311772221_3003089286652430_7776865491587897479_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=1EUHW83vJPkAX9prHgO&_nc_ht=scontent.fzag1-2



.inače kad pokušavam da pišem kao prije cijeli mi se tekst izbriše....as

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro ,
Super da ste se sve javile ..❤

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Skoro sam zaboravila lozinku , jedva sam se ulogirala......
Čestitam Cvete sto je cura upisala medicinu , nisam ni sumnjala od tako pametne mame ....

Inače koke kod nas isto kao i kod Vide , ja se i dalje kupam svaki dan u moru , ne stignem ništa gledati , čak ni Netflix .... dan mi proleti ...
Svakako ću pogledati Enginovu seriju ali kad zahladi ......

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Uglavnom ništa od našeg foruma .... steta ....
Bilo bi lijepo čuti još koju koku

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Hvala vam devojke od srca  rds rds rds

Pozdrav i od mene, i kod nas topli novembar , topliji nego inace. 
Slazem se Ella, nazalost tako je. 
Evo donosim neke nove fotkice naseg Bambica , prelep je , stvarno

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Bio u nekoj emisii, valjda promovira Shell .Ovo mu je stilistica 
Kpa/OK.............. - Page 18 10-11-Engin-i-Ilknur-stilistica-Brand-Week-Istanbul-2022

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 18 10-11-Engin-Brand-Week-Istanbul-kolaz
Brand Week Istanbul 2022

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Joj kako je ovde mrsav.... sto mu treba ova lancuga na negov tepih
Kpa/OK.............. - Page 18 10-11-Engin-na-svojem-IG-u-Brand-Week-Istanbul

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Kpa/OK.............. - Page 18 10-11-Engin-Brand-Week-Istanbul-kolaz
Brand Week Istanbul 2022

Helo kokice ..... kako je zgodan nas Bambi

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Di ste koke ? 

Počela je ova dosadna zima ..... 
već se spremamo za Božić , vrijeme leti .....
Šta ima kod vas ? Šta gledate ?

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Bio u nekoj emisii, valjda promovira Shell .Ovo mu je stilistica 
Kpa/OK.............. - Page 18 10-11-Engin-i-Ilknur-stilistica-Brand-Week-Istanbul-2022

Nju treba pod hitno mjenjati ..... koma je ....

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Merhaba!

Ne može je mijenjati iz iste su sekte.....Durakovi..... lk

Ako je vjerovati Birsen, naš dečko se vraća na male ekrane sa serijom "Zovem se Farah", koja je rimjek argentinske serije "Čistaćica"
Partnerica bi mu trebala biti, Demet Özdemir...

Kpa/OK.............. - Page 18 Images?q=tbn:ANd9GcTYKuBGCSXKar1m8O8P_xnAe-WufY8OKVNuw-2C5yTqDwwn4l2S45qkdk2k9faLzTnTRwU&usqp=CAU

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  rds   tu smo, ko sto kaze Ella, vreme leti, skoro ce Bozic, pa Nova godina..ko da je juce bilo kad smo se kupali ali vremenu je to i posao da leti.

Radujem se novoj seriii, neka sto brze pocne. Demet je vec ozbiljna glumica, jako slobodna u scenama, ( sad udala se za jednog mamlaza , kazu jako ljubomornog) , mozda se i ona promenila, ali verujem da ce mu dobro parirati po glumi. Vizuelno videcemo.
A jel se zna Vida o cemu je serija?   Evo , naisla sam na informaciju da snimaju prvu najavu sledecu nedelju.

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sta gledam?       Citala sam roman Minijaturistica i jako mi se dopao, pa sam videla da ima i snimen serijal u dve epizode pa eto planiram da to pogledam. 

Odgledala sam Outlander zadnu sezonu i jos na listi ceka poslednja sezona The Last kingdom  ( kad a dodje vreme, mozda eto za zimski raspust).
 
Procitam po neku knjigu, sada imam vise posla, pismeni zadatci, neke proslave i tako. Kod nas ovih dana  kisurina, hladno.

Last edited by Cvete on Mon Dec 12, 2022 9:47 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Nije da je perfektno izgledao pre , ali ovo sto radi stilistica je zlocin za robiju..ko da nije on..

Kpa/OK.............. - Page 18 EE98O

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I moram staviti Tubu... kako ova zena izgleda..ona je sve mladja i mladja..prelepa . Zvucim ko neka baba al ne mogu prezaliti sto ovo dvoje nisu par..predivni su mi oboje zajedno..slucajno sam nabasala na neke scene KPA ...sve to deluje tako stvarno


Kpa/OK.............. - Page 18 Q4czZ

descriptionKpa/OK.............. - Page 18 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply