Kpa/OK..............

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kpa/OK..............

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:00 am

OK Vidaka,sve 5....def cu pogledati..........
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by Ritta on Thu Apr 20, 2017 10:05 am

tamarica wrote:Zekice,srecom pa nisi razradila pricu lp lp lp ............salim se canim,kako ja volim kad tebe krene razradda.........apsolutno si sve u pravu i lepo to objasnila..............moglo je ,oh moglo je da bude ali nije................verovatno je Engin i potpisao na ono-moglo je...........sta cemo,niko nije savrsen,pa ni on.moze mu se desiti zaheb.............
------------ Da je znao,,vjerojatno se ne bi ovako zahebao,,,,,,,ja se stalno pitam koliko oni uopće znaju o onom šta potpisuju,,, njemu se garant svijelo kako su zamislili njegov lik,,,ali nažalost nisu ga realizirali na onakav način kako je on očekivao,,,,,a i mi svi koji smo gledali,,,,, ttješim se mišlju da je i on sam jedva dočekao da se sve završi,,,, jer lik Daghana su osakaili i iskupusarali najžešće što su mogli,,,a mogli su tako lijepo razvit priču jer su imali odličan početak ...
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:06 am

Samo da prijavim......odgledala 5 epku BBO..................znaci ljudi(ko je gledao) scena njega i oca ,posle bega NArin za Istanbul.....znaci,jednostavno reci nemam.......... ad ad ad ad ad ad ad ad ad..............i tako bih mogla milion ovih zalepiti....ono je jednostavno bolesno dobro.....plakala sam........glumac ,koji glumi oca fenomenlano dobar u toj sceni ali Engin.....sve mi hebite otvorenih usta sam gledala scenu ,nema pred genijem.................nemam reci.....zaista
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ritta on Thu Apr 20, 2017 10:09 am

tamarica wrote:Samo da prijavim......odgledala 5 epku BBO..................znaci ljudi(ko je gledao) scena njega i oca ,posle bega NArin za Istanbul.....znaci,jednostavno reci nemam.......... ad ad ad ad ad ad ad ad ad..............i tako bih mogla milion ovih zalepiti....ono je jednostavno bolesno dobro.....plakala sam........glumac ,koji glumi oca fenomenlano dobar u toj sceni ali Engin.....sve mi hebite otvorenih usta sam gledala scenu ,nema pred genijem.................nemam reci.....zaista
.............
pa kud već petu svetihebem,,još te i internet hebe,,,ja krenula na treću,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,u pravu si skote,, ja uživam u njegovoj glumi i po milijunti put se pitam,,,, DA LI JE OVAKO NEŠTO MOGUĆEEEEE???
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:11 am

Slazem se skote,mislim da ne on,vec uopste su tamo glumci u (najmanju ruku) nezavidnoj situaciji..........da jedino sto im je sigurno,kad procitaju scenarij je prva epizoda.posle toga,drzi gace.........ako dobiju pozitivne kritike i ponabitnije gledanost.onda neko vreme su sigurni da mogu furati svoju prvobitno ,zamisljenu pricu.....ali ako to ode u kuki(kao sa OK) eeeeeeee onda krece sci fi.........nebuloza na nebulozu,ne bi li se popravilo gore navedeno stanje..................to je strahota za glumca............ne znam sta da kazem ali ako zele opstati i preziveti taj masakr,moraju se buniti,moraju izboriti svoja prava.................ali bojim se,da posle ovih posldnjih izbora to spada u granu zaista naucne fantastike.za mnogo bitnije,zivotne stvari a ne glumu.............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by PETRA on Thu Apr 20, 2017 10:13 am

Ritta wrote:Zekice odlično si to napisala,,mene prodaja ove serije van uopće ne veseli jer nema kvalitetu,,,,potpuni promašaj,,žao mi je samo što su potrošili ovaj izvrstan Enginov stajling u ovakvoj seriji,,,,,,mislim da nije mogao bolje izgledat,,,iako on izgleda fenomenalno nemam želju odgledat do kraja seriju,, niti ju imam želju ikome preporučit da ju gleda,,,,,,,

Rita  nemogu se sloziti s tobom...

Dahan oslobadja Sevli i oni  sretni zajedno odlaze tj. krecu sa mjesta pokolja , u zadnoj minuti Tekin puca i ubija Dahana ...

Dali bi ti imala isto misljenje o ovoj seriji da nije  bilo tog zadnjeg minuta tj.da su  se njih dvoje izvukli i otisli kuci Dahanovoj  majci i sinu...
PETRA

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:15 am

aaaaaaaaaaaaaaaaa............prc od Petrice........aj aj skote,da te cujem????
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by PETRA on Thu Apr 20, 2017 10:18 am

maya22 wrote:Jutrance koke............... hg

Pozdrav Mayo ..drago mi je da si tu..

nisam stigla procitati tvoj dugacki post,na poslu sam ali moram se javiti,citam kad dodjem kuci.....

kad je emitovana zadnja epizoda riknuo mi je net...opirala sam se gledanju zadnje epizode znajuci kako je zavrsila,

ali sam je pogledala sa prevodom sinoc,nisam je jos komentarisala,cekam da je pogledate pa da  i ja muku svoju kazem..
PETRA

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:20 am

Evo, ja cu reci svoje misljenje..................serija je otisla u kuki ali s obzirom da smo bili sokirani objavom kraja u dva dana.....ja sam licno zelela da njih dvoje sa detetom prezive,eto da se manje bedno osecam..................
Da li je to realno,pravedno..............iskreno receno nije.......Onaj Dagi ,koji mrtav ladan upuca Endija u glavu ,ne zasluzuje sretan kraj i srecu olene kadar.........on je na istoj razini  kao i oni..........to je onaj deo,za koji kazemo da je prica shebana totalka.......kako su od onakvog predivnog lika,humaniste,kosmopolite itd-ite..napravili egzekutora...........koji se posle tog cina,hladno okrece i sa osmehom hvata devojku i trci u u susret sinu?!??!?!?!?!!!?...................
Znaci  jedino,jedino(govorim o sebi iskljucivo) razlog zbog kojeg sam zelela happy end je bila ta tuga i sok,zbog prerano najavljenog kraja..............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by PETRA on Thu Apr 20, 2017 10:23 am

Ritta wrote:
.............
pa kud već petu svetihebem,,još te i internet hebe,,,ja krenula na treću,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,u pravu si skote,, ja uživam u njegovoj glumi i po milijunti put se pitam,,,, DA LI JE OVAKO NEŠTO MOGUĆEEEEE???

Ja sam sinoc gledala prvu epizodu,mislim po treci put,zinila sam kao da je prvi put gledam

interesantno Fatmu nisam mogla reprizirati pocela sam jednom ali nije islo....
PETRA

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:23 am

Zekice moram ,moram se ukljuciti u klub navijacica i nabedjivacica -gledanja BBo i Mustafe.....................ajme,ajme ajme...........kakva prica ali kakav Engin.............zaista mi je zao,sto ranije ne pogledah seriju ali eto takva je bila sudbina,pa sam pocela sve sa Kpa................maestralan........jednostavno,sedim i ne verujem da gledam isti lik kao,da ne nabrajam.................ali fizicki,psihicki uci u jedan takav lik je -ne znam bolesno...................naklon do poda...............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:26 am

Ovde vise niko ni kafu ne servira......................sve je otislo u kuki
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:27 am

ajde i slatko.....................
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ritta on Thu Apr 20, 2017 10:31 am

PETRA wrote:

Rita  nemogu se sloziti s tobom...

Dahan oslobadja Sevli i oni  sretni zajedno odlaze tj. krecu sa mjesta pokolja , u zadnoj minuti Tekin puca i ubija Dahana ...

Dali bi ti imala isto misljenje o ovoj seriji da nije  bilo tog zadnjeg minuta tj.da su  se njih dvoje izvukli i otisli kuci Dahanovoj  majci i sinu...
----------------------------------
Imala bi potpuno isto mišljenje vjeruj mi,,jedino je razlika u tome što bi mogla sa guštom odgledat do kraja i izreprizirat miliun puta,,,,,,ali ostalo je puno nelogičnosti,,puno otvorenih i nerazjašnjenih pitanja tako da ni STRETAN KRAJ to nebi mogao zakamuflirat,,,,,,,,,,,,,,samo lakše bi se sve podnijelo,,,,
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by Ritta on Thu Apr 20, 2017 10:36 am

PETRA wrote:

Ja sam sinoc gledala prvu epizodu,mislim po treci put,zinila sam kao da je prvi put gledam

interesantno Fatmu nisam mogla reprizirati pocela sam jednom ali nije islo....
----------------

hahaa ja gledam kakav je to skot,,,, karakter mu je kakvog si nikad poželjela ne bi,,,,,frizura koma,,,,cipele koma,,,brci komaaaa,,,,,,obleka koma,,,,pa za koji kuki me se svejedno mora skupljat sa poda nije mi jasno lp lp lp
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:43 am

Jeste da je sve ovo gore istina,sto nabroja Rita....ali meni je prelep,u nekimm scenama lepsi i od Dagija i Omera.............i to sa sve klempi usima.................
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by maya22 on Thu Apr 20, 2017 10:44 am

tamarica wrote:Jeste da je sve ovo gore istina,sto nabroja Rita....ali meni je prelep,u nekimm scenama lepsi i od Dagija i Omera.............i to sa sve klempi usima.................
E vidiš.......... mg .........To je stvar uvjerljivosti...................Da te i fizički i psihički sheban lik kupi milijun posto a da i sam ne znaš zašto i kako se to desilo.................
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 10:46 am

Pozdrav iz snijegom prekrivene Bosne...Brrrr...
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:48 am

Aj Sadice,citam,gledam-ne verujem................jel se grudvate???
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by maya22 on Thu Apr 20, 2017 10:49 am

tamarica wrote:Zekice moram ,moram se ukljuciti u klub navijacica i nabedjivacica -gledanja BBo i Mustafe.....................ajme,ajme ajme...........kakva prica ali kakav Engin.............zaista mi je zao,sto ranije ne pogledah seriju ali eto takva je bila sudbina,pa sam pocela sve sa Kpa................maestralan........jednostavno,sedim i ne verujem da gledam isti lik kao,da ne nabrajam.................ali fizicki,psihicki uci u jedan takav lik je -ne znam bolesno...................naklon do poda...............
Izgleda da imam neplanirano jako puno vremena do slijedeće uživancije s Enginom....... wh ...........Tako da je sasvim moguće da ću i to od muke odgledati........... sr ....Nije da nisam počela..............Jako davno...........Ali kada sam vidjela one prve kadrove...............Odmah sam odustala................Možda nakon OK sve bude izgledalo kao dječja recitacija.................

Jako malo stignem gledati nešto u zadnje vrijeme...............od repriziranja sam zapela na drugoj sezoni Fatmagul............I to ću sasvim sigurno završiti...............Kojim tempom mi ide, negdje oko Božića............... lp lp
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 10:54 am

tamarica wrote:Aj Sadice,citam,gledam-ne verujem................jel se grudvate???
Jos malo pa cemo i Snjeska praviti...znaci, ne prestaje padati...
Pokusaj pisanja posta br.3, prvi otisao u snijeg a drugi otisao negdje u meduprostor prilikom prebacivanja u novi VOL.
Elem, Ranini objavila vijest o prodaji i rimejku OK..pa se malo sprda i kaze to je sve dobar PR( ne znam da li ovi u Timsu znaju da to postoji posto su OK reklamirali samo tako)pa su fanovi naravno reagovali i pitali je ako ne vjeruje u to zasto objavljuje tu vijest i tako sama radi PR..
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:57 am

Zekice.prve dve su spore,teske,bas onako .ufffffffffffffff............ali onda se zaukava...............i shvatam da je bilo brze -zavrsilo bi kao OK...............tako da se ne bunim
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 10:59 am

Sadica wrote:
tamarica wrote:Aj Sadice,citam,gledam-ne verujem................jel se grudvate???
Jos malo pa cemo i Snjeska praviti...znaci, ne prestaje padati...
Pokusaj pisanja posta br.3, prvi otisao u snijeg a drugi otisao negdje u meduprostor prilikom prebacivanja u novi VOL.
Elem, Ranini objavila vijest o prodaji i rimejku OK..pa se malo sprda i kaze to je sve dobar PR( ne znam da li ovi u Timsu znaju da to postoji posto su OK reklamirali samo tako)pa su fanovi naravno reagovali i pitali je ako ne vjeruje u to zasto objavljuje tu vijest i tako sama radi PR..
Ova slanini mi definitivno skace po zivicima...ocigledno je da mrzi.....pa ne znam tacno koga..........Engina,Tims,timura,OK ili sve zajedno..............ali kako je pljuvala po seriji od prve epke,dobro mi i do 13 dogurasmo md
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by maya22 on Thu Apr 20, 2017 11:03 am

Ja sam sada pročitala GT članka Raninija na tu temu................I nisam našla nikakvu sprdačinu u tome........Samo navode da su neke zemlje zainteresirane za otkup scenarija, a da je serija prodana ili pred prodajom u dosta zemalja...........

http://www.ranini.tv/haber/23911/1/olene-kadar-dunyaya-acilmaya-hazirlaniyor

I šugavi GT prijevod...... sr ..........

Many world countries are competing for the remake and licensing rights of Tims Productions, the production of Tims Productions, Timur Prosecutor's, and the series "To the Deep", starring Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan and Tansu Bicer.

At the MIPTV fair held in Cannes last April, there was a great interest in "Until the Seniors", which was presented internationally with a special show. It is in talks with the leading channels and distribution companies of Ukraine, Russia, Italy and Spain, especially on America's NBC channel for the remake rights of the series.

22 Middle East countries with USA, Poland, Kazakhstan, Hungary, Kosovo, Finland, Lithuania, Indonesia, Pakistan, Argentina, Brazil, Chile, Costa Rica, Dominican Republic, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Peru, Uruguay and Puerto Rico Is among the countries that have been ranked in order to license directory representation rights.
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 11:06 am

Finland........e to je iznenadjenje....ok po ovom gore je samo statistika.................sto kazes,nista lose........................ali mi dalje slanini ide na zivce
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 11:13 am

Nije sprdacina u tekstu, to nisam ni napisala, nego je sprdacina bila u njenim odgovrima na twitove
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by vida engin * on Thu Apr 20, 2017 11:14 am

Sve u svemu ima dosta toga čudnoga u svezi te serije. Koliko možemo pročitati okolo serija se dobro prodaje, traže otkup scenarija da naprave rimjek, na duštvenim mrežama rasturala.
Činjenica je da sad u udarnom terminu  umisto Engina ide Murki, ne bi željela izrazit mišljenje o dotičnom jer je neprimjerno ovim stranicama.
.. seriju SOZ financira i država....
....i što da čovjek pomisli.... sv
vida engin *

View user profile

Back to top Go down

Post by Ritta on Thu Apr 20, 2017 11:15 am

tamarica wrote:Zekice.prve dve su spore,teske,bas onako .ufffffffffffffff............ali onda se zaukava...............i shvatam da je bilo brze -zavrsilo bi kao OK...............tako da se ne bunim

------------

ova je serija ako ništa drugo genijalan odmor od loše lume, glupih zapleta i nebuloznih scenarija.
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 11:22 am

aaaaaaaaaaaaaa Sadice,znaci sprdacine je pocela nakon objave ovog texta??
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 11:26 am

Da, nakon teksta...Postoji Ranini...a postoji i. Raninimanini..to je ista osoba samo ova manini je malo okrutna..Tekst je prvo objavila Ranini br.2, i onda se malo sprdala.sa drugim blogerom Tokyom...i onda su fanovi krenuli u napad...
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top