Turske serije & druzenje

Kpa/OK..............
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. EmptyKpa/OK..............

more_horiz
rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro Tami... hi1 ... vidim vrijedna si od ranog jutra... mg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
jUTRO rUKIC.........STA DA TI KAZEM,PROBUDILA SE U 5:45........cekam Iva da se probudi,pa da pocnemo sa farbanjem jaja,.....................Sretan canim Veliki petak......sve naj tebi i tvojima rds hg rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
jUTRO rUKIC.........STA DA TI KAZEM,PROBUDILA SE U 5:45........cekam Iva da se probudi,pa da pocnemo sa farbanjem jaja,.....................Sretan canim Veliki petak......sve naj tebi i tvojima rds hg rds

Hvala darling... rds ... i tebi i tvojoj obitelji ... da ste zdravi i sretni... rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kako farbaš jaja?.. kod nas je uobičajeno bojati ih u kori od crvenog luka iako to svi vjerovatno tako rade... stavi se neki list, izrežeš najlonke i uvežeš taj list sa najlonkama... tako skupa kuhaš u kori od crvenog luka... poslije makneš najlonku i list i ostane ti bijeli oblik lista a jaje bude zlatno...... za lila boju se kuha u cikli....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
Kako farbaš jaja?.. kod nas je uobičajeno bojati ih u kori od crvenog luka iako to svi vjerovatno tako rade... stavi se neki list, izrežeš najlonke i uvežeš taj list sa najlonkama... tako skupa kuhaš u kori od crvenog luka... poslije makneš najlonku i list i ostane ti bijeli oblik lista a jaje bude zlatno...... za lila boju se kuha u cikli....

Znas sta,svake godine uradim mermerna ili mramorna jaja..............isto u lokovini ali se na jaje stave listici,negde vise negde manje,uvije u alu foliju i stavi u srpu sa lukovinom .....predivna su,ja ih obozavam i zaista su mermerna....ove godine medjutim necu......jer pod broj jedan smo u umanjenom sastavu........drugo,donela mi prijatlejica od kuce,ni onih modernih djakonija,kosuljica,nalenica..pa cu sa ivom divom,da se bacim na taj posao....................

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
... Miško što je prodao u Cannesu je prodao... pokazivati će prstom za njim i govoriti ..."evo onog lašca koji nam je htio prodati muda pod bubrege..."

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
... Miško što je prodao u Cannesu je prodao... pokazivati će prstom za njim i govoriti ..."evo onog lašca koji nam je htio prodati muda pod bubrege..."

MA taj je na nekoj andji,sto posto lz ...............ne zelim vise da mislim ni o seriji,ni o  nebulozama,samo da gledam izdanje Engina ili dagija...to mze,sve ostalo zabole me wh

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Znas sta,svake godine uradim mermerna ili mramorna jaja..............isto u lokovini ali se na jaje stave listici,negde vise negde manje,uvije u alu foliju i stavi u srpu sa lukovinom .....predivna su,ja ih obozavam i zaista su mermerna....ove godine medjutim necu......jer pod broj jedan smo u umanjenom sastavu........drugo,donela mi prijatlejica od kuce,ni onih modernih djakonija,kosuljica,nalenica..pa cu sa ivom divom,da se bacim na taj posao....................

.. .vidiš nisam znala da se umotaju u foliju...morati ću probati... kod nas prodaju boje za mramorna jaja...uzmeš najlonske rukavice, ispeš boje u ruke i onda se jaje u rukama okreće i tako dobije taj mramorni otisak...
... mi ćemo ih možda malo sutra obojati...mi to radimo uvijek na Veliku subotu tako da budu što svježija za Uskrs...

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

MA taj je na nekoj andji,sto posto lz ...............ne zelim vise da mislim ni o seriji,ni o  nebulozama,samo da gledam izdanje Engina ili dagija...to mze,sve ostalo zabole me wh



... moram napisati samo jednu nebulozu od sinoć i to je to... Dagi je pustio Yilmaza koji mu je direktno ubio oca a ubio je Endera i Tekina koji su čisto racionalno gledano mu napravili ipak manje zla od Yilmaza..Ender mu je smjestio ubojstvo prije 11 godina ... ali da je imao dobrog advokata on bi vidio to što je poslije Selvi vidjela i oslobodio bi ga. Točka.... wh

Last edited by Ruža on Fri Apr 14, 2017 8:26 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Canim toliko je dobro,da ja nemam reci..znaci predoro i prirodno,sto je najbitnije...znaci stavis listici alu folije.i onda redjas listice luka ,kako hoces,negde manje negde vise,ma onako nasumice,naravski jajei onda lepo ususkas u papir lepo...predobro............

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro Kivi... hi1 ... uključi ton...

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
NIsam gledala epku ali videlakraj i slusa;a sve sto se napisalo.....znaci totalno nebuloza........da ne kazemo,kako je hladnokrno likvidirao Endija u glavu,Tekkina.ma sve kao profi ubica i onda ostavi Tekkina da se valja sa pistoljem pored...........ma daj.........a da ne kazemo,kako sa osmehom odlazi odatle,ono kao ajmo sad smo oovo odradili idemo po sina..................halo jel mi pricamo o istom liku????>.................znaciiiiiiiiiiiiiii zbljuv nevidjeni....treba da ih je stid......................ali opet ponavljam.....ona je plakala i vristala za 30.majke mi...............jos da tako otvara usta............sve ti hebem za oscara bi mogla konkurisati

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivi canim,jutric hi1

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
NIsam gledala epku ali videlakraj i slusa;a sve sto se napisalo.....znaci totalno nebuloza........da ne kazemo,kako je hladnokrno likvidirao Endija u glavu,Tekkina.ma sve kao profi ubica i onda ostavi Tekkina da se valja sa pistoljem pored...........ma daj.........a da ne kazemo,kako sa osmehom odlazi odatle,ono kao ajmo sad smo oovo odradili idemo po sina..................halo jel mi pricamo o istom liku????>.................znaciiiiiiiiiiiiiii zbljuv nevidjeni....treba da ih je stid......................ali opet ponavljam.....ona je plakala i vristala za 30.majke mi...............jos da tako otvara usta............sve ti hebem za oscara bi mogla konkurisati


... Fahra bi trebala glumiti profesionalnu narikaču... odlično plače... ali za ostalo... sr ... šteta za nju da nije iskoristila šansu koju je imala...mogla je unatoč sranju od serije odigrati odličnu ulogu... međutim ne može se djevojku iz Grmuše i ženu kakva je Selvi trebala biti glumiti na isti način.... wh ... žao mi je zbog nje...mogla se razviti u dobru glumicu, ima potencijal...ovako pretendira da bude prvenstveno lijepa lutka koja se prešetava uz drugog jednako lijepog muškarca... i podsjećaju na Barbie i Kena... iako ih volim vidjeti skupa.... rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
jutro drage rds

a sad sam napisala cijeli esej, di je nestao??

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
DOBRO JUTRO!

Evo samo da se javim. Nastojat ču zaboraviti ovu seriju kao da uopče nije postojala. Samo se nadam da je poruka Artistanbula točna i da se vidimo uskoro sa nekim pravim projektom do tada.....

Thank you for your best wishes and support . See you soon ... Engin Akyürek

Kpa/OK.............. C9UYw4aWsAAtZSl

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tako je Rukic.......strasan potencijal ima............sade sto ce to ostati samo potencijaal.........a ona ce setati farmrke,sminku,sampon i Brku............

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:
jutro drage  rds

a sad sam napisala cijeli esej, di je nestao??

Nije canim nigde nestao,sad sam te procitala.................ovo je novi,pravi odeljak...onaj se ukida .jer je pogresno poslozeno sve............Nemas ali nema spojma koliko ti zavidim sto gledas fresko Kpa.......nemas pojma i sa sve njunjavom,odvratnom Nuli i odvratnim golubom od abija Husseionom.....ali ona magija,ona ljubav............... rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:
Dobro jutro Kivi... hi1 ... uključi ton...



hi1 pisala sam post opširan kojeg sada ne vidim oh1

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:
jutro drage  rds

a sad sam napisala cijeli esej, di je nestao??


.. a ništa... prstiće na tastaturu i piši ponovno.... ok

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vidakai ja sam u tom fazonu..kao d aje nikad nisu ni prikazivali.okretacemo njegove naj slike a bogmi bilo ih je dosta....i to je to

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Nije canim nigde nestao,sad sam te procitala.................ovo je novi,pravi odeljak...onaj se ukida .jer je pogresno poslozeno sve............Nemas ali nema spojma koliko ti zavidim sto gledas fresko Kpa.......nemas pojma i sa sve njunjavom,odvratnom Nuli i odvratnim golubom od abija Husseionom.....ali ona magija,ona ljubav............... rds rds rds


... tamo ga je Kivi smjestila... idem pročitati... ok

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Nije canim nigde nestao,sad sam te procitala.................ovo je novi,pravi odeljak...onaj se ukida .jer je pogresno poslozeno sve............Nemas ali nema spojma koliko ti zavidim sto gledas fresko Kpa.......nemas pojma i sa sve njunjavom,odvratnom Nuli i odvratnim golubom od abija Husseionom.....ali ona magija,ona ljubav............... rds rds rds


Istina divni su stvarno..a zašto ne gledaš ponovo malo se podsjetiš tr

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz

Re: OLENE KADAR.............

Kpa/OK.............. Empty by Kivančicaa Today at 8:35

=91e60898cb1a858fe52531e5da884428&cvf[1]=474d7e2f2aa51341da584341fcf7f6c2&eval=plus&p_vote=1875]+

----
=15ae180c11d0d0120b9aa73e260a217f&cvf[1]=cf89572ab590c8c34d86cd612fbc29cf&eval=minus&p_vote=1875]-

Jutrance,


znači drago mi je da nisam gledala sinoć, mislim da ni neću zasad. možda nekad tamo..

kad su vec morali sklepati kraj na brzinu zar njihovi mozgovi nisu mogli smislit ništa smislenije nego porokajte se svi i to je to Kpa/OK.............. 3079531108

neyse..ja sam na pola 40te KPA. Mogu reći da mi se Huseyin iskreno gadi do srzi, nemam nikakvog suosjećanja za njegove suze ni patnju. čovjek je toliko gnjusan da je to strasno. plače pati a kad vidi kufer pun para smije mu se brk. zbljuv zbljuv

Hvala gospi da je Fatih rekao Niluferki da ne cmizdri više, ne mogu je više gledat. i ja sam plačljiva ali ono je više ogavno

A Elif i Omer su krasni u svojoj patnji.Omer još i više, tuž
no je ali znam da će se pomiriti pa mirno gledam. Volim kada par malo rastave jer nas onda razdrmaju.


Odlučila sam prvo završit Omera onda ću dokrajčit Kerima Kpa/OK.............. 4091727620

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo prenela sam Kivin post..................Kivice,ko kaze da ne gledam???..........svaki dan pogledam deo neke epke..............jednostavno legenda.............

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:


... tamo ga je Kivi smjestila... idem pročitati... ok


ma nemaš šta posebno pročitat lp ,ništa pamentno nego dojmovi na brzinu mg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Evo prenela sam Kivin post..................Kivice,ko kaze da ne gledam???..........svaki dan pogledam deo neke epke..............jednostavno legenda.............




ma nisi se morala mučit, nema ništa značajno u njemu psi

žao mi je zbog OK..mogu eventualno reprizirati prva 3,4 nastavka i sama u glavi izrezirati do kraja ok

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:


Istina divni su stvarno..a zašto ne gledaš ponovo malo se podsjetiš tr


...treba mali odmak sada nakon ovoga pa možemo svi kolektivno gledati KPA... rds ... meni toliko nedostaju da se ne želim podsjećati...boli me kada vidim kakav je to par a muče se oboje u sadašnjim projektima... Bambi se bar prestao mučiti... a Bambina bar ima uspješniju seriju iako to ni približno nije to.... ms ...
... da njih dvoje snime film skupa ja ne znam što bi se desilo... valjda bi se nebo srušilo...

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
MA ja se slazem sa Vidakom u potpunosti...pravicu se kao da je snimao neku reklamu.............i to je to............

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Vidakai ja sam u tom fazonu..kao d aje nikad nisu ni prikazivali.okretacemo njegove naj slike a bogmi bilo ih je dosta....i to je to


... ovako ćemo se i mi ostali postaviti... seriju izbrišemo iz pamćenja... ja ionako nisam bila navučena na nju... a shvatimo to kao jedan malo duži i to JAAAAAKOOOOO DOBAR Bambijev fotoshooting.... fn fn fn

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:

...treba mali odmak sada nakon ovoga pa možemo svi kolektivno gledati KPA... rds ... meni toliko nedostaju da se ne želim podsjećati...boli me kada vidim kakav je to par a muče se oboje u sadašnjim projektima... Bambi se bar prestao mučiti... a Bambina bar ima uspješniju seriju iako to ni približno nije to.... ms ...
... da njih dvoje snime film skupa ja ne znam što bi se desilo... valjda bi se nebo srušilo...

Tako je...ja sam za film.......sto kazes,mislim da bi se nebo srusilo.............i da ga snime onako pravo,kako treba,bez cenzura i gluposti.vec kao sto se zeleni tarabao sa onom Ruskinjom za pravom.naravno zbog verodostojnosti scena.........eeeeee tako....da nam to pokazu i prikazu,bas onako kako treba.............mislim da bi imali povecani mortalitet u raznim ,cudnim,nicim povezanim drzavama  ok

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ruža wrote:


...treba mali odmak sada nakon ovoga pa možemo svi kolektivno gledati KPA... rds ... meni toliko nedostaju da se ne želim podsjećati...boli me kada vidim kakav je to par a muče se oboje u sadašnjim projektima... Bambi se bar prestao mučiti... a Bambina bar ima uspješniju seriju iako to ni približno nije to.... ms ...
... da njih dvoje snime film skupa ja ne znam što bi se desilo... valjda bi se nebo srušilo...


ja bi njega radije gledala u flimu sa Beren nego sa Tubom ok

Mislim Elif i Omer su top, ali mislim da se to ne može ponoviti sve da ih opet spoje. ne znam zašto tako mislim ali eto općenito nisam nešto oduševljena Tubom ms , jedino mi je kao Elif gledljiva ms
Probala u Asi ne ide, probala CvG ne ide..

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Rukic cv.......malo duzi shooting..............

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Tako je...ja sam za film.......sto kazes,mislim da bi se nebo srusilo.............i da ga snime onako pravo,kako treba,bez cenzura i gluposti.vec kao sto se zeleni tarabao sa onom Ruskinjom za pravom.naravno zbog verodostojnosti scena.........eeeeee tako....da nam to pokazu i prikazu,bas onako kako treba.............mislim da bi imali povecani mortalitet u raznim ,cudnim,nicim povezanim drzavama  ok

...poslije bi razni sociolozi imali neiscrpne teme za doktorske radove ...  sv ..."Utjecaj turskog filma na poboljšanje sexualnog života u naoko ničim povezanim zemljama..."... svt

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Drage kokice caskala bi još.. ali radim popodne i moram se malo posvetiti svojim pilićima.

Uzivajte u velikom petku hg

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kivančicaa wrote:


ja bi njega radije gledala u flimu sa Beren nego sa Tubom ok

Mislim Elif i Omer su top, ali mislim da se to ne može ponoviti sve da ih opet spoje. ne znam zašto tako mislim ali eto općenito nisam nešto oduševljena Tubom ms , jedino mi je kao Elif gledljiva ms
Probala u Asi ne ide, probala CvG ne ide..


... meni je u Asi bila odlična.... rds ... ali meni je i inače Asi odlična serija...pogotovo sporedni glumci a najviše onaj koji je glumio Asinog djeda Džemala... ad ad

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav Kivi... hi1 ... moram i ja ići, imam sastanak za 3 min....Tami pusa za Zambiju... rds ... ne gnjavi Ivu previše sa knjigama...
... pozdrav i ostalim kokicama koje navrate... i lijep vam i ugodan dan... hi1

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOkice i ja odoh videti situaciju sa Ivom........................ali sam u toku danas...................ne mrdam iz kuce....................

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro drage moje,

vidim toliko su kokice razočarane da se ne žele ni javiti na forum...
Nema nikoga...

Ja nisam sinoć gledala, malo sam vas čitala.... što reći.....

Sigurno je da neću ništa gledati do drugog Bambijevog projekta... a kad će to biti nitko ne zna.....

Sigurno je da su upropastili do kraja cijelu seriju koja je počela predobro.... koja je imala predispozicije da bude najbolja serija ikada...
što se desilo... to valjda nikome neće biti jasno...

I zato dok god budu podilazili rejtingu, imali epizode duge 2 sata, mijenjali scenarije kako se sjete iz epizode u epizodu------neće imati ni jednu kvalitetnu seriju... (čitaj gledljivu)

Žao mi je zbog Engina... on je odglumio maestralno.... fenomenalno glumi, fenomenalno izgleda a opet imam osjećaj da mu je ova serija
mrlja u karijeri..... nažalost...

Ostali smo bez tabanka, ostali smo bez zmajica, ostali bez serije....
ali mi smo tu već godinama i nadam se da će tako i ostati...

hg hg cv iyiki varsen......



descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. Images?q=tbn:ANd9GcR9163VpR-DvhPtg9OEdB20qxebgsHv73U_JRJ9BjsOWWz2STss

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobro jutro drage moje kokice! rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ellice, da ja sam jako razočarana kakav je kraj. Isplakala sam se kao kiša, ali eto tu je kraj serije.

Čekaću kao i ti i sve ostale kokice koje ga godinama pratimo, kad god i  šta god budeo snimio.

O produkciji i ostalima neću da pričam, ko ih šiša.

Meni je u ovoj seriji Engin bio maestralan, to što je serija bila kratka, a mi očekivali barem jednu sezonu, dešava se. Ne mogu njemu ništa da zamerim, čaštaviše bio je i ostao kvalitetan glumac.

Meni je vrlo prijatna i draga naša družba, i dalje ćemo se mi družiti, jer je ovo mesto gde nalazim zadovoljstvo. Idemo mi dalje, FB nam se zove Shebane Tabančice, a ja bih dodala Nesalomljive Kokice!

Prijatan ti dan Elicim. rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Htjela bih još samo nešto reći što se tiče Fahrije....

Ona stvarno dobro glumi....i meni je više manje sve bilo ok...
njihove scene su mi bile lijepe, erotične... bez obzira na otvaranje usta ili ne....
vidjelo se da se on trudi puuuuno više nego ona, valjda je izvukao maximum što je mogao.... (ja sam i onako samo njega gledala i slušala)
Ali u 11 epizodi je jako falio pravi poljubac... dokaz tih silnih osjećaja...
šteta...... i možda to može proči u Turskoj... to je njima normalno da se ne ljube..... ali što se mene tiče to joj veliki minus i sva njena gluma mi je pala u vodu....  Nažalost....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
mikana wrote:
Ellice, da ja sam jako razočarana kakav je kraj. Isplakala sam se kao kiša, ali eto tu je kraj serije.

Čekaću kao i ti i sve ostale kokice koje ga godinama pratimo, kad god i  šta god budeo snimio.

O produkciji i ostalima neću da pričam, ko ih šiša.

Meni je u ovoj seriji Engin bio maestralan, to što je serija bila kratka, a mi očekivali barem jednu sezonu, dešava se. Ne mogu njemu ništa da zamerim, čaštaviše bio je i ostao kvalitetan glumac.

Meni je vrlo prijatna i draga naša družba, i dalje ćemo se mi družiti, jer je ovo mesto gde nalazim zadovoljstvo. Idemo mi dalje, FB nam se zove Shebane Tabančice, a ja bih dodala Nesalomljive Kokice!

Prijatan ti dan Elicim. rds



Jutro Miks.... bravo lijepo si to napisala... rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. O_Bid_KXZhe0

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ellicim draga, i tebi lepo jutro! rds

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Rejting od Kimole, ovo govori da je naša serija bila dobra i na kraju se i dokazalo .....

Kpa/OK.............. 7_Ny_Mcqwyp_NE

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Poruka za Vidu....

Vidice i meni su dolazili ti mailovi...... užas..
Ideš na profil... pa onda na notification... i onda izbrišeš sve di
ti piše slanje na mail....

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Selam, kokice...

čo povedať.. Olene padla ako tá myš, čo lepíme.  Nikdy by som neverila, že séria s takým kvalitným začiatkom môže upadnúť... Finále najslabšie zo všetkých ep. Veľké technické nedostatky (napr. selvi 3 dni rovnaký friz, oblečenie...) 
Toto nie je pôvodný scenár, nie je možné aby Engin podpísal takéto niečo.  Prvotná idea je predobrá, dala sa prekrásne skockať... ako nejaké posolstvo že aj človek zlomený osudom môže nájsť šťastie.  Ale išlo najhorším možným smerom. Dahan celý čas tlačený aby zabil, a nakoniec sa to stalo. Človek ktorý má ako dr. zakódované v sebe pomáhať... Nepoznám scenáristku, ktorá pokračovala po Usmanke, ale nie je kompetentná písať sériu na úrovni dnešnej doby.  Nedostatky sú obrovské. To čo bolo zlomové, sa prešlo potichu, bez emocii (transplantácia srdca, jilmaz zabil dahanovho otca, vildan/selvi, Dr.dahan) ... Naopak, násilie maniajactvo dostalo priestor....

FAhri  predobrá v humorných a uplakaných scénach, ale v partnerských preslabá. Včera to bilo do očí. Sorry kokice.... Toto neni scenárom, Fahri z tých scén doslova utekala. Partnerské scény nemôže niesť iba jeden, musí byť 50:50. Neviem čo sa stalo, na začiatku boli kiss a intimita. Viem, ašk môže ukázať aj inak, ale vyznania pod balkónom boli dobré v čase Romea a Júlie, dnes neobstoja....´

Engin - nikdy lepší.  Nemyslím iba fyzicky, dozrel duševne. Jeho majstrovstvo nemá hranice.
Neviem, aké na sete boli problémy, ktoré prispeli k predčasnému skončeniu. Ale po včerajšku som presvedčená že Engin intervenoval ukončenie kvôli nezmyselnej ceste, ktorým séria išla.

Vidíme Engin, robí veľké prestávky medzi projektami. On môže vyberať iba z ponúkaného. Ak je ponuka takáto, nečudujem sa že človek píše, číta, itd.. Viem že Engin píše aj scenár, a najlepšie by bolo, keby pre seba...

Olene ma oduševnila.. ale žiaľ, zostala mi iba sklamanie a horkosť.


Kpa/OK.............. 03497029514110937028

Last edited by viera on Fri Apr 14, 2017 10:43 am; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply