Turske serije & druzenje

Kpa/OK.............. - Page 2
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Kpa/OK..............

power_settings_newLogin to reply
+2
tamarica
viera
6 posters

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


Tusmus, OZBILJNO:  viem, že Can pôsobí ako namyslený mačo, ale to je výborný herec. Turek, ktorý sa dokázal presadiť v Europe .... a aj karosériu má dobrú  pk1



Koke, veľmi odporúčam taliansku sériu Viola come il mare - Francesca Chilemmi + Can Yaman , 12 epizod, krimi + humor, fantastický scenár. Nemajte predsudky kvôli Canovi Yamanovi, séria je talianska.

evo:
https://www.youtube.com/watch?v=Sf4XSExWf_c

Tus mus pogledala sam ovaj video ... pa njemu su ifotosopirali trbušne misice  Cvete

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
laugh
Eee a sad ozbiljno ..... jesu li se poljubili ? 😁😁

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozdrav devojke  ncs  Oooo ovde bio raspasoj  rds

znaci strefio me zamalo infarkt , nisam znala gde da stsnem da dobijem dozvolu da napisem koji post. Rekoh  blokirao me forum. Jos da me on blokira .

Znaci ja sam svaki vikend na nekoj svadbi, ovo resilo sto je cekalo zbog korone da se sada sve poudaju i poozene. Em sto nemam vise garderobu em nemam ni para  mc4 psi
Kod nas Ella leto je otislo u kuki, zaduvao neki jug, doneo neku kisu i evo sada je jezero vise hladno , nije onako za kupanje, al ne zalim jer sam se ovog leta nakupala i nauzivala za sve preostale dane. 
Verocka canim ja ne znam kako da udjem na twiter, zaboravila lozinku  pk1 Ali tebe nisam zaboravila, pitala sam ovde za tebe on 

Tami, hvala sto nam odrzavas ovo mesto  hr

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Aaaa bilo je i poljubaca i konkrevetne scene...bilo je svega u novoj seriji..opak nam je enginov Tarik.. Dobra je serija , a i Demet i Engin su nam odlicno kliknuli, skoro kao i sa tubom. 

Evo Slovacka canim..bilo je i tepih i svega. 

Kpa/OK.............. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTyKex9bnLnHTaFb7_IZ6Z5Wre_oEiu1tm4hkuSnPTk107GmdYkFvhIJCCuexYHlhHlieI&usqp=CAUKpa/OK.............. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRC04hXEIc6oD1IkC3jCPafRcQUAzc832KJJdn3qHM2TTAS9nmf8VtzFaTfPZmt6x8k-wc&usqp=CAUKpa/OK.............. - Page 2 ZKpa/OK.............. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSlBTJ4XGRj52TJ7s5o0uPiQf7lnKXMYgZ4bA&usqp=CAU

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Pozdrav devojke  ncs  Oooo ovde bio raspasoj  rds

znaci strefio me zamalo infarkt , nisam znala gde da stsnem da dobijem dozvolu da napisem koji post. Rekoh  blokirao me forum. Jos da me on blokira .

Znaci ja sam svaki vikend na nekoj svadbi, ovo resilo sto je cekalo zbog korone da se sada sve poudaju i poozene. Em sto nemam vise garderobu em nemam ni para  mc4 psi
Kod nas Ella leto je otislo u kuki, zaduvao neki jug, doneo neku kisu i evo sada je jezero vise hladno , nije onako za kupanje, al ne zalim jer sam se ovog leta nakupala i nauzivala za sve preostale dane. 
Verocka canim ja ne znam kako da udjem na twiter, zaboravila lozinku  pk1 Ali tebe nisam zaboravila, pitala sam ovde za tebe on 

Tami, hvala sto nam odrzavas ovo mesto  hr

a canim,neka si se i ti javnula  :redsm:Samo uzivajte kokice u lepom vremenu i plaziranju,dok mozete.ZA sekundicu ce zima i onda ce kukanje,ajme kako je zima............
Nisam gledala Bambija ali vidim da svi bas hvale i seriju i njih dvoje a i po prvi put vidim da se tabori,sto njen sto njegov,vise nego podrzavaju.Aferim.
Nego U nedostatku Viidake,ti Cvele jedina pratis habere,sto se tice turskih dizija ,pa sta kazu.Ko se smuvao i zasto? ok
LJubim vas kokice i uzivajmo u coskicu,koji je uvek rezervisan za dobro zezanje

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Evo i mene .... bas me zanima tko  se smuvao s kim i  zašto ? high

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://www.facebook.com/LARISA928/videos/1182375315739745/?idorvanity=723495718786283

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
vida engin * wrote:
https://www.facebook.com/LARISA928/videos/1182375315739745/?idorvanity=723495718786283

Ciao Vido ..jel ti gledaš ili ne? 
Ja sam stala, ne mogu vise te Kara serije ...

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Tus mus ..evo gledam ovu tvoju Violu ..
Ok je , simpaaa...... laganini ....
Iako mi je on too much ..... ali priznat ć, u u ovoj ulozi je čak ok ...tr
Vidim da upravo snimaju drugu sezonu ...
Možda se u drugoj poljube sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Aaaa bilo je i poljubaca i konkrevetne scene...bilo je svega u novoj seriji..opak nam je enginov Tarik.. Dobra je serija , a i Demet i Engin su nam odlicno kliknuli, skoro kao i sa tubom. 

Evo Slovacka canim..bilo je i tepih i svega. 


škoda tepiha, kreveta, demet aj engina, keby bola sexy-komédia..... kara-drama olmaz   psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Tus mus ..evo gledam ovu tvoju Violu ..
Ok je , simpaaa...... laganini ....
Iako mi je on too much ..... ali priznat ć, u u ovoj ulozi je čak ok ...tr
Vidim da upravo snimaju drugu sezonu ...
Možda se u drugoj poljube sv


ljubim ja tebe  lp................. ty samo keks a cmokanie  lp..... čakaj, keď padneš na Canovu dlažbu  lp


TušMuš , ja som Violu videla 3x........ oduševnili ma dialógy, Sicília........ ledva čakám 2sezonu  pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
I
viera wrote:


ljubim ja tebe  lp................. ty samo keks a cmokanie  lp..... čakaj, keď padneš na Canovu dlažbu  lp


TušMuš , ja som Violu videla 3x........ oduševnili ma dialógy, Sicília........ ledva čakám 2sezonu  pk1

Hm ..a sex? ....😂😂
Pa dosta mi je Turaka , nadala sam se da su Talijani malo aktivniji ..

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Inače prizori, pejzaži  su predivni ..... ja sam i bila u Palermu , točno znam tu lokaciju .. samo onakav stan preko puta katedrale , onakva terasa .... on policajac , ona novinarka .... teško tr

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Inače prizori, pejzaži  su predivni ..... ja sam i bila u Palermu , točno znam tu lokaciju .. samo onakav stan preko puta katedrale , onakva terasa .... on policajac , ona novinarka .... teško tr


samo kukas  wh........... je to séria, excelentný scenár, krásne exteriéry, kvalitná dlažba ... lz lz

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
I

Hm ..a sex? ....😂😂
Pa dosta mi je Turaka , nadala sam se da su Talijani malo aktivniji ..


samo sex... to máš z toho tepla  lz

u nás ráno iba 9 stupňov............. myslíš iba na froté fusekle  lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Inače prizori, pejzaži  su predivni ..... ja sam i bila u Palermu , točno znam tu lokaciju .. samo onakav stan preko puta katedrale , onakva terasa .... a my dve ...


.....wow  fl fl

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


samo sex... to máš z toho tepla  lz

u nás ráno iba 9 stupňov............. myslíš iba na froté fusekle  lp lp

A kod nas ujutro je 20 , po danu 30 , a more je 
25 stupnjeva ....teplo lz

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


.....wow  fl fl

Zamisli .... jug , toplo , sunce , more, onakav stan , onakva terasa , my dve ..... ja prodajem nekretnine , ti vodiš knjigovodstvo , sex ništa ...
fl

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete , šta je s tvojim šatorcetom ? mc4

Haha kad se sjetim .....

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Cvete , šta je s tvojim šatorcetom ? mc4

Haha kad se sjetim .....


si trochu indiskrétna  oo

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:

Zamisli .... džbán , toplo , sunce , more, onakav stan , onakva terasa , my dve ..... ja prodajem nekretnine , ti vodiš knjigovodstvo , sex ništa ...
fl


čo je to za biznis plán ?   wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


čo je to za biznis plán ?   wh

Cccc..Tus mus pa ti nikad nisi zadovoljna ...dobro , dobro ajdee , ti si policajka ... sv

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Cvete , šta je s tvojim šatorcetom ? mc4

Haha kad se sjetim .....

Nista canim, ispraznilo se  kfa Mota se jos nas Bambic, ostalo slabo. I meni dojadile te kara serije, rejtinzi, pa neka decurlija je dosla...sve to nepoznato .

evo cak ni ne znam koje sve to sto se spaja i razdvaja. Ima neke traceve ali pojma nemam koje to i s kim je. Ova Demet se razvela kolko sam propratila. Zena imala neko ekstravagantno vencanje ali ocevidno nije islo. 

Nas bambic jos uvek roni, i kad izroni nema zensko na vidiku. Al su zato durakovi tu...agencija i Ozlem  wh

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Kakav divan topao dan , bas za plaziranje ali bila samo setnja i kafica pored jezera. ncs Inace ima puno hrvatskih turista kod nas , puno poljaka, ceha bas bas stranski turisti. 

Ja Italiju obozavam ali nisam nikada bila. Zivotni san mi je neka ekskurzija kroz Italiju. Ne bih bas Rim  mada je grad istorija sam po sebi nego ona mala mesta pored obale. 

Volela bih da posetim Napoli i mestasca okolo. 

Bice ali kada ko zna. Sa studenticom i srednoskolkom od 17 godina nesto ne ostaju bas para.
Pozdrav devojke i ljubim vas  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Kakav divan topao dan , bas za plaziranje ali bila samo setnja i kafica pored jezera. ncs Inace ima puno hrvatskih turista kod nas , puno poljaka, ceha bas bas stranski turisti. 

Ja Italiju obozavam ali nisam nikada bila. Zivotni san mi je neka ekskurzija kroz Italiju. Ne bih bas Rim  mada je grad istorija sam po sebi nego ona mala mesta pored obale. 

Volela bih da posetim Napoli i mestasca okolo. 

Bice ali kada ko zna. Sa studenticom i srednoskolkom od 17 godina nesto ne ostaju bas para.
Pozdrav devojke i ljubim vas  rds

Bit će , bit će Cvete ..nikad nije kasno ...
Italija je predivna , meni je blizzu pa sam obišla dobar dio ..... ali želja mi je i Ohrid .... tako da vidimo se ..🥰

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokice  hi1 kod nas gori ori......of odvratno suvo i prasnjavo........obeeeeeeeeeeee
Vidim gledaju se neke serijice,staro-novi modeli i glumci.........ako,ako.
Ja ,kao i mnoge kokice,nemam vise zivaca za ove po 3 sata i kara na karu,jednostavno ne ide..ali i to je normalno,prezasiti se covek.
Volela bih da vaskrsne neka lepa serijica,vidim daova Bambijeva se lepo komentarise,ko zna,mozda kad se zavrsi njih dvoje prezive ,mozda se i upustim u gledanje.
Cvelence sanja o Italiji,ako canimItalia je predivna(pa makar i u snovima).Ja sam bila dva puta ali vise sportski,nego turisticki,pa se ne mogu pohvaliti da sam se cuda nekih nagledala
Ljubim vas kokice i uzivajte u ovoj radnoj nedelji u mislima ka vikendu rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokice  hi1 kod nas gori ori......of odvratno suvo i prasnjavo........obeeeeeeeeeeee
Vidim gledaju se neke serijice,staro-novi modeli i glumci.........ako,ako.
Ja ,kao i mnoge kokice,nemam vise zivaca za ove po 3 sata i kara na karu,jednostavno ne ide..ali i to je normalno,prezasiti se covek.
Volela bih da vaskrsne neka lepa serijica,vidim daova Bambijeva se lepo komentarise,ko zna,mozda kad se zavrsi njih dvoje prezive ,mozda se i upustim u gledanje.
Cvelence sanja o Italiji,ako canimItalia je predivna(pa makar i u snovima).Ja sam bila dva puta ali vise sportski,nego turisticki,pa se ne mogu pohvaliti da sam se cuda nekih nagledala
Ljubim vas kokice i uzivajte u ovoj radnoj nedelji u mislima ka vikendu rds

Ako njih dvoje prežive .. lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ja sam pogledala Violu ... simpa serija .... 
sviđa mi se .... sad čekamo nastavak ..
Pa kad bude Vierocka će me obavijestiti ...
rds
Obzirom da oni sad tamo snimaju .. predlažem ti canim da odeš na jedan izlet na Siciliju an

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyEvo me, selam

more_horiz
ncs

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvete wrote:
Kakav divan topao dan , bas za plaziranje ali bila samo setnja i kafica pored jezera. ncs Inace ima puno hrvatskih turista kod nas , puno poljaka, ceha bas bas stranski turisti. 

Ja Italiju obozavam ali nisam nikada bila. Zivotni san mi je neka ekskurzija kroz Italiju. Ne bih bas Rim  mada je grad istorija sam po sebi nego ona mala mesta pored obale. 

Volela bih da posetim Napoli i mestasca okolo. 

Bice ali kada ko zna. Sa studenticom i srednoskolkom od 17 godina nesto ne ostaju bas para.
Pozdrav devojke i ljubim vas  rds 


Cvete draga, a co naši?...Ibro, Kere, kedysi parkovali v tvojom siatri  ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
tamarica wrote:
Juxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kokice  hi1 kod nas gori ori......of odvratno suvo i prasnjavo........obeeeeeeeeeeee
Vidim gledaju se neke serijice,staro-novi modeli i glumci.........ako,ako.
Ja ,kao i mnoge kokice,nemam vise zivaca za ove po 3 sata i kara na karu,jednostavno ne ide..ali i to je normalno,prezasiti se covek.
Volela bih da vaskrsne neka lepa serijica,vidim daova Bambijeva se lepo komentarise,ko zna,mozda kad se zavrsi njih dvoje prezive ,mozda se i upustim u gledanje.
Cvelence sanja o Italiji,ako canimItalia je predivna(pa makar i u snovima).Ja sam bila dva puta ali vise sportski,nego turisticki,pa se ne mogu pohvaliti da sam se cuda nekih nagledala
Ljubim vas kokice i uzivajte u ovoj radnoj nedelji u mislima ka vikendu rds

Juhu... keby si moje posty čítala, nielem mazala  lp, vedela by si, čo pozerať. Pytaj tusmus

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Ja sam pogledala Violu ... simpa serija .... 
sviđa mi se .... sad čekamo nastavak ..
Pa kad bude Vierocka će me obavijestiti ...
rds
Obzirom da oni sad tamo snimaju .. predlažem ti canim da odeš na jedan izlet na Siciliju an


Zamysli, Sicilia, my dve, pistacia gelato...& dlažba  fl
Hajde, realit makler....pici za nekretine za nas  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Super prikaz prve sezone!


https://www.facebook.com/100042575566902/videos/687443123145271/?idorvanity=723495718786283&locale=hr_HR

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


Zamysli, Sicilia, my dve, pistacia gelato...& dlažba  fl
Hajde, realit makler....pici za nekretine za nas  lp

Evo , Tus mus , gledam nešto preko puta katedrale , povoljno  lp lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:

Evo , Tus mus , gledam nešto preko puta katedrale , povoljno  lp lp


niečo luxusné, koliba yok  lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
https://www.instagram.com/p/Cwor551oQ2e/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ne znam da li možeš otvoriti link Tus mus 
No , snimaju u Rimu ...i ljubeeee seeee qw 
Nadam se da će se vratiti u Palermo , pa ne nogu sada tražiti stan u Rimu preko puta Vatikaana

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
https://www.instagram.com/p/Cwor551oQ2e/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


svt svt svt

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:
Ne znam da li možeš otvoriti link Tus mus 
No , snimaju u Rimu ...i ljubeeee seeee qw 
Nadam se da će se vratiti u Palermo , pa ne nogu sada tražiti stan u Rimu preko puta Vatikaana


Rim, Palermo, falan filan.... ljube seeee fl

Potešila si ma Tusmus rds,  ja ledva čakám. .. nemyslela som, ze niekedy napíšem, ledva ckam Cana  ok

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Dobre cmoka Can  lz...aj figura je dobrá  lz...aj pekáč buchiet na bruchu ma dobry  lz

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Cvetocka darling, ak prídeš, toto je séria aj pre teba,... určite nájdeš v siatri parkovacie miesto za Italiu pk1

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Ako ste koke?  U nás pokračuje leto

Na našej Tv dávajú KiralikAsk, spustilz som sa s pickastim... Toľko o mojom charaktere psi

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


svt svt svt

 guskic

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:


Rim, Palermo, falan filan.... ljube seeee fl

Potešila si ma Tusmus rds,  ja ledva čakám. .. nemyslela som, ze niekedy napíšem, ledva ckam Cana  ok

lp lp lp  Ben de.. ne vjerujem ..zarazila si me i ja jedva čekam ...😁
samo... može rep, može kratka kosa ...ali duga kosa u loknama ....NO !!!!! sr

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
  Dobre cmoka Can  lz...aj figura je dobrá  lz...aj pekáč buchiet na bruchu ma dobry  lz

lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
viera wrote:
Ako ste koke?  U nás pokračuje leto

Na našej Tv dávajú KiralikAsk, spustilz som sa s pickastim... Toľko o mojom charaktere psi

Ccccccccccccc

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:

Ccccccccccccc

 
...to iba ako pozadie...malo peglam...malo gledam.... lp

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
ella05 wrote:

lp lp lp  Ben de.. ne vjerujem ..zarazila si me i ja jedva čekam ...😁
samo... može rep, može kratka kosa ...ali duga kosa u loknama ....NO !!!!! sr


U pravu si draga, lokne su katastrofa...Ale ked vyzlečie tričko,  koho zaujímaju lokne  lp

V 1.sezone je Canov styling predobry

Tusmus ja sa teším, že čakáme spolu, foto, fragi, je to taký adrenalín  rds

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
   viera wrote:


U pravu si draga, lokne su katastrofa...Ale ked vyzlečie tričko,  koho zaujímaju lokne  lp

V 1.sezone je Canov styling predobry

Tusmus ja sa teším, že čakáme spolu, foto, fragi, je to taký adrenalín  rds

Tako je draga ..kad su Talijani u pitanju ne bojim se za stil ... a privatan stil nećemo gledati ...sr

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
Pozivam sve cure da pogledaju seriju , simpa je , laganeze ...... i da kao nekad komentiramo ....highoogobllzxb5ccdrlrf

descriptionKpa/OK.............. - Page 2 EmptyRe: Kpa/OK..............

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply