Turske serije & druzenje

Cesur ve Guzel - Page 3
Na dlanu


Na dlanu

Na dlanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na dlanuLog in

Turske serije & druzenje


Cesur ve Guzel

power_settings_newLogin to reply
+10
ljiljana02
nena
cakana22
tamarica
Tifany
ella05
Aylin
Zoi
MIRKA-76
Rominica
14 posters

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
cv cv
Cesur ve Guzel - Page 3 Eda10c466bb3ce0e102767e476cf9490
Cesur ve Guzel - Page 3 Ba308ca33225b1246c8173da7fc46014

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Večer. hi1

konačno sve završila i sjela da popijem kavu. tr

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
MIRKA-76 wrote:

tekst:
VIDIM NAS
U tvom su pogledu sve nase godine
Tu svaku sliku mogu da ozivim
Za ljubav tu se borim I uvek nov se rodim
Kraj tebe svoje tuge I srece pomirim

U tvom je osmehu moj razlog jedini
Da nastavim kad korak sam mi stane
Za tebe uvek tu sam od svega cuvam te
Moj lek su tvoje reci kad mi snage nestane

Refren:
Vidim nas slavimo ti zaklinjes se
Vidim nas starimo ti ne pustas me
Vidim nas zajedno kroz dobro i zlo
Ti imas sve to, ja snove i bol
Al tebe nikad ponovo

U tvome srcu znam jos sam onaj lud i jak
Sto nastavi gde svako drugi stane
Za tebe uvek tu sam od svega cuvam te
Moj lek su tvoje reci kad mi snage nestane

Refren:
Vidim nas slavimo ti zaklinjes se
Vidim nas starimo ti ne pustas me
Vidim nas zajedno kroz dobro i zlo
Ti imas sve to, ja snove i bol

Refren:
Vidim nas slavimo ti zaklinjes se
Vidim nas starimo ti ne pustas me
Vidim nas zajedno kroz dobro i zlo
Ti imas sve to, ja sanjam o tom
Da budes moja ponovo




Predobra stvar, riječi i ubijaju.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
MIRKA-76 wrote:
LONDON I BRAĆNI PAR
Cesur ve Guzel - Page 3 JVh10oxvcPU



Neka su oni sretni ali ja ne volim ove poze za javnost, a ovo je baš to, oni poziraju netko treći ih slika.

Ja sam od onih koji vole i vjeruje da se par voli kad ih sretnem i vidim da se drže za ruke ili samo zagrljene, svi drugi oblici nježnosti su mi za intumu doma. ob ob ob

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
MIRKA-76 wrote:
dokle će ova razdvojenost trajati?
Cesur ve Guzel - Page 3 SkTQRjuqvgg



Da samo malo ostavi osvetu po strani i da ima vjere u Suhan možda bi mu klikeri proradili. Trebao ju je već toliko poznavati da zna da ona ne bi abortirala. hi1

Kako smo mi znali da neće.. lp lp lp

Da nije bio onoliko bijesan moglo mu je biti sumnjivo kako je to sve tako brzo bilo gotovo i ona išetava samo tako iz bolnice. Već ju je pitao zašto ne pije pa možda i poveže.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
SVIMA KOJI SUTRA SLAVE
SRETAN VASKRS I USKRS
Cesur ve Guzel - Page 3 829346795

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 Cvgggg6
Cesur ve Guzel - Page 3 Cvgggg6

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
nena wrote:



Neka su oni sretni ali ja ne volim ove poze za javnost, a ovo je baš to, oni poziraju netko treći ih slika.

Ja sam od onih koji vole i vjeruje da se par voli kad ih sretnem i vidim da se drže za ruke ili samo zagrljene, svi drugi oblici nježnosti su mi za intumu doma. ob ob ob



DOBRO VEČER!

SLAŽEM SE PO MENI PREVIŠE NAGLAŠAVAJU TU LJUBAV, STALNO GRLJENJE U JAVNOSTI U MENI IZAZIVA SUMNJU! SAMO NA DODJELI NAGRADE MENI NIJE BILO LIJEPO GLEDATI NJEZINE OTKRIVENE NOGE, KOJE ON POKRIVA SVOJOM RUKOM. ČEMU TO. gh

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
nena wrote:



Da samo malo ostavi osvetu po strani  i da ima vjere u Suhan možda bi mu klikeri proradili. Trebao ju je već toliko poznavati da zna da ona ne bi abortirala.  hi1

Kako smo mi znali da neće.. lp  lp  lp

Da nije bio onoliko bijesan moglo mu je biti sumnjivo kako je to sve tako brzo bilo gotovo i ona išetava samo tako iz bolnice. Već ju je pitao zašto ne pije pa možda i poveže.



AKO GA ZATVORE U ZATVOR IMAT ĆE VREMENA ZA SVE MOGUĆE ANALIZE ALI I DA SHVATI DA SVOJIM BJESOM NAJVIŠE JE SEBI I SUHAN PRIREDIO BOLI!

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 17903723_1740768805939794_3608724898420759337_n

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 17884083_1225761547551102_728232107568948772_n

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
SRETAN USKRS I VASKRS SVIM CURAMA NA OVOJ I DRUGIM TEMAMA. rds rds

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Maloprije sam vidjela Zoi na crti i baš mi drago što nas je pronašla. hi1



Semy nam još uživa u Portugalu. hi1

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 623803b07ba4c80c
Cesur ve Guzel - Page 3 KSpKWn
Cesur ve Guzel - Page 3 WExZR5
Cesur ve Guzel - Page 3 QkM1n-
Cesur ve Guzel - Page 3 C27c280ba9582edf35016ac102f6996b

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
SUHAN I TUŽILAC
Cesur ve Guzel - Page 3 Y5ggw3
Cesur ve Guzel - Page 3 A5uiwU
Cesur ve Guzel - Page 3 GLWjpu
ĐESUR I NAMJEŠTALJKA
Cesur ve Guzel - Page 3 QGJQIF

Cesur ve Guzel - Page 3 ZWPR8r

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Dobro vece, zene! hi1 rds
Kako ste?
Ja sam se ovih dana bavila spremanjem kuce, kolaca, farbanjem jaja...
I konaco da kazem i da sam odgledala epizodu i svidela mi se!
Za razliku od prosle, koja mi je bila vrlooo... da ne kazem bas losa, ali skoro pa losa, ovde je opet doslo sve na svoje mesto  sv
Pa da pocnem ob

Cesur i Suhan...
Prelepi ljudi... Lepo izgledaju zajedno u kadru.. Lepi dijalozi..
Zanimljive situacije u kojima se nalaze... Npr. ona svadba gde su bili na tajnom zadatku- vrlo lepo i originalno! Takodje i njen san! Mnogo dobro!
Ali...
Njih dvoje u meni nikako da probude leptirice... Nema hemije!
Ne idu mi zajedno, pa mi ne idu zajedno..
Sta da radim, ali tako je.. om
Da mi ne zamerite, to je samo moj utisak, postujem ako je kod drugih drugacije.

Salih, Riza i Tasin..
Salih je ostao do samog kraja veran svojoj ulozi prljavog igraca, ne preterano obdarenog pamecu.
Zavrsio je tako sto ga je u samoodbrani slucajno ubio Tasin.. A Riza sve tajno snimao na mob..
Riza, naravno, dobija bingo, jer uopste nije ocekivao da ce tako nesto da se desi.
Njemu bi bilo dovoljno i sta su sve njih dvojica u svadji pricali i priznali razna svoja nedela, ali ovo na kraju je palo kao jagodica na torticu- Tasin je ubio Saliha..
Sada imamo novi pakleni duet Rizu i Tasina..
Ovog puta je Tasin taj koji mora da igra kako Riza svira..
Ne mogu da kazem da mi ga je zao... Mogao je da ode u policiju i sve prizna, ali on bira drugi nacin.
Zasto ne bi ponovo podmetnuo svoj prljav ves nekom drugom da ga pere umesto njega? Zasto to ovog puta ne bi bio Cesur, kao nekad Riza i Salih?!
 Riza je odlucio da ce ostatak zivota provesti lagodno i u izobilju..
Vise mu nije dovoljna samo sloboda da bi bio srecan.. On nema sta da izgubi i mislim da je kao takav i najopasniji.
Zanimljiva situacija je da on posecuje Adalet u zatvoru. ob
Da li ce Adalet da poklekne u odanosti prema Tasinu ostaje nam da vidimo..

Korhan i Dzahide..
Znam da je Korhan mnogima simpatican lik... Dobrica koji voli svoju sestru i koga tata stalno ugnjetava i kinji..
Ja opet moram da kazem da se meni Korhanov lik od samog pocetka ne dopada..
Kazu da zrtva obicno postane dzelat..
Tako vidimo da i Korhi postaje prilicno ostar  i surov na svom novom radnom mestu.. To je primetila i Bulentova mama, koja mu je nagovestila da covek najbolje pokaze svoje pravo lice kada mu daju vlast u ruke..
Korhi ne samo da je preko noci postao opasan bos, vec je postao i muz koji lupa sakom od sto! Zenica mu pegla kosulje, sprema dorucak..
Pa, dobro, jednom joj je moralo dosaditi! Ipak je to Dzahide hahah
Korhan je lik koji je za mene ljigavac..
Ceo zivot slini za tatom koji ga kinji i cuva njegove mracne tajne..
Ne znam, nije mi on bas jasan... Kao neki mali beskicmenjak...

Tuzilac i Cesur..
Konacno je tuzilac zauzeo pravi stav koji je trebalo da zauzme od samog pocetka- stroga distanca sa clanovima u postupku. Nema mesanja u rad drzavnih organa. Kad ne moze Tasin, ne moze ni Cesur, makar mu namere bile najcistije.

Suhan..
Svi znate da sam pocela da se druzim sa vama zbog Jigita, tj. Rize i vi ste me drugarski primile u vase prijatno drustvance, u kome mi je zaista lepo!
Moram da vam kazem da, iako najvise uzivam u njegovoj glumi, nebitno sto je negativan i mrzak lik u seriji, moj omiljeni lik postala je Suhan.  rds
Nisam imala ranije prilike da gledam Tubu ni u jednoj seriji, iako sam znala za nju, ali me je potpuno kupila i pojavom i glumom!
Obozavam je! Odusevljena sam svakim njenim glumackim umecem.
Jedino mi je krivo sto je limitirana sa Kivancem... Nekako se nisu energije poklopile ili sta vec...

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cure sve najljepse rds

Cesur ve Guzel - Page 3 Uskrsvaskrs

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
HRISTOS VASKRESE!  SREĆAN PRAZNIK!
Cesur ve Guzel - Page 3 Uskrs-10

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
cakana22 wrote:
HRISTOS VASKRESE!  SREĆAN PRAZNIK!
Cesur ve Guzel - Page 3 Uskrs-10


Vaistinu vaskrse!
Srecan Vaskrs i Uskrs svim curama koje slave. rds

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Kokice.... rds

Evo da svratim do vas da vam poželim Sretan Uskrs!

Družite se, volite se i uživajte u vašoj seriji dok traje... mi nažalost nismo više te sreće......

Cesur ve Guzel - Page 3 Sretan-uskrs

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Dobro jutro. hi1


descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Zoi. hi1

Baš se veselim što si nam se i ovdje pridružila. vjerujem da će Tamarica otvoriti temu i za onu seriju koju ti pratiš.
Lijepo je pročitati da te je Tuba kupila svojom pojavom a posebno glumom.
Po meni je lik Suhan jedan predivan lik, mlada žena koja ne polaže račune nikome i ne libi se reći što osjeća i misli, nije stereotip žene iz Turskog društva a Tuba je fantastično iznosi.
Meni su njih dvoje predivni zajedno i stalno bi mogla samo njih gledati. Sviđa mi se što im je odnos takav ajmo reći brutalno iskren i kažu jedno drugom sve što misle.

Korhan se i meni sve manje sviđa, ne volim što je izdao jedinu osobu koja je cijeli život bila uz njega a to je Suhan.
Izdao je njeno povjerenje što nikako nije smio.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Histor Vaskrse
Cesur ve Guzel - Page 3 Easter306apr
sretan Uskrs
Cesur ve Guzel - Page 3 037946484

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 TQKgpg1FU0k
Cesur ve Guzel - Page 3 GtUiymYZ53Y
Cesur ve Guzel - Page 3 881512459

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Pozdrav društvu cv svima koji slave sretan Uskrs i Vaskrs onima koji ne slave svako dobro želim

Cesur ve Guzel - Page 3 Img_4739

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Dobar dan ,svima koji slave srećan Uskrs i Vaskrs cv cv

Cesur ve Guzel - Page 3 17973657_1163364510459967_602352557013798159_o

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Zoi wrote:
Dobro vece, zene! hi1 rds
Kako ste?
Ja sam se ovih dana bavila spremanjem kuce, kolaca, farbanjem jaja...
I konaco da kazem i da sam odgledala epizodu i svidela mi se!
Za razliku od prosle, koja mi je bila vrlooo... da ne kazem bas losa, ali skoro pa losa, ovde je opet doslo sve na svoje mesto  sv
Pa da pocnem ob

Cesur i Suhan...
Prelepi ljudi... Lepo izgledaju zajedno u kadru.. Lepi dijalozi..
Zanimljive situacije u kojima se nalaze... Npr. ona svadba gde su bili na tajnom zadatku- vrlo lepo i originalno! Takodje i njen san! Mnogo dobro!
Ali...
Njih dvoje u meni nikako da probude leptirice... Nema hemije!
Ne idu mi zajedno, pa mi ne idu zajedno..
Sta da radim, ali tako je.. om
Da mi ne zamerite, to je samo moj utisak, postujem ako je kod drugih drugacije.

Salih, Riza i Tasin..
Salih je ostao do samog kraja veran svojoj ulozi prljavog igraca, ne preterano obdarenog pamecu.
Zavrsio je tako sto ga je u samoodbrani slucajno ubio Tasin.. A Riza sve tajno snimao na mob..
Riza, naravno, dobija bingo, jer uopste nije ocekivao da ce tako nesto da se desi.
Njemu bi bilo dovoljno i sta su sve njih dvojica u svadji pricali i priznali razna svoja nedela, ali ovo na kraju je palo kao jagodica na torticu- Tasin je ubio Saliha..
Sada imamo novi pakleni duet Rizu i Tasina..
Ovog puta je Tasin taj koji mora da igra kako Riza svira..
Ne mogu da kazem da mi ga je zao... Mogao je da ode u policiju i sve prizna, ali on bira drugi nacin.
Zasto ne bi ponovo podmetnuo svoj prljav ves nekom drugom da ga pere umesto njega? Zasto to ovog puta ne bi bio Cesur, kao nekad Riza i Salih?!
 Riza je odlucio da ce ostatak zivota provesti lagodno i u izobilju..
Vise mu nije dovoljna samo sloboda da bi bio srecan.. On nema sta da izgubi i mislim da je kao takav i najopasniji.
Zanimljiva situacija je da on posecuje Adalet u zatvoru. ob
Da li ce Adalet da poklekne u odanosti prema Tasinu ostaje nam da vidimo..

Korhan i Dzahide..
Znam da je Korhan mnogima simpatican lik... Dobrica koji voli svoju sestru i koga tata stalno ugnjetava i kinji..
Ja opet moram da kazem da se meni Korhanov lik od samog pocetka ne dopada..
Kazu da zrtva obicno postane dzelat..
Tako vidimo da i Korhi postaje prilicno ostar  i surov na svom novom radnom mestu.. To je primetila i Bulentova mama, koja mu je nagovestila da covek najbolje pokaze svoje pravo lice kada mu daju vlast u ruke..
Korhi ne samo da je preko noci postao opasan bos, vec je postao i muz koji lupa sakom od sto! Zenica mu pegla kosulje, sprema dorucak..
Pa, dobro, jednom joj je moralo dosaditi! Ipak je to Dzahide hahah
Korhan je lik koji je za mene ljigavac..
Ceo zivot slini za tatom koji ga kinji i cuva njegove mracne tajne..
Ne znam, nije mi on bas jasan... Kao neki mali beskicmenjak...

Tuzilac i Cesur..
Konacno je tuzilac zauzeo pravi stav koji je trebalo da zauzme od samog pocetka- stroga distanca sa clanovima u postupku. Nema mesanja u rad drzavnih organa. Kad ne moze Tasin, ne moze ni Cesur, makar mu namere bile najcistije.

Suhan..
Svi znate da sam pocela da se druzim sa vama zbog Jigita, tj. Rize i vi ste me drugarski primile u vase prijatno drustvance, u kome mi je zaista lepo!
Moram da vam kazem da, iako najvise uzivam u njegovoj glumi, nebitno sto je negativan i mrzak lik u seriji, moj omiljeni lik postala je Suhan.  rds
Nisam imala ranije prilike da gledam Tubu ni u jednoj seriji, iako sam znala za nju, ali me je potpuno kupila i pojavom i glumom!
Obozavam je! Odusevljena sam svakim njenim glumackim umecem.
Jedino mi je krivo sto je limitirana sa Kivancem... Nekako se nisu energije poklopile ili sta vec...



Zoi, bio je uzitak procitati tvoje utiske ovako lijepo napisane. rds hg
Slazem se sa vecinom napisnog samo je meni Korhi od pocetka jako simpatican a i glumac me je odusevio pa mi ga je zao zbog cijele ove situacije sa Dzahide a i sa ocem.
Mislim da je njega obiljezilo ono sto je svjedocio ubistvu u djetinjstvu i da je u njegovoj glavi jos uvijek velika zbrka.
Mozda da je nasao zenu koja ga je zaista voljela moguce je da bi iz te ljubavi dobio snagu da zauzme stav prema ocu ali on je nasao vjesticu koja ga je jos vise poremetila. puc
Sto se tice hemije izmedju Suhi i Dzesija ja ju osjetim ali to je nesto sasvim individualno i prva ja nisam kliknula sa mnogim hvaljenim parovima o čijoj se hemiji nadaleko pricalo tako da nema sta da ti zamjerimo jer ti ne osjetis hemiju medju njima. mg
Meni su oni jako neobičan spoj i njihove energije jesu razlicite ali mi se dopada kako se prepliću. rds
Nekada imam zamjerku na Kivanca u ljubavnim scenama jer mislim da ponekad ga nesto zakoci i da se ne prepusti do kraja.
Nevezano za to sto je meni Tuba omiljena turska glumica svako ko je i malo realan moze primjetiti da ona nema zadrske u ask scenama i to je nesto sto jako cijenim kod nje.
Ja volim njenu glumu jer kod nje nema preglumljavanja ili karikiranja i ona svaku emociju prenese ocima i mene uvjeri i dotakne.
Drago mi je da se i tebi dopala.
Kada budes imala vremena preporučila bih ti njene dvije starije serije "Asi" i "Kara para ask."
Ja sam je zavoljela u "Asi" iako je tada bila na pocetku karijere mene je odusevila a serija mi je i dalje najbolja turska koju sam gledala(inspirasana je malo sa Ponosom i predrasudama). rds
Hemija izmedju nje i Murata je bila toliko jaka da su ih godinama kasnije fanovi povezivali iako su oboje bili u braku.
Sto se tice "Kara para ask" isto je sa Enginom imala magičnu hemiju a toliko poljubaca i ljubavnih scena izmedju glavnih likova jos nisam vidjela u nekoj turskoj seriji.Prva sezona je odlicna a u drugoj su vec krenuli sa nebulozama ali zbog njih dvoje i čarobne hemije vrijedilo je do kraja odgledati. rds
Raspisah se ja samo tako ali ostavicu i dva klipa jer oni mozda govore vise od rijeci...



descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
ella05 wrote:
Kokice.... rds

Evo da svratim do vas da vam poželim Sretan Uskrs!

Družite se, volite se i uživajte u vašoj seriji dok traje... mi nažalost nismo više te sreće......

Cesur ve Guzel - Page 3 Sretan-uskrs


Pozdrav Ella i srećan Uskrs.rds
Nadam se da će naša serija i dalje biti dovoljna dobra i da se ćemo moći sa užitkom komentarisati.cv
A možda se i Engin vrati na jesen sa novom serijom pa ćete opet imati mnogo materijala za komentarisanje.mg
Moguće je i da u međuvremenu i snimi neki film.Bilo bi dobro gledati njega i Tubišku ponovo u nekom dobrom ljubavnom filmu.rds

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Tifany wrote:



Zoi, bio je uzitak procitati tvoje utiske ovako lijepo napisane. rds  hg
Slazem se sa vecinom napisnog samo je meni Korhi od pocetka jako simpatican a i glumac me je odusevio pa mi ga je zao zbog cijele ove situacije sa Dzahide a i sa ocem.
Mislim da je njega obiljezilo ono sto je svjedocio ubistvu u djetinjstvu i da je u njegovoj glavi jos uvijek velika zbrka.
Mozda da je nasao zenu koja ga je zaista voljela moguce je da bi iz te ljubavi dobio snagu da zauzme stav prema ocu ali on je nasao vjesticu koja ga je jos vise poremetila. puc
Sto se tice hemije izmedju Suhi i Dzesija ja ju osjetim ali to je nesto sasvim individualno i prva ja nisam kliknula sa mnogim hvaljenim parovima o čijoj se hemiji nadaleko pricalo tako da nema sta da ti zamjerimo jer ti ne osjetis hemiju medju njima. mg
Meni su oni jako neobičan spoj i njihove energije jesu razlicite ali mi se dopada kako se prepliću. rds
Nekada imam zamjerku na Kivanca u ljubavnim scenama jer mislim da ponekad ga nesto zakoci i da se ne prepusti do kraja.
Nevezano za to sto je meni Tuba omiljena turska glumica svako ko je i malo realan moze primjetiti da ona nema zadrske u ask scenama i to je nesto sto jako cijenim kod nje.
Ja volim njenu glumu jer kod nje nema preglumljavanja ili karikiranja i ona svaku emociju prenese ocima i mene uvjeri i dotakne.
Drago mi je da se i tebi dopala.
Kada budes imala vremena preporučila bih ti njene dvije starije serije "Asi" i "Kara para ask."
Ja sam je zavoljela u "Asi" iako je tada bila na pocetku karijere mene je odusevila a serija mi je i dalje najbolja turska koju sam gledala(inspirasana je malo sa Ponosom i predrasudama). rds
Hemija izmedju nje i Murata je bila toliko jaka da su ih godinama kasnije fanovi povezivali iako su oboje bili u braku.
Sto se tice "Kara para ask" isto je sa Enginom imala magičnu hemiju a toliko poljubaca i ljubavnih scena izmedju glavnih likova jos nisam vidjela u nekoj turskoj seriji.Prva sezona je odlicna a u drugoj su vec krenuli sa nebulozama ali zbog njih dvoje i čarobne hemije vrijedilo je do kraja odgledati. rds
Raspisah se ja samo tako ali ostavicu i dva klipa jer oni mozda govore vise od rijeci...






Kako se lijepo podsjetiti na ove dvije serije, milina ih gledati, ne znam koji bi par izdvojila ali mi je svejedno Asi i dalje najbolja Turska serija, koju nisam jako dugo reprizirala.
Kpa nisam ni jedanput od završetka serije.
Ja nisam Kivu prije gledala i ne znam kakav je bio u ljubavnim scenama ali u ovoj se nije baš iskazao. Da li zaista ne smije od Bašak , što ne želim vjerovati, jer to drastično mijenja moje mišljenje o njemu, nekako je zatvoren a šteta jer pored sebe ima glumicu koja nema zadrške i sve odrađuje profesionalno.
Još uvijek se tješim da je to do scenarija i da će se on prepustiti kad skine breme osvete sa leđa. ob ob

Što je Murat tada dobro izgledao.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Korhan je bio dobričina koji ni o čemu nije sam odlučivao. Plesao je kako su mu otac i Džahide svirali. Možda bi zaista bio drugačiji da je pored sebe imao pravu ženu.

Ni ovaj sad Korhan nije ništa samostalno odlučio nego je dopustio da ga Džesur uplete u svoju osvetu izdavši vlastitog oca, kakav god da je , otac je.
Mislim da će na kraju on sam ili uz pomoć Tahsina upropastiti firmu.
Ni prema Džahide nije zauzeo čvrst stav, ako je ne želi više onda joj treba to i reći, da će se brinuti za dijete a da sa njom ne želi ništa više imati.
Meni najviše kod njega smeta što je otišao Džesuru da ga što prije obavjesti a Suhan ga je molila da šuti.
To mi je zasmetalo jer sam takva i kad nekome kažem ili sam sazna nešto u povjerenju, a ja ga zamolim da ostane između nas a taj me izda i nekom prenese teško opraštam.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Dobar dan, drage moje! hi1
Svima koji danas slave srecan Uskrs i Hristos vaskrse! rds cv
Nadam se da vam je dan prosao prijatno i u drustvu vasih najmilijih i najvoljenijih!  hg

Drago mi je da vam se dopao moj post, iako je mozda u prvi mah delovao malo strogo, ali nije zaista..

Tiffany, pogledala sam oba klipa i ne mogu da se odlucim koji mi je lepsi. A Tuba s dugom kosom, prelepa! Kakva kosa, masala!  ad
Sad sam videla kakvu je hemiju ostvarila sa ova dva glumca... Kakvi pogledi, dodiri.. Čežnja u očima...
Narocito sa ovim u seriji Asi..
E, to jos nisam videla u CvG.. Ali nadam se da ce biti i toga!

Neno, i ja tako doživljavam Suhan! Sve sto si rekla, plus je jako dobra osoba..

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 17903608_1236739299777071_8833988696843303787_n
Cesur ve Guzel - Page 3 FXgukvYB_S8
Cesur ve Guzel - Page 3 7Jjxj7zoWdI

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
svaki njihov ples je prića za sebe...prića ljubavi
Cesur ve Guzel - Page 3 17904487_296620034103222_5797611849911048727_n

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
šta bi bilo da je bilo?
Cesur ve Guzel - Page 3 17966942_296606437437915_270831816370571963_o
Cesur ve Guzel - Page 3 17952785_296606430771249_8993285534091158279_n
znači đesur nikada u ovom trenutku i sa ovom pameću ne bih odustao od istrage......a to znači ne bi izabrao suhan a ni bebaća.....pa zašto se on onda ljuti?
i opet izgovara prestrašne rijeći ubica...tashin,ubica suhan....zar ne?

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Dobar dan,konačno psi

Zoi,prelep post,evo nečto specijalno za tebe ob
Cesur ve Guzel - Page 3 JSYVBAUO2OE

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 JoxTtUOVJA0

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 EgAsp4NFHYI

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 NqWPykfGJgM

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Mislim da je veliki pozitivac u stvarnom životu

Cesur ve Guzel - Page 3 5RfukXh_ZfE

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Zoi wrote:
Dobar dan, drage moje! hi1
Svima koji danas slave srecan Uskrs i Hristos vaskrse! rds cv
Nadam se da vam je dan prosao prijatno i u drustvu vasih najmilijih i najvoljenijih!  hg

Drago mi je da vam se dopao moj post, iako je mozda u prvi mah delovao malo strogo, ali nije zaista..

Tiffany, pogledala sam oba klipa i ne mogu da se odlucim koji mi je lepsi. A Tuba s dugom kosom, prelepa! Kakva kosa, masala!  ad
Sad sam videla kakvu je hemiju ostvarila sa ova dva glumca... Kakvi pogledi, dodiri.. Čežnja u očima...
Narocito sa ovim u seriji Asi..
E, to jos nisam videla u CvG.. Ali nadam se da ce biti i toga!

Neno, i ja tako doživljavam Suhan! Sve sto si rekla, plus je jako dobra osoba..


Evo,da se odlučiš ok meni jedan od dražih klipova

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 C9UMfy_WsAAElhf

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 C9iUlvRXkAAftiQ

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
MIRKA-76 wrote:
šta bi bilo da je bilo?
Cesur ve Guzel - Page 3 17966942_296606437437915_270831816370571963_o
Cesur ve Guzel - Page 3 17952785_296606430771249_8993285534091158279_n
znači đesur nikada u ovom trenutku i sa ovom pameću ne bih odustao od istrage......a to znači ne bi izabrao suhan a ni bebaća.....pa zašto se on onda ljuti?
i opet izgovara prestrašne rijeći ubica...tashin,ubica suhan....zar ne?




Prestrašne riječi joj izgovara, na pitanje zašto je ne može izabrati prvo odgovara zato što mu je umrla majka a tek onda da je ona ubila njihovo dijete.
Oca nije poznavao i nije bio povezan sa njim, želio se osvetiti Tahsinu ali je Suhan mogao izdvojiti . Nakon majčine smrti to ne može. On se Suhan odrekao odmah nakon majčine smrti i ovo sa djetetom mu je došlo samo kao još jedan razlog ili opravdanje zašto ne može biti sa njom i zašto je ne može izabrati.

Kako Turci vole završetak serija sa nesretnim krajem nadam se da ovdje neće biti tako. Da na kraju od sve očekivane ljubavi ne ostane samo da gledamo čovjeka koji je bio opsjednut osvetom i koja mu je došla glave.
Sve Tubine serije su do sada imala sretan završetak pa se nadam da će i ova.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
nena wrote:



Kako se lijepo podsjetiti na ove dvije serije, milina ih gledati, ne znam koji bi par izdvojila ali mi je svejedno Asi i dalje najbolja Turska serija, koju nisam jako dugo reprizirala.
Kpa nisam ni jedanput od završetka serije.
Ja nisam Kivu prije gledala i ne znam kakav je bio u ljubavnim scenama ali u ovoj se nije baš iskazao. Da li zaista ne smije od Bašak , što ne želim vjerovati, jer to drastično mijenja moje mišljenje o njemu, nekako je zatvoren a šteta jer pored sebe ima glumicu koja nema zadrške i sve odrađuje profesionalno.
Još uvijek se tješim da je to do scenarija i da će se on prepustiti kad skine breme osvete sa leđa. ob  ob

Što je Murat tada dobro izgledao.



Što se tiče Murata ja ne mogu vjerovati kako on sada izgleda i da nije ni blijeda sjenka onoga Murata iz perioda Asi. sr
Ali za mene je on ostao Demir i često se podsjetim nekog klipa iz Asi.
Ako gledam po hemiji mislim da je podjednaka bila i sa Enginom samo su oni imali mnogo više zajedničkih scena i Engin joj je bolje fizički odgovarao a i bolje se ljubi od Murata ob , pa su mi zato Elif i Omer najbolji par u turskim serijama a Asi drži prvo mjesto za najbolju seriju.
Već sam pisala ali zaista smatram da u CvG im nije naklonjen scenario kada je ljubavni dio priče u pitanju iako su napočetu najavljiali kao ljubavnu priču ipak smo više do sada gledali dramu i osvetu.
Vjerujem da ako im scenario dopusti tek će se njih dvoje razmahati u ašku mada i sada je bilo scena u kojima su meni izazvali leptiriće u stomaku i ono što sam primjetila od početka serije je da kada gledam njihove zajedničke scene uvijek mi je osmjeh na licu a i to puno govori. mg
I još sam htjela reći da je meni Tuba glumači najbolja u liku Suhan jer sada je baš sazrela kao glumica i mislim da joj je rad sa Ferzanom na filmu mnogo pomogao.Gledala sam ju kao Asi,Hasret i Elif i uvijek me je oduševljavala glumački ali kao Suhan mi se posebno dopada njena gluma. I još za ljeto planiram da pogledam seriju "20 minuta".Sigurno je odlična bila i u liku Melek čim je dobila nominaciju za Emmy.
Pošto sam danas posebno inpirisana sa Tubinim ulogama još da kažem da ona u sebi nosi neku magiju koja pređe i na sve njene partnere dok sa njom glume i meni je svaki od njih najbolji baš u kombinaciji sa njom. cv

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
ljiljana02 wrote:


Evo,da se odlučiš ok meni jedan od dražih klipova


Predivan klip. rds
Ja sam se teško odlučila koji da stavim jer Elmeri imaju zaista mnogo predivnih klipova. cv
Ali danas sam nešto više u nostalgiji za Asi i Demirom pa moram još jedan video staviti. mg
A i ovo mi je jedna od omiljenih pjesama od Dine Merlina.

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
I naravo Suhan i Džesur. rds rds

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz


Ovaj klip mi je posebno drag jer su scene iz 17. epizode koja mi je do sada bila najbolja i oni su bili savršeni u svakoj sceni. rds rds

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
MIRKA-76 wrote:
šta bi bilo da je bilo?
Cesur ve Guzel - Page 3 17966942_296606437437915_270831816370571963_o
Cesur ve Guzel - Page 3 17952785_296606430771249_8993285534091158279_n
znači đesur nikada u ovom trenutku i sa ovom pameću ne bih odustao od istrage......a to znači ne bi izabrao suhan a ni bebaća.....pa zašto se on onda ljuti?
i opet izgovara prestrašne rijeći ubica...tashin,ubica suhan....zar ne?


Džesur od početka bira preteške riječi i voljela bih jednom da vidim da mu je stalo više do Suhan nego do osvete.
Mada kada čitam koliko na nekim mjestima napadaju Suhan pitam se gledamo li mi istu seriju. sr

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
Cesur ve Guzel - Page 3 17991885_296690670762825_8728238791727720217_n

descriptionCesur ve Guzel - Page 3 EmptyRe: Cesur ve Guzel

more_horiz
M}
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply