Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 12
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav društvu  hi1  jajca nemam, ali zato vam šaljem kitu cvijeća  cv  cv  cv  cv

Svima koji slave sretan Uskrs i Vaskrs mira i blagoslova .. onima koji na slave želim svako dobro ..

Kpa/OK.............. - Page 12 <a href=Kpa/OK.............. - Page 12 Img_4740" />

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav za sve cv Svima koji slavite Srećan Uskrs i Vaskrs cv Kpa/OK.............. - Page 12 17973657_1163364510459967_602352557013798159_o

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
DRAGE KOKEEEEE!!
OD SRCA VAM ŽELIM SRETAN USKRS

Kpa/OK.............. - Page 12 17862414_1057166264385446_2231538124896046408_n

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Koke moje drage... rds ... svima Sretan i blagoslovljen Uskrs!!! ok
... na moru vrijeme predivno... sunčano, toplo, bez vjetra...
...upravo smo završili ručak na terasi... hi1 ... za stolom nas 15... ok
...svima veeliki pozdrav i pusa.... hg hg

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
... idem u šetnju...mg .... pokušati potrošiti nešto kalorija od ovih milijun koje sam upravo konzumirala.... ms

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mojim dragim kokama...od srca želim sretan i blagoslovljen Uskrs

Kpa/OK.............. - Page 12 SLIKA-008

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
koke..epizodu nisam ni pogledala...baš mi odgovaralo šta san ovih dana bila rasprodata i dan i noć...tako sam umirila savjest...jer bože moj...i gore serije sam nastojala odradit do kraja...a sad vidi ti mene...ne šljivim Dagija ni za suvu šljivu....
neko ovde reče...dovoljno mi pogledat ono par klipova iz epizode...onih lipih...a onaj crni kraj san vidila onu večer..ne želin ponavljat...šta od žalosti....šta od hebade u zdrav mozak...

da išta više dodam...nema smisla...zgoržena kao i vi...scenrariste i Turke općenito i njihov ukus i interes neću ni komentirat...još kad im sad Erdo dobije još više ovlasti...nećeš vidit ni rukoljuba.. puc ...jednostavno kad te iz dana u dan bombardiraju i nameću kriterije za bilo što..ispiru ti mozak...a ti želiš ostat živit i radit u svojo9j domovini..jer tu ipak najlipše sunce sja...onda ti se dogodi ovo...tu si di jesi i tako ti je... puc

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
hebote...eto san se i ja raspucala puc ...više bez pištolja i neznam razgovarat puc

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 98703348049064901181

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 Jajca-veligden

Svim mojim kokicama cestitam Uskrs... nek nam je za mnogo godina..zelim vam da u radost i veselje provedete ovaj predivni praznik..Hristos voskresna -navistina voskresna

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
DOBRO JUTRO!

Kpa/OK.............. - Page 12 17884239_1859443547649344_8299191395180185741_n

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro kokice! mh

Kpa/OK.............. - Page 12 AL8_L1_L

Last edited by mikana on Mon Apr 17, 2017 8:58 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 12 17952648_1466541130033076_6322501181293490312_n

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......jutro kokice.......jeste prezivele krkljanac???........................ajmeeeeeeee slicice nove Enginove.................obrijao se fn fn

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Mogu misliti kako je on uzivo lep,kad ovako iz rucnog singl selfija izgleda bomba.................ajme zene ,ja juce sa Ivom kao pred zurku,reko daj da opalimo po jedan selfi..........sve ti hebem.....pa iskreno,jedno milion puta sam kliknula,dok mi se jedna slika nije svidela................bruka.............naravno,Iva ,kako god sam ja kresnula ispala fenomenalno -ja gabor.................i samo brisem,a ona jadna vice,pa mamaova je dobra....reko ljubavi ne gledamo tebe,ti si na svakoj dobra,gledamo da mama ne izgleda kao monstrum ms

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
OK,moramo nbiti iskrene...............BAmbic se nas cok,cok promenio.........kome da zahvalimo ,ajde da kazem,da ne znam.ali mu se kljanjam do zemlje..........jer ovo je jedan novi,opusteni,nasmejani,predusretljiv Bmabi.........i verujem,koliko da cemo cekati na njegov novi projekat,nece biti susno kao prejasnjih godina,vec cemo svako malo imati ovako neki lep selfic ili fotku sa fanom(pa makar taj i  restorandzija ili konobar bio).......JA se ne bunim ali ponajvise sretna sam ovakvoj promeni................zaista.............jos da se pocne pojavljivati malo vise na onom zvanicnim ceremonijama(koji mu ustvari idu uz opis posla) eeeeeeeeee gde bi nam kraj bio.............

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
svt Engin presladký, ale brada musí byť

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ahahahahahahaha Vierocka...evo ih dve V zaljubljene u divljacki izgled ok mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
OK,moramo nbiti iskrene...............BAmbic se nas cok,cok promenio.........kome da zahvalimo ,ajde da kazem,da ne znam.ali mu se kljanjam do zemlje..........jer ovo je jedan novi,opusteni,nasmejani,predusretljiv Bmabi.........i verujem,koliko da cemo cekati na njegov novi projekat,nece biti susno kao prejasnjih godina,vec cemo svako malo imati ovako neki lep selfic ili fotku sa fanom(pa makar taj i  restorandzija ili konobar bio).......JA se ne bunim ali ponajvise sretna sam ovakvoj promeni................zaista.............jos da se pocne pojavljivati malo vise na onom zvanicnim ceremonijama(koji mu ustvari idu uz opis posla) eeeeeeeeee gde bi nam kraj bio.............

ODRASLO DIJETE, TAMY!

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
ahahahahahahaha Vierocka...evo ih dve V zaljubljene u divljacki izgled ok mg

               Kpa/OK.............. - Page 12 T1111

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
MENI NAJDRAŽI SPOT...SVE UKRATKO SAŽETO A UKLOPLJENO SA PJESMOM... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ZNATE ŠTA EVO NISAM NEKO VRIJEME GLEDALA NI KLIPOVE NI SERIJU A EVO DANAS MI JE UPA U KADAR OVAJ SPOT I NAKON GLEDANJA SAD SAM JOŠ VIŠE RAZOČARANA SA OLENE KADAR, TEŠKI ENGINOV FLOP I ZBILJA SERIJA KOJU ŽELIM ZABORAVITI DA JE UOPĆE SNIMIO.... oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
DOBRO JUTRO!

Kpa/OK.............. - Page 12 17884239_1859443547649344_8299191395180185741_n




OOOOO pa jako je sladak lz ali fali mi malo bradice tr


jutro drage hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Moje drage dame, Engin izgleda fantastično, razvio se u vrlo harizmatičnog muškarca, kojem se i ja divim. svt

Ne znam, vidim da je naša draga Vidica vrlo razočarana sr  sa serijom Olene kadar. Ma pusti Vidaka, tako ti je to uglumačkom svetu, mnogo je kvalitetnih glumaca doživelo fijasko sa nekom serijom ili filmom. Snimiće naš Bambić sigurno nešto dobro, te ćemo ga sigurno sa uživanjem gledati.

Ma serija je teška drama, gde nam je svaka epizoda bivala teška i tragična. Nešto mislim, možda je ovo nekakva eksperimentalna serija po ugledu na evropske, gde serija ima malo epizoda.

Seriju nisam doživela kao Enginov flopi, nego čakštaviše, u ulozi Daghana bio je maestralan, njemu skidam kapu kako je to do savršenstva izveo.

Naravno da sve mi imamo svoja viđenja, a tu je lepota našeg druženja. rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Odgledala sam poslednji deo sa prevodom.........offfffffffffffff...........sve im hebem,da im hebem........jedna recenica je bila jako upecatljiva i porazavuje bolna......kad mu detektiv kaze.........NISI TI VISE COVEK,KOJI SI BIO IZ POCETKA PRICE.....................malsef ali tako je,konji od scenarista su to tako shebali ,da ne mogu verovati........ali da on,je postao mladja verzija Tekkina,Osmana i ostalih kretena...................i mozda metak na kraju i nije toliko nerealan jer ko je Dagi,koji bi posle onakve klasnicne egzekucije otrcao sa Selvi sinu????.................Covek uprljan krvlju............
Ali opet se vracam na poslednju scenu.................kako odglumise ooboje...zaista kapa dole................kapa dole........opet sam se isplakala,kad ona onako zavristi...........do kicme me prodrma........offfffffffffffff.................................

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Slazem se sa Mikanom...................nije ovo flop Enginov.mozda jeste serije i ne znam rejtinga,cega svega ali ne i njegov........kako je on odglumio Dagija,je maestralno..................koji dijapazon emocija je imao u ovih 13 epki je za divljenje................samo gledam kako je umro u poslednjoj sceni.....hbt covek je umro..............da ga ne videh posle na slikama,pomislila bih stvarno da je umro....sve ti hebem zareno.........................Ovo je mogao da bude njegov novi Mustafa......samo sto sve ostalo to nije propratilo

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutrance Kivi,Petrica i Vierocka ponovo mh

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Jutrance Kivi,Petrica i Vierocka ponovo mh


Hello rds slazem se i s tobom i s Mikanicom, serija je mogla biti vrh vrhova ali nažalost nije bilo kompetentnih ljudi da to i ostvare. Koliko god da su platili Engina premalo je, jer takav talent trositi na njihove nebuloze ok . Da nije bilo njega serija bi bila potpuno negledljiva. Ja ću se uvijek vracati prvim epizodama, a možda nekad pogledam i zadnje dvije mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
ZNATE ŠTA EVO NISAM NEKO VRIJEME GLEDALA NI KLIPOVE NI SERIJU A EVO DANAS MI JE UPA U KADAR OVAJ SPOT I NAKON GLEDANJA SAD SAM JOŠ VIŠE RAZOČARANA SA OLENE KADAR, TEŠKI ENGINOV FLOP I ZBILJA SERIJA KOJU ŽELIM ZABORAVITI DA JE UOPĆE SNIMIO.... oh1



nemoj tako Vidaka.... sériu zbehali, ale Dahi je vrh vrhova rds

Ja som cez víkend mrkla na Fatmu, už dávno som nevidela , ľudia moji Engin urobil mega-posun. Kerim je výborný, ale teraz čo Engin robí. Predovšetkým oči, pohľad, HLAS...pravý majster

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOkice samo da javim,u prepiski sam sa tabankom i evo ,ovaj put je obecao da bi za 3 dana -forum tabanko trebao  profunkcionisati...............ne zelim da se radujem i sirim laznu nadu jer nije prvi put,da je to obecao...............ajde da se nadamo da je sitina ovaj put.i da se vracamo kucici...................

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jutroooo koke...

kako ste mi? Jeste preživjele toliku količinu hrane....
Strašno.... oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Jutrance Kivi,Petrica i Vierocka ponovo mh


nejde mi odosielať posty.... ponovo, Selam hi1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Uuuf cao Ellice canim,ja danas pristavila zutu supicu i samo kuvano .znaci ,hbt otkacicemo nacisto.................

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Moram ovo prokomentirati.... danas je crni dan za Tursku....

odoše u nepovrat....
Međutim, Istanbul, Ankara i Izmir glasali su protiv.....

sve ostalo ruralno... naravno za.....
a mi se čudimo rejtingu......

tugica.....

Last edited by ella05 on Mon Apr 17, 2017 11:28 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Jutroooo koke...

kako ste mi? Jeste preživjele toliku količinu hrane....
Strašno.... oh1


hrana pre polovicu afriky by stačila lp ja som ešte neskončila, pobede hostia, znači odznova lp


PS: Elli, nezabudni za mňa popiť jedno tuš-muš kapučíno rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


hrana pre polovicu afriky by stačila lp   ja som ešte neskončila, pobede hostia, znači odznova lp


PS: Elli, nezabudni za mňa popiť jedno  tuš-muš kapučíno rds


Jutro tuš muš moj... rado ću popiti s vama kapućino...
danas samo povrće...srijedu krećemo na put.... neću moći zakopčati hlače... sve je na knap.... lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
fanúšikom nič neujde, Dagi by mal dnes narodeniny


Kpa/OK.............. - Page 12 C9mUQuYXgAAtY6J

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Uuuf cao Ellice canim,ja danas pristavila zutu supicu i samo kuvano .znaci ,hbt otkacicemo nacisto.................




Canim.... hi1

Joj, dobre vijesti od Tabanka... nadajmo se najboljem.... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:


Jutro tuš muš moj... rado ću popiti s vama kapućino...
danas samo povrće...srijedu krećemo na put.... neću moći zakopčati hlače... sve je na knap.... lp lp



myslela som originál kapučíno... keď budeš v taliansku rds rds

...ak nezapneš gate, daj si sukňu lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
fanúšikom nič neujde, Dagi by mal dnes narodeniny


Kpa/OK.............. - Page 12 C9mUQuYXgAAtY6J




E tooo su fanovi.... lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
KOkice samo da javim,u prepiski sam sa tabankom i evo ,ovaj put je obecao da bi za 3 dana -forum tabanko trebao  profunkcionisati...............ne zelim da se radujem i sirim laznu nadu jer nije prvi put,da je to obecao...............ajde da se nadamo da je sitina ovaj put.i da se vracamo kucici...................



ajde nadamo se i drzimo fige da bude kako je rekao

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Moram ovo prokomentirati.... danas je crni dan za Tursku....

odoše u nepovrat....
Međutim, Istanbul, Ankara i Izmir glasali su protiv.....

sve ostalo ruralno... naravno za.....
a mi se čudimo rejtingu......

tugica.....


turkom zamračilo oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jaojjjj Ellice,tuga..........................ali stvarno tuga........................oni su izbrali (PO meni) mracni put bez povratka......................i onda se mi cudimo rejtinzima i falan filan momentima..................kakvi Dagi,ima da se gleda samo Soz i pucacina na milion nacina....................ajmeeeeeeee. nemam reci...................mada to sve na stranu.iskreno,zaista iskreno s ebrinem za Engina i njegovu buducnost(u glumi mislim)..........za njega ovakvog(nezanteresovanog) nema mesta u njihovo dizi nebu............jednostavvno njegovo indiferentno ponasanje prema politici i ljubavi prema Endiju je dovela do svega ovog i bojim se da ce biti tako sa svakim seledecim projektom.................evo gledajte Murkija,mahao ,mahao i sad ima da ima za njega hleba i posla-makar dnevnik u pola 8 vodio.............eeeeeeeeeeeeeeeeeee sve ti hebem......a sto je nagore je,sto decko nema talenat za jezike i ne vidim ga nigde napolju.........................bas me neka tugica opalila kad sam saznala za ovo

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:



myslela som originál kapučíno... keď budeš v taliansku rds rds

...ak nezapneš gate, daj si sukňu lp



a tooo, a to naravno.... popit ću jedan za tebe.... makar ja pijem makijato..... al kad si ti u pitanju popit ću i
kapučino...
ajme već osjećam miris njihove kave.... rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Jutroooo koke...

kako ste mi? Jeste preživjele toliku količinu hrane....
Strašno.... oh1


mh mi nakon mog posla otišli kod mojih i ubili se hranom sr

evo jutros odma radim cucnjeve lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vidin ja da me niko nije razumija, šta se Engina tiče to je čisto ..... ad, ali na žalost ni to nije bilo dovoljno da spasi seriju od scenarističkih nebuloza . Imala ih je i KPA, ali njih dvoje su bili uh..., cv ovde na žalost toga nije bilo.... puc

Last edited by vida engin * on Mon Apr 17, 2017 11:40 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Jaojjjj Ellice,tuga..........................ali stvarno tuga........................oni su izbrali (PO meni) mracni put bez povratka......................i onda se mi cudimo rejtinzima i falan filan momentima..................kakvi Dagi,ima da se gleda samo Soz i pucacina na milion nacina....................ajmeeeeeeee. nemam reci...................mada to sve na stranu.iskreno,zaista iskreno s ebrinem za Engina i njegovu buducnost(u glumi mislim)..........za njega ovakvog(nezanteresovanog) nema mesta u njihovo dizi nebu............jednostavvno njegovo indiferentno ponasanje prema politici i ljubavi prema Endiju je dovela do svega ovog i bojim se da ce biti tako sa svakim seledecim projektom.................evo gledajte Murkija,mahao ,mahao i sad ima da ima za njega hleba i posla-makar dnevnik u pola 8 vodio.............eeeeeeeeeeeeeeeeeee sve ti hebem......a sto je nagore je,sto decko nema talenat za jezike i ne vidim ga nigde napolju.........................bas me neka tugica opalila kad sam saznala za ovo


To sam i ja pomislila... teško će to biti.... strašno da ljudi mogu biti tako glupi....
Teško za sve.. a pogotovo za one slobodnog duha............

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Jaojjjj Ellice,tuga..........................ali stvarno tuga........................oni su izbrali (PO meni) mracni put bez povratka......................i onda se mi cudimo rejtinzima i falan filan momentima..................kakvi Dagi,ima da se gleda samo Soz i pucacina na milion nacina....................ajmeeeeeeee. nemam reci...................mada to sve na stranu.iskreno,zaista iskreno s ebrinem za Engina i njegovu buducnost(u glumi mislim)..........za njega ovakvog(nezanteresovanog) nema mesta u njihovo dizi nebu............jednostavvno njegovo indiferentno ponasanje prema politici i ljubavi prema Endiju je dovela do svega ovog i bojim se da ce biti tako sa svakim seledecim projektom.................evo gledajte Murkija,mahao ,mahao i sad ima da ima za njega hleba i posla-makar dnevnik u pola 8 vodio.............eeeeeeeeeeeeeeeeeee sve ti hebem......a sto je nagore je,sto decko nema talenat za jezike i ne vidim ga nigde napolju.........................bas me neka tugica opalila kad sam saznala za ovo



Turci se vraćaju nazad evolucijski ok a Engin je umjetnicka dusica i jasno mi je zasto ga politika ne zanima..uvijek ima kafasine gore di piše svoje pricice mada od toga nema leba ok
ko zna mozda covjek napise knjigu jednog dana. To bi bilo super mada nije isplativo, svi znamo koliko Tiurci vole čitati sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I za mene kapucinooooooooooooooooo

descriptionKpa/OK.............. - Page 12 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply