Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 9
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+18
viera
ella05
Kivančicaa
mikana
Cvete
viki
Ruža
Ritta
ljiljana02
Nero
vida engin *
Aylin
PETRA
Pata
Sadica
Alisa2
marijanci
Rominica
22 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Eto sto kaze Tami..ja svakako preporpucujem Fatmu..posebno prva sezona.. a sto se tice partnerice..( povatala sam pricu) sta ja znam koja bi mogla da bude..na primer jedna lepa komedija sa Burcu iz Pesma Zivota...romanticna komedija sa Tubicom ( film ) ...Sukran Ovali mu dobro stajala u Oblaku i ona A slihan sto je glumila negovu zenu ...ona je iz istog Artistanbul jato..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:16 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

U pravu si Vierocka.....Oblak je tezak .Fatma definitivno lagana tema ok .................. lp lp lp

Oki, zle som sa vyjadrila.... Fatma je ťažká, ale má krásne scény, šťastný koniec, Kerim ktorý sa smieška.....  Oblak je ťažký, ťažký, žiadne šťastie

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Joj kad čujem ovo TEŠKA TEMA,,,,, ama teška tema da,,ali zanimljiva,,donekle logična i smislena Fatma za raliku od Osvetnika kojeg nikom ne bi preporučila ,,,,,jedino istinskim Enginoljupcima koji će uživat samo u njegovojglumi

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ritta wrote:
............. ma meni je tak svejedno koja će mu bit partnerica,,bitno da nije friško zaručena sr ,što se tiče kemije Engin ju ima sam sa sobom ,,,,,tak da toga neće falit ,,bitno samo da ga partnerica dostojno slijedi

Slazem se skote.................imam samo dva uslova
1.da nema korekcije lica(ne znam da li osim Tube ima jos takva u Turskoj)
2. da je neudata,neverena,nevezana.........sve ne ............

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Eto sto kaze Tami..ja svakako preporpucujem Fatmu..posebno prva sezona.. a sto se tice partnerice..( povatala sam pricu) sta ja znam koja bi mogla da bude..na primer jedna lepa komedija sa Burcu iz Pesma Zivota...romanticna komedija sa Tubicom ( film ) ...Sukran Ovali mu dobro stajala u Oblaku i ona A slihan sto je glumila negovu zenu ...ona je iz istog Artistanbul jato..

Canim čo?  Sukran je najškaredšia turecká herečka...

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:

Slazem se skote.................imam samo dva uslova
1.da nema korekcije lica(ne znam da li osim Tube ima jos takva u Turskoj)
2. da je neudata,neverena,nevezana.........sve ne ............

chceme neviazanú a nekorigovanú  lp lp    znači, Engin najbližšie desaťročie - yok  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
KOkice moje da li vam nedostaje neki smajlic.ako da,ajde nalepite,da ubacim.................

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
.

Canim čo?  Sukran je najškaredšia turecká herečka...[/quote]

Mozda nije najlepsa Verocka..ali njihove scene u Oblaku su bas eksplozivne.. lepo su legli jedan drugome... a i otvorena je za ljubavne scene.... ja sam mislila da mi ne smeta taj intimni deo , da je sve u redu..ali u nekim escenama Engina i fahrije falio mi taj  stepen intimnosti..mislim nisu bile scene potpune... tako da volela bi da je sledeca partneriva malo vise opustenija u tim ljubavnim scenama ngo sto je bila Fahro..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:22 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
KOkice moje da li vam nedostaje neki smajlic.ako da,ajde nalepite,da ubacim.................

chýba myš.... ale bez Engina aj tak neni komu lepiť  wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:

Canim čo?  Sukran je najškaredšia turecká herečka...


Mozda nije najlepsa Verocka..ali njihove scene u Oblaku su bas eksplozivne.. lepo su legli jedan drugome... a i otvorena je za scene.... ja sam mislila da mi ne smeta taj intimni deo , da je sve u redu..ali u nekim escenama Engina i fahrije falio mi taj  stepen intimnosti..mislim nisu bile scene potpune... tako da volela bi da je sledeca partneriva malo vise opustenija u tim ljubavnim scenama ngo sto je bila Fahro.. [/quote]
************************


da, je otvorená... ale musí byť zhasnuté svetlo  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
[quote="viera"


da, je otvorená... ale musí byť zhasnuté svetlo  lp[/quote]

lp lp aaaa svetlo....ili kamera ide u oblake..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Znaci pocele su ove restorantske slike...

Kpa/OK.............. - Page 9 C9dJMgCXoAAxyET

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Fatma ima 145 epizoda po 50-ak minuta, nije strašno, Oblak 29 epizoda po 1 satak. Gledaću prvo Fatmu, tu Engin ima frizuru kao momci iz moje mladosti (al` mi je razlog lp ) a tek onda Oblak jer tu ima samo brkove, a ne volim samo brkate momke, ili i brada i brkovi ili ništa ok

U predlaganje nove partnerice ne mogu učestvovati, ne znam nikog osim ovih već viđenih, ali sam za Tubu uvek! Da sam muško išla bih u Stambol ili tamo gde živi da je ulovim, otmem, zarobim...

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Ne znam ko je ova Sedef a gledala sam Ezela.........deder podsetite me...................ali ako zija,odlicna je za film........meni je slatka ona mala iz MIlosti..............ne znam koliko je raposlozena za gimnastiku ali mi je odlicna........ali sa njom u nekoj komediji,ljubavnoj....mada se zna ko je moj nnumero uno.........sa Tubiskom da snimi film i da svi pomremo..............nisu sad vec dugo bili u kadru,par godina..dovoljno..............



Tamić, mene ova Sedev Avci nešto bog zna šta ne privlači. Gledala sam je u "Kad lišće pada" i sa Kivančem u "Menekeš i Halil" kao i u "Ezel"-u, ali me nešto nije zadivila. Ona je profesionalna manekenka, ali se eto bavi i glumom. Za mene ona nije kalibar koja bi mogla da bude tandem sa Enginom. Razmišljam koja bi glumica možda njemu odgovarala, a to je, barem za mene ... odlična je i kvalitet Merve Bolgur. Nešto sam je pratila malo u dve serije, fantastična je, a izuzetno mi je lepa i zgodna žena.

Kpa/OK.............. - Page 9 Swt5_U3c_H75o

Kpa/OK.............. - Page 9 9ekqe_HAt_TNU

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
aaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj kako bi to bilo  tamo nekom lalal lendu............da od ove katastrofe,koja nas je zadesila(mslim na ukidanje serije)....da on snimi film na leto i pocene sa novom serijom u septembru......... fn fn

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa odlican izbor je fatma...

lp  Sto bi Tami rekla u Fatmi posebno prvih epizoda je Mitar Miric frizura... lp ali odlicno glumi tako da ja sam zanemarila taj frizerski deo..posebno ima jednu scenu..bela rolka crna jakna i rep frizuricu  oh1 ali brzo prolazi...a prica je odlicna ..neces pozaliti...odlicni dijalozi prepuni simbolike.. jest sporo se razvija njihov odnos ali takva je i prica ..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:31 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Jaojjjj meni je ova Merve u Kuzeyu po jajnicima skakala..........hahahaah...............eto,eto kakve smo............ lp lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Vazno je da je on konstanta... rds a kako je u ovoj serii izgledao..bomba je bio negov izgled..

Kpa/OK.............. - Page 9 C9bbtbdXcAA3Mtx

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Znaci pocele su ove restorantske slike...


JAoj Cvele,nadam se da ce pici svakodnevno u restorane,,,,.......jer to ce nam biti jedini izvor lika ,ko zna koliko dugo oh1

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Alisa2 wrote:
Ima jedno pitanje - molbu - šta dalje da gledam - Fatmu ili Oblak?



Alisa canim, moj ti je predlog da prvo gleda "Oblaka", jer je scenaristkinja bila sjajna Meral Okay, koja nije više među nama, i tu je Engin maestralno odglumio nesrećnog, ludog i Mustafu. Oblak je snimljen pre Fatme, pa ti zato to preporučujem. Naravno da je na tebi koju ćeš seriju izabrati.

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Iskreno,iskreno i ja mislim da je Dagi vrhunac njegovo fizickog izgleda........ali ,ko zna,mozda nas kao i obicno demantuje...............mada .offffffffffffffffff ne znam,sunjam

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Jaojjjj meni je ova Merve u Kuzeyu po jajnicima skakala..........hahahaah...............eto,eto kakve smo............ lp lp lp


takoder...uffff...

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
jeste Tami..neka pici u restorane..da ga s vremenom na vreme i vidimo..inace mene raduje sto je raspolozen, nasmejan ..  mozda ga proslo razocarenje oko prekida serije ( ako je bilo takvo sto) a mozda je i njemu laknulo ako se nije pronasao u ovakav scenario od kada je otisla Elif... drago mi je kada ga vidim nasmejanog..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:41 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sadica wrote:


takoder...uffff...


Tamić i meni je skakala po nervima, a da li si je gledala u nekoj drugoj seriji? Meni je bila sjajna u seriji "Veličanstveni" kao sultanija Nurbanu, žena slabića Šehzade Selima, koja je imala veliki uticaj na njega, pametna, visprena i nadasve okrenuta svojoj deci. Jeste bila zlica, ali prelepa i prekrasna.

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Inace ja sam na ovaj sajt sa prevodom nasla neke engleske serije..one kostimirane i tako sinoc sam odgeldala Sence and senzibility ..onako za moju dusu..tri epizode ..predivni krajolici.. malo samse potsetila na zaboravljenu pricu super mi je doslo..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:40 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Iskreno,iskreno i ja mislim da je Dagi vrhunac njegovo fizickog izgleda........ali ,ko zna,mozda nas kao i obicno demantuje...............mada .offffffffffffffffff ne znam,sunjam

i ja mislim  rds rds rds rds rds



štvrtok bez Dagija... čo budeme robiť?  wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tako je Cvele,bitno je da je nasmejan............sad da li je presrecan,ne verujem ali bilo bi i ludo da jeste................Miks,nisam ..............iskreno nemam ja nesto dugacak staz u Turkishe dizijima,,par .......

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Prazan bice cetvrtak Verocka.. wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
JA se def bacam na Enlg i amere...............do daljnjeg.........

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Prazan bice cetvrtak Verocka.. wh

chcela som reprízovať olene, ale ešte som nepredýchala finale  psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Isto tami..dosta mi je turaka za sada..bar dok se ne pojavi bambic..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da,zalostan ce to cetvrtak biti......ali ako smo se oporavili od zalosne srede...koja nam je mnogo jace u srca bila urezana i od ovog cemo........

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:

chcela som reprízovať olene, ale ešte som nepredýchala finale  psi


ja nisam ni 12 epizodu..a finale pocekace..nemam snage da vidim mrtvog Dagana i onakav kraj gde zlo pobedjuje a nevini ljudi ostaju gubitnici..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
CVETE JESI LI GLEDADA SERIJU THE PARADISE???

Kpa/OK.............. - Page 9 Paradise2

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
JesamVida . super je ... rds dopala mi se..

Last edited by Cvete on Sat Apr 15, 2017 5:46 pm; edited 1 time in total

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ako se secam i predivna i odlicna Branka Katic tamo glumi..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sada pokusavam da dogledam jos tri epizode Taboo..ali treba mi mir za seriju..malo je mracna, teska.. a tesko nalazim samocu pa mi sporo ide..ali odgledacu je ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
ako se secam i predivna i odlicna Branka Katic tamo glumi..

Tako je bila je vrlo zanimljiv lik.... ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kpa/OK.............. - Page 9 17952519_773202322829716_4830069805354898312_n

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Sjajan trojac.................. rds rds rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Lepo je kada vidim da se jos druze, da su ostali prijatelji i da im je lepo..mislim da Burak suradjuje sa Enginom i u Kafasine..ima on svoje price tamo..

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvetiću draga hi1

Uvek se vraćam, iako je prošlo mnogo godina, mojoj  kanadskoj omljenoj seriji "Nikita". Kako sam uživala u njoj, nikada je ne mogu zaboraviti.  

Kpa/OK.............. - Page 9 D1fc5dd1ab698b6fee896448a1390434

Kpa/OK.............. - Page 9 Lafemme2_1307799373

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da i ja mslim da je Burak vrlo talentovani svestran i da je on najblizi sa Enginom...........da mu ovaj veruje kao starijem bratu..........

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
MIks ja gledala pre sto godina.....ali sam pre nekih par meseci snimila par sezona i glledam.obozavam njih dvoje rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
EVO MI JE SAD ULETILA ZADNJA SCENA,UUUUU PA SUPER JE KAD JE ENDIJU PROSVIRA MOZAK, ALI NJEGOVA FACA NAKO ŠTA IH JE UPUCA ON JE TOTALNO PUKA....GLUMAČKI GENIJE..... ad

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
UH NIKITA, ONA MI JE BILA SUPER, A NJEGA MI JE DOŠLO DA GA SVAKI PUT KAD GA VIDIM DOBRO NAMLATIM..... mg

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Da Sadice,poslednja scena.oboje razbili..iskreno ponavaljam.nisam mazo ali kako je ona odglumila ono urlanje....znaci nemam reci..........a on?!?!?!?!............wtf......on nije glumac.........ne znam sta je on......................ali njegova faca,dok ga ona onako samara,drma....hbt niti jedan misic mu ne grci,vec sve mrtvo...nemam reci...................

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
MIks ja gledala pre sto godina.....ali sam pre nekih par meseci snimila par sezona i glledam.obozavam njih dvoje rds


Tamić da beše vrlo, vrlo davno, ali sam obožavala Nikitu i Michaela, sjajni su bili kao i kompletna glumačka ekipa. Kanađani umeju da naprave dobre serije. Skoro sam gledala neke, samo moram da pronađem gde su.

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
MIslim da bi i ova mala crvena iz Kiralik ask bia dobra sa ENginom............ma sto kaze skot i plisani meda bi bio doabr s njim.samo da se opusti sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Eto ova Nikita bi bila bomba sa nasim Enginom mg.samo da je mladja 20 god

descriptionKpa/OK.............. - Page 9 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply