Kpa/OK..............

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kpa/OK..............

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 7:48 pm

tamarica wrote:
Zekice canim benim.....nesto cu ti reci .........znamo se vec sto godina .hahahha............do sada(nadam se) verujes mojim recima,ukusu i proceni ,barem malkice...............Samo cu ti ovo reci-Ova serija,od tamo neke 10 epke je atomska bomba.........sve sto smo mislile(govorim o kokama koje nisu gledale BBO) da znamo, o nasem obozavanom Enginu,njegovom talentu i glumi......je cista sprdacina..............ovo sto je on izveo u ovoj seriji je ,ne mastralno,deluje bledo kad to kazem..ovo je strela,koja ubode i okrece i okrece i okrece se bez prestanka...........iskopace iz tebe emocije,koje ce te sokirati,ne zbog misljenja i feelingu  usmerenom ka seriji i likovima....vec tebi..........razbucace te kao centrifuga...........klanjam mu se od sada do vecnosti za ovaj performans..........zao mi je ,a mozda i nije,sto ovo nisam pogledala prvo jer zaista bi posle ovog sve izgledalo kao cipiripi...........

Vjerujem ja tami tebi sto posto.... rds ........Mislim da za Mustafu trebaš potrefiti neki trenutak u životu da ti legne.................Pokušat ću potražiti neki takav trenutak............. tr
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Tue Apr 25, 2017 7:49 pm

viera

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Tue Apr 25, 2017 7:52 pm

viera

View user profile

Back to top Go down

Post by Pata on Tue Apr 25, 2017 7:52 pm

Mayo,razočarenje u OK je pravi trenutak, vjeruj mi. mg
Mi smo ustvari očekivali u OK takvu jednu izvrsnu, kompleksnu ulogu ..... ali .....
U tome i jeste kvaka što se sada mnogi bacaju na BBO.
Jednostavno, ostasmo uskraćeni za nešto takvo novo,pa hajde na ono što imaš.

Sad idem. Pozdrav.Ako opet budem na crti, to nešto nije uredu. Ja sam otišla, da se zna. psi

Last edited by Pata on Tue Apr 25, 2017 7:55 pm; edited 1 time in total
Pata

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Tue Apr 25, 2017 7:54 pm

viera

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Tue Apr 25, 2017 7:57 pm

viera

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 7:59 pm

Pata wrote:Kako je lijepo gledati kad učenik nadraste učitelja.sv
Koje ubjedjivanje, pa ja sam mala maca kako to Tami radi. Samo nastavi, mila. Odgvara mi cooooook
Ja ću samo ponoviti,ko voli Engina mora vidjet BBO
Odbija nas u početku taj ruralni ambijent,ali kad se u sve to uvučeš vidiš da je to ustvati ambijent svevremenih, svemjesnih emocija.ok
ahahhahahaha.....zezaj ,samo zezaj.................nisam tip(malo sutra sv ) koja ubedjuje itd...........ali OVO SE HEBENO MORA POGLEDATI lp lp ......
....BAs kao sto kazes,pocetak je tezak,mucan,na momente i dosadan...............zbog svega sto si navela................ali kako se prica razvija i dublje upoznajemo likove............jednostavno bez daha se gledaju epke............znaci ko god da je pisao ovaj scenario(nemam pojma) je jedan genije............ jer nam nije pricao samo pricu o ovim likovima smestenim u nekim tamo pi..zdincima........ vec nam prica pricu o nama samima............. i pocinjemo svi isto,kao zagrozeni ,zbljuvnuti scenama naslja,ugorizenom zenom.seljackom sredinom itd.............da bi negde na sredini price uhvatili sebe u fazonu,hebote Bog,pa da li je moguce da ja navijam za sve sto iz korena svoje duse mrzim i borim se protiv..........da l je moguce.ajde razmisli jos jedanput???................KAo vatrena zena,jednostavno sam se slizala sa pricom ludog Mustafe............. da voli ludo,bez granica,kretenski,raspojasano,do poslednje kapi krvi..........da 98% stvari ,koje radi,radi pogresno,uzasno ,shebano.............ali ih uvek radi srcem i dusom...........Jendo sigruno znam,da se ova serija zove taboo,baboon,majmoon.............i na engl jeziku je.........Engin bi pokupio sve nagrade i statue ,postojane i nepostojane na ovoj planeti........
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:02 pm

Ja trenutačno gledam talijansku seriju ........ mg ...............U doslovnom prijevodu..Ljubav i osveta (kao neki herz roman kao što bi rekla moja baka...... ok ....)...Međutim, krenula sam na nešto drugačije da presiječem ove Turke...... oh1 ......Malo su mi skakali po živcima u zadnje vrijeme..... wh .....Budući da Italiju i talijanski jezik obožavam malo sam išla bunariti da vidim što ima okolo...........I tako sam metodom slučajnog odabira završila na ovoj seriji.... tr .....Koja definitivno nije neki brainer, ali mi je tako dobro legla da uživam onako u šusu gledajući što stvarno već dugo nisam.............Napisana je prema Montechristo predlošku, ali sretno završava (provjerila!... sv ).........Lijepe lokacije, sunce, more, neloši glumci, radnja nije debilana................I što ćeš više......... psi ...

Tako da je što se mene tiče kod mene trenutačno trenutak Talijana...............Stoga mora Mustafa još malo u rezervi odležati...............
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by Ritta on Tue Apr 25, 2017 8:03 pm

OLLA KOKEEEEE hi1
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:04 pm

maya22 wrote:
Vjerujem ja tami tebi sto posto.... rds ........Mislim da za Mustafu trebaš potrefiti neki trenutak u životu da ti legne.................Pokušat ću potražiti neki takav trenutak............. tr
Slazem se milion posto.............valjda je moj trenutak pogodjen.....OK katastrofa,tesko razocaranje,usamljenost bez Bandice i Ive.............i rekoh,nisi Tamarice dovoljno zbedjena,kreni ti sa Mustafom............ima neko shebaniji i od tebe sr ............................i hebem li ga-leglo
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by viera on Tue Apr 25, 2017 8:05 pm

Ritta wrote::ja si nešto razmišljam o našem Enginu,,,,bilo bi idealno kad bi on pisao sam scenarij za svoju ulogu,,,nek ode u scenariste ..mislim da on ima ćuku za to ob
Mislim to je malo vjerojatno,,al eto prepustila sam se mašti,,, psi

Canim, neni mašta, vieme že Engin píše.... myslím je reálne  rds
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:06 pm

Cao skoteeeeeeeeee mh mh
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ritta on Tue Apr 25, 2017 8:06 pm

jEL TREBAM I JA KRENUT SA UBIJEĐIVANJEM
mayooo,zekice,,,,nađi vremena za BBO,,,,, ŠTETA ZA NEKOGA TKO JE PRAVI ENGINOLJUBAC DA NE ODGLEDA OVU SERIJU
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:07 pm

Vierocka canim moj mh mh...predivne slike i cuda.kao i obicno rds
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:07 pm

OK zekica na zabarima.........sve 5.........morala malo glavu oladiti od ovih kara idiota................ima vremena.............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:08 pm

#svetihebem..... ok .........kak ste navalile još će te me kao Mustafu............. na elektrošokove........... lp ...
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:09 pm

tamarica wrote:OK zekica na zabarima.........sve 5.........morala malo glavu oladiti od ovih kara idiota................ima vremena.............

Zekica na žabarima.............  lp....
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:10 pm

maya22 wrote:#svetihebem..... ok .........kak ste navalile još će te me kao Mustafu............. na elektrošokove........... lp ...
Yok canim..........kad budes spremna sa limunadice preci na nesto zestoko,onda.......... mg
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:11 pm

maya22 wrote:
tamarica wrote:OK zekica na zabarima.........sve 5.........morala malo glavu oladiti od ovih kara idiota................ima vremena.............

Zekica na žabarima.............  lp....
Pa fazon je,priznaj lp
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ritta on Tue Apr 25, 2017 8:14 pm

tamarica wrote:
ahahhahahaha.....zezaj ,samo zezaj.................nisam tip(malo sutra sv ) koja ubedjuje itd...........ali OVO SE HEBENO MORA POGLEDATI lp lp ......
....BAs kao sto kazes,pocetak je tezak,mucan,na momente i dosadan...............zbog svega sto si navela................ali kako se prica razvija i dublje upoznajemo likove............jednostavno bez daha se gledaju epke............znaci ko god da je pisao ovaj scenario(nemam pojma) je jedan genije............ jer nam nije pricao samo pricu o ovim likovima smestenim u nekim tamo pi..zdincima........ vec nam prica pricu o nama samima............. i pocinjemo svi isto,kao zagrozeni ,zbljuvnuti scenama naslja,ugorizenom zenom.seljackom sredinom itd.............da bi negde na sredini price uhvatili sebe u fazonu,hebote Bog,pa da li je moguce da ja navijam za sve sto iz korena svoje duse mrzim i borim se protiv..........da l je moguce.ajde razmisli jos jedanput???................KAo vatrena zena,jednostavno sam se slizala sa pricom ludog Mustafe............. da voli ludo,bez granica,kretenski,raspojasano,do poslednje kapi krvi..........da 98% stvari ,koje radi,radi pogresno,uzasno ,shebano.............ali ih uvek radi srcem i dusom...........Jendo sigruno znam,da se ova serija zove taboo,baboon,majmoon.............i na engl jeziku je.........Engin bi pokupio sve nagrade i statue ,postojane i nepostojane na ovoj planeti........

...............

SCENARIO JE PISALA MERIL OKAY,,,,INAČE SAD VEĆ POKOJNA,,,GLUMI U SERIJI SERDAROVU MAMU INDŽI
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:21 pm

Ja sam stvarno počela gledati BBO jedanput davno........ mg ......Prije KPA definitivno.............I prestala odmah iz razloga o kojima sam već pisala............Ali sam stvarno puno klipova i isječaka iz serije pogledala (mislim, vidi se da sam informirana poprilično..... tr .........) ...........U tim klipovima su očito bile nabolje ili najupečatljivije scene jer sam sve što ste ovih dana postavile više manje vidjela..............Tako da sam zapravo uvijek mislila da će mi BBO ostati serija pokrivena klipovima i sa strane informacijama.......... mg ....Očito ću morati malo dublje zagrepsti...............Kad se vratim sa lijepih sunčanih plaža....... psi .....

I budući da sam vidjela iz toga svega poledanog da Engin rastura, bilo mi je tada fascinatno koliko su Kerim i Mustafa različiti, karakterom i ponašanjem dijametralno suprotni............I kako ih je skinuo jednog za drugim..............To mogu samo majstori........ ad .......Recimo, Omer mi je kao lik bio beskrajno simpa, ali neki glumački izazov jači, pogotovo u prvoj sezoni nije bio.............Možda je eksplodirao u par trenutaka, ostalo ne baš...............Koliko je druga sezona bila debilana, što se glume tiče bila je puno zahtjevnija............
Daghan je trebao biti povratak na Mustafu....... rds .....I opet me šiza ulovi kada se sjetim kako su ga upropastili........ puc........
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:24 pm

Ritta wrote:

...............

SCENARIO JE PISALA MERIL OKAY,,,,INAČE SAD VEĆ POKOJNA,,,GLUMI U SERIJI SERDAROVU MAMU INDŽI

Mislim da je njega zapravo ona otkrila .................i lansirala u visine...............
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:30 pm

aaaaaaaaaaa vidim umrla je sa 52 god...........ona je pisala Sulju...nemam ja to pojma..............svaka joj cast
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ritta on Tue Apr 25, 2017 8:36 pm

maya22 wrote:Ja sam stvarno počela gledati BBO jedanput davno........ mg ......Prije KPA definitivno.............I prestala odmah iz razloga o kojima sam već pisala............Ali sam stvarno puno klipova i isječaka iz serije pogledala (mislim, vidi se da sam informirana poprilično..... tr .........) ...........U tim klipovima su očito bile nabolje ili najupečatljivije scene jer sam sve što ste ovih dana postavile više manje vidjela..............Tako da sam zapravo uvijek mislila da će mi BBO ostati serija pokrivena klipovima i sa strane informacijama.......... mg ....Očito ću morati malo dublje zagrepsti...............Kad se vratim sa lijepih sunčanih plaža....... psi .....

I budući da sam vidjela iz toga svega poledanog da Engin rastura, bilo mi je tada fascinatno koliko su Kerim i Mustafa različiti, karakterom i ponašanjem dijametralno suprotni............I kako ih je skinuo jednog za drugim..............To mogu samo majstori........ ad .......Recimo, Omer mi je kao lik bio beskrajno simpa, ali neki glumački izazov jači, pogotovo u prvoj sezoni nije bio.............Možda je eksplodirao u par trenutaka, ostalo ne baš...............Koliko je druga sezona bila debilana, što se glume tiče bila je puno zahtjevnija............
Daghan je trebao biti povratak na Mustafu....... rds .....I opet me šiza ulovi kada se sjetim kako su ga upropastili........ puc........
.................
VIDI SE DA SI DOISTA INFORMIRANA,,ALI OVO JEDNOSTAVNO TREBA SVE ODGLEDATI U KOMPLETU,,,NE SAMO ENGINOVA VRHUNSKA GLUMA,,,NEGO I ODLIČAN SCENARIO,,ŠTO KAŽE SKOT,,,SAM SEBE POČNEŠ PREISPITIVATI,,NAJGORE JE PRETRPIT PAR PRVIH EPIZODA JER TU NAS ODMAH IZŠOKIRAJU SA MUSTFINIM LIKOM I DJELOM,,,,ALI ŠTO EPIZODE IDU DALJE SVE JE ZANIMLJIVIJE,,,,,, ja sam švrljala okolo po forumima tražeći ikakav dokaz o tome jesam li normalna i naišla na ovaj post
pa da ga prenesem.......inače ovu žensku SAPUNKA piše fenomenalne postoveee

ispočetka sam bila zgrožena scenama Narin u lancima, Narin premlaćena, Narin upucana...makar, Lepi je osto Lepi, i tu..da ga hebeš, nisam si mogla pomoć..
ali!!....ali.!!..kako je radnja tekla, ja sam , za razliku od Narin, shvatila svu bol njegove ljubavi, cijelo njegovo dječje i razmaženo biće, suze njegove su mi bile iskrene, tuga u očima, pokušaji da je vrati., njegovo izgaranje , nepatvorenost u izljevima emocija...kolko god to sad zvučalo ružno,i moglo bi me se staviti u sličnu navdušenost drugim "Mustafom"..onim narančastim iz FSN, tolko oštro odbijam tu povezanost...jer je nema u ničemu !!..ako govorimo o nečem vrlo važnom, a to je karakter !!
jer..za razliku od onog tamo babuna,ovaj čupko je imao presonality prepoznatljivu na kilometre, imao je svoj karakter, ekspoloziju u kadru ...ja sam ga "OČITALA"...znala sam kakav je, šta hoće, gdje mu je srce, nije mi bio nejasan u svojoj "luđačkoj" opsesivnosti..sve mi je pokazao, nije se skrivao iza ničijih skuta, ništa nije radio s dvostrukim kriterijima, pa ma kako mi takve u RL nazivali, sajkovima, psihopatama i slično....koliko god da mislim da sam normalna, moralna i nezatucana osoba, pa svjesno znam razliku između dobra i zla, tolko me je on odveo u sasvim druge vode...one srčane a divljačke, ljudske s šejtanskih margina , s većim manama nego vrlinama, s bolnom i posesivnom ljubavlju koja ruši barijere naučenog i normalnog i mene stavlja u štovatelje njegovog lika i djela, naravno, ne opravdavajući pri tom svaki njegov potez....
dočim za Narin zvrk hanumu, ni nakon cca 10-15 epizoda nisam znala šta misli, šta osjeća, ko je , šta hoće....ama baš ništa..prazna ko prazni bijeli papir...neispisana,nemušta,blijeda po doživljaju, marioneta koja me ničim nije dirnula osim sudbinom nad kojom je stajala cijelih 15-20 epizoda i mučila nas, sebe , druge...a pri tome me nije niti malo kupila,...mene , za koju ti misliš da imam "snobovski" pristup ruralnim kraljicama drame i sudbine, seljankama u klasičnoj borbi uzdizanja iz sterotipa i šovinizma.....ama yok ya, kuražila sam ja mnoge "seljanke" i davala im force u njihovoj krvavoj i teškoj borbi iz pepela muškog trpanja u kut, ali ova me nije niti malo dirnula..čak štaviše, njena njonjavost me je izluđivala, njene neizgovorene riječi su me samo trpale na stranu Mustafe , i ja se toga niti malo ne stidim...volim kad je neko srčan, jak, with atitude, gorljiv u emocijama, fighter s pokrićem....volim taj osjećaj koji takvi ljudi imaju,kao da je u njemu cijeli svijet, i recmo, s takvim ljudima bih voljela prispit na pusti otok (..jesam ovo dobro zasmislila
Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:36 pm

Kokice vraćam se na moje sunčane plaže................

Laku noć............. rds
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by maya22 on Tue Apr 25, 2017 8:41 pm

Rita....................fenomenalno............. rds
maya22

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:42 pm

ahahahah pici zekice na zabare.pisemo se sutra........................Skote cok mi se svidja tvoj post ili Sapunjarkin,koja je pisala,kao da je mene citirala( a Bogmai i tebe)..............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by tamarica on Tue Apr 25, 2017 8:52 pm

I ja otisla.........pisemo se sutra............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Alisa2 on Tue Apr 25, 2017 10:25 pm

Dobro veče moje dame mh

Već uhodana šema, ja sama na forumu, vi ste se već razbežale...Ako, navikla sam...

Ritta, Sapunkin post je više nego savršen !!! Potpisujem svaku reč... Ne odgledati BBO je greška nad greškama...

Već sam pisala o Mustafi, znate da sam seriju sumanuto progutala brzinom svetlosti, nisam mogla da se odlepim od monitora...Ukućani svi redom misle da sam flipnula... svt

Sad sam na Kerimu...i tu seriju gutam...gledam ga koliko se muči i kaje ... i opet sam na njegovoj strani... a Fatmagul se dogodilo ono čega sam se najviše plašila i gnušala u životu i nije da ne saosećam s njom...ali...sr

Viera, gifići su za 10+ !!!

Laku vam noć želim rds
Alisa2

View user profile

Back to top Go down

Post by Kivančicaa on Tue Apr 25, 2017 10:58 pm

Ritta wrote:
.................
VIDI SE DA SI DOISTA INFORMIRANA,,ALI OVO JEDNOSTAVNO TREBA SVE ODGLEDATI U KOMPLETU,,,NE SAMO ENGINOVA VRHUNSKA GLUMA,,,NEGO I ODLIČAN SCENARIO,,ŠTO KAŽE SKOT,,,SAM SEBE POČNEŠ PREISPITIVATI,,NAJGORE JE PRETRPIT PAR PRVIH EPIZODA JER TU NAS ODMAH IZŠOKIRAJU SA MUSTFINIM LIKOM I DJELOM,,,,ALI ŠTO EPIZODE IDU DALJE SVE JE ZANIMLJIVIJE,,,,,, ja sam švrljala okolo po forumima tražeći ikakav dokaz o tome jesam li normalna i naišla na ovaj post
pa da ga prenesem.......inače ovu žensku SAPUNKA piše fenomenalne postoveee

ispočetka sam bila zgrožena scenama Narin u lancima, Narin premlaćena, Narin upucana...makar, Lepi je osto Lepi, i tu..da ga hebeš, nisam si mogla pomoć..
ali!!....ali.!!..kako je radnja tekla, ja sam , za razliku od Narin, shvatila svu bol njegove ljubavi, cijelo njegovo dječje i razmaženo biće, suze njegove su mi bile iskrene, tuga u očima, pokušaji da je vrati., njegovo izgaranje , nepatvorenost u izljevima emocija...kolko god to sad zvučalo ružno,i moglo bi me se staviti u sličnu navdušenost drugim "Mustafom"..onim narančastim iz FSN, tolko oštro odbijam tu povezanost...jer je nema u ničemu !!..ako govorimo o nečem vrlo važnom, a to je karakter !!
jer..za razliku od onog tamo babuna,ovaj čupko je imao presonality prepoznatljivu na kilometre, imao je svoj karakter, ekspoloziju u kadru ...ja sam ga "OČITALA"...znala sam kakav je, šta hoće, gdje mu je srce, nije mi bio nejasan u svojoj "luđačkoj" opsesivnosti..sve mi je pokazao, nije se skrivao iza ničijih skuta, ništa nije radio s dvostrukim kriterijima, pa ma kako mi takve u RL nazivali, sajkovima, psihopatama i slično....koliko god da mislim da sam normalna, moralna i nezatucana osoba, pa svjesno znam razliku između dobra i zla, tolko me je on odveo u sasvim druge vode...one srčane a divljačke, ljudske s šejtanskih margina , s većim manama nego vrlinama, s bolnom i posesivnom ljubavlju koja ruši barijere naučenog i normalnog i mene stavlja u štovatelje njegovog lika i djela, naravno, ne opravdavajući pri tom svaki njegov potez....
dočim za Narin zvrk hanumu, ni nakon cca 10-15 epizoda nisam znala šta misli, šta osjeća, ko je , šta hoće....ama baš ništa..prazna ko prazni bijeli papir...neispisana,nemušta,blijeda po doživljaju, marioneta koja me ničim nije dirnula osim sudbinom nad kojom je stajala cijelih 15-20 epizoda i mučila nas, sebe , druge...a pri tome me nije niti malo kupila,...mene , za koju ti misliš da imam "snobovski" pristup ruralnim kraljicama drame i sudbine, seljankama u klasičnoj borbi uzdizanja iz sterotipa i šovinizma.....ama yok ya, kuražila sam ja mnoge "seljanke" i davala im force u njihovoj krvavoj i teškoj borbi iz pepela muškog trpanja u kut, ali ova me nije niti malo dirnula..čak štaviše, njena njonjavost me je izluđivala, njene neizgovorene riječi su me samo trpale na stranu Mustafe , i ja se toga niti malo ne stidim...volim kad je neko srčan, jak, with atitude, gorljiv u emocijama, fighter s pokrićem....volim taj osjećaj koji takvi ljudi imaju,kao da je u njemu cijeli svijet, i recmo, s takvim ljudima bih voljela prispit na pusti otok (..jesam ovo dobro zasmislila

wow naježio me ovaj tekst rds

i ja potpisujem peticiju da Maya počne gledati BBO lp
Kivančicaa

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Back to top