DEVOJKE PRORADIO JE TABANKO..PROVERITE...............

Share
Go down
Admin
View user profilehttp://dlan.africamotion.net

Fazilet hanim ve Kizlari

on Sat Jan 27, 2018 7:14 pm
hi1
View user profile

Re: Fazilet hanim ve Kizlari

on Thu Feb 08, 2018 3:03 pm
Gleda li neko ... ja ih obozavam
View user profile

on Fri Feb 09, 2018 8:14 pm
Mimimi wrote:Gleda li neko ... ja ih obozavam
ja sam gledala prvu sezonu,pocela drugu,i kad su finu hemiju yagzaz razvukli ko zvaku,izgubila sam strpljenje,oni nemaju razradjenu pricu,nego vrte sve likove i po potrebi rejtinga i fanova kroje likove i situacije a to se meni vise ne dopada,ali ono ne moz pobec od slicica fragija po twiteru,tako da sam delimicno u toku
View user profile

on Fri Feb 09, 2018 9:12 pm
Da, slažem se, jesu razvukli...ali mene drže! Yaghaz su mi odlicni!
View user profile

on Fri Feb 09, 2018 9:16 pm
Mimimi wrote:Da, slažem se, jesu razvukli...ali mene drže! Yaghaz su mi odlicni!
mogli su imat bomba par,da su radili na njima a ne onom kupusu od scenarija,i koliko god su svo troje lepi zgodnjikavi ,sinhaz nikako ne mogu doziveti a yaghaz na kasicicu, a onih mahalusa i ostalih egemena mi je previse ,nagledala sam se davno tih latino sapunica fg
View user profile

on Fri Feb 09, 2018 9:19 pm
mada mozda sad krenu,s trideset i nekom u nekom drugom pravcu fk jer ovako vise ne ide ,bravo svima koji su izdrzali lm do sada,ja ipak volim ask u seriji a ne zavrzlame ko kome noz u ledja
View user profile

on Fri Feb 09, 2018 9:24 pm
Ma ja sam je skoro otkrila pa me zato još tako drži.... da imaju bomba par a dave sa ostalima! Sinhaz nikako.... najavljuju sad kao narednih par kao bomba epizoda, videćemo. Ja tek sad očekujem YagHaz da krene! Pročitala sam al ne znam koliko je tačno da najavljuju 3 sezonu.
View user profile

on Sun Feb 11, 2018 10:56 am
34 ep odlična! YagHaz joooj a pijani Yagiz med medeni ...hihi imali su predobrih scena...naravno igra na kraju... iščitah mnogo komentara ali niko ne spominje sa bi i Sinan mogao da igra igru, meni nešto vuče i na to... videćemo ali čini mi se da je Sinan skapirao u koga je Yagiz zaljubljen i da je ispipavao teren kod Hazan i da kapira da je i ona zaljubljen u Yagiza a možda ti sve moja mašta pa Sinan ipak ostane samo blesava bebica kao i uvek

moram da dodam jos ovo gospodin Ledeni, gospodin Robot iiii Gospodin Darsi  rds  ili gospodin Savrseni!
Sponsored content

Back to top