Kpa/OK..............

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kpa/OK..............

Post by vida engin * on Thu Apr 20, 2017 5:57 pm

ALISA EVO ERKAN DAJE INTERVIJU NA NAŠOJ TV!
vida engin *

View user profile

Back to top Go down

Post by Pata on Thu Apr 20, 2017 6:36 pm

PETRA wrote:

Rita  nemogu se sloziti s tobom...

Dahan oslobadja Sevli i oni  sretni zajedno odlaze tj. krecu sa mjesta pokolja , u zadnoj minuti Tekin puca i ubija Dahana ...

Dali bi ti imala isto misljenje o ovoj seriji da nije  bilo tog zadnjeg minuta tj.da su  se njih dvoje izvukli i otisli kuci Dahanovoj  majci i sinu...

Ja rikvercam pa da prokomentarišem naknadno.

Moram podržati Ritu.ok
Ne možemo biti naivni pa povjerovati da bi kraj, pa onda i cijelu seriju, doživjeli drugačije da Daghan postade dvostruki ubica (nebitno koga je ubio) i krene sretno sa Selvi u gnijezdo svoje majke.
Na ta vrata nekad mora zakucati policija.
Čak i da je priča završena glamuroznim vjenčanje, ostaje pitanje kome će i kad Daghan odgovarati za ubistva.
Meni takav kraj, sa svim prethodno složenim situacijama na način kako je to uradjeno, ne bi izgledao ni malo sretniji od datog.
Pata

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Thu Apr 20, 2017 6:48 pm

Samo da pozdravim moje kokice .. mh  nema nikogau kokosinjcu ali vidim ali bile ste vrednice.. vidim Mustafa vlada..  ..ja sam to davno odgledala.. odlicna i vise od toga  gluma Engina. Merill je rekla da je on dao poseban kolorit lika i da je ova uloga ona pisala misleci na Engina..tako da ova uloga  je ko odelo skrojeno i sasiveno po meri.i njemu je bas legla..

Last edited by Cvete on Thu Apr 20, 2017 6:52 pm; edited 1 time in total
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Alisa2 on Thu Apr 20, 2017 6:49 pm

vida engin * wrote:ALISA EVO ERKAN DAJE INTERVIJU NA NAŠOJ TV!

Kasnim cr Možda bude negde nakačen
Alisa2

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Thu Apr 20, 2017 6:50 pm

Citam da nam se Tabanko opravio.. drago mi je sto je staroj kuci krov popravljen ali pomalo mi i zao ..navikla s ei na ovaj dom sto je Tami stvorila..ali ako s eselimo selimo se svi ( ja sam zaboravila lozinku..da malo procackam tamo gde zapisujem ..ako jos vaze stare generalije ms )
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Thu Apr 20, 2017 6:51 pm

i jos samo u cast cetvrtkom.. greota za stajling,,izgled.. za mogucnost..za ono sto je moglo biti a otislo u vetar tamo posle trece ..

Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 6:59 pm

Caciiii tu siii
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by Caci on Thu Apr 20, 2017 7:05 pm

Helloooo mh Tu sam Sade izgubila sam vas trag oh1 i sada slusajno natabanu vidoh ovo i eto meKako ste mi svi vi,kako vam se svidela zadnja epka hg
Caci

View user profile

Back to top Go down

Post by Pata on Thu Apr 20, 2017 7:08 pm

Mayo za post  ad  ad  ad
Maloprije sam jedva poslala post sa qotanjem, pa ću sada bez.

I tako, kaže Maya nisu me uvjerili u ljubavni dio priče. Nisu ni mene i, ne znam zašto, ali ja ću opet sa poredjenjem. Ko ima strpljenja neka nastavi čitati.  wh

U Fatmagul imamo gotovo nemoguću situacju. Žrtva treba da se zaljubi u onoga ko je bio svjedokom njenog silovanja i nije ništa učinio da spriječi njene silovatelje. Na prvu, ovo je nepojmljivo, zdravom umu nemoguće.
Ali priča se odvija postepeno,dobijamo niz scena sukoba, zatim razjašnjenja, pa pojašnjenja u karakterizaciji lika, radnju u kojima se taj lik pokaže kao neko sasvm drugi i drugačiji od onog iz prve epizode, pa se nižu situacije kroz koje žrtva počinje gledati zlostavljača drugim očima. Nekada se čak učini  korak nazad da bi se opet krenulo naprijed. I dodjemo i do vjenčanja ali ne dobijemo sve odjednom riješeno sa pompeznim jednostavnim krajem nego baš se i tu stvar zakomplikuje dok ne dodjemo do ostvarenja nemogućeg: ostvarenja ljubavi izmedju naizgled nemogućeg spoja. Dakle sve pojašnjeno, proces ubjedjivanja /uvjeravanja  temeljno uradjen. ad

Ispod te priče uporedo teče priča o borbi “malih” ljudi protiv društva, nepravde koje tim ljudima čine moćni pojedinci do konačne pobjede  dobra nad zlom. I dobijemo zaokruženu priču sa sretnim završetkom. rds

U OK ista nemoguća situacija: žrtva treba da se zaljubi u nekog ko je bio uzrokom njegovog iskakanja iz normalnog životnog kolosijeka. Nažalost, ne ostavi se dovoljno prostora da se nizom situacija likovi otkrivaju, razvijaju, upoznaju, zbliže i oproste greške. Dakle, situacija nije ništa manje neobična nego u Fatmagul, ali je razrada zakazala. Ne oprašta se krajnje gorko saznanje u jednoj noći uz kebab i rečenicu: “Bila si dijete”.oh1

Mogla se čak u sve ovo uključiti i ta nesretna mafija, ako je baš trebalo. Ona je dio svakog socijalnog miljea i  poželjno je bilo možda u seriji uporedo sa ljubavnom pričom problematizirati i taj dio društva i policiju, koja nemočna koristi pojedinca van svojih redova da dodje do svog cilja. Ali, nije moralo biti sve onako glamurozno, prenaglašeno na nivou vojski manjih država. wh

I mogla je priča ići sve do tragičnog kraja. Ne bi bila ni prva ni poslednja. Nebrojeno je mnogo umjetničkih djela raznih vrsta koja se tragično završavaju ali da sve to ima smisla,da se situacije i karakteri poslože, pa da čak ostane i onaj gorak ukus da nije moglo drugačije nego tragično. Pa i u životu ima toga. Nije problem u tome da se od poštenog studenta napravi ubica. Ali, gdje je ono izmedju? Kako je do toga došlo? Zašto? Nedostaje taj proce ubjedjivanja. Scenarij nije išao logičnim redosljedom. Nije dao dijaloge i situacije koji podupiru karakterizaciju likova i vodje priču ka logičnom kraju. Uskakalo se iz čudnog u još čudnije okruženje (sa brodogradilišta u konjušnicu, na primjer). Ljubavno-komične scene su,sem na početku, date u sasvim neadekvatnim momentima. U kasnijim epizodama su mi djelovale kao nešto na silu nakalemljeno. Očito se podilazilo publici. Jednostavno su mi bile van konteksta. Bez obzira da li su samo čeloljubi ili ne.

Opet odužih, ali još me muči pitanje: "Šta bi sa ovom serijom?" Otuda i inspiracija za pisaniju. psi

A što se Tabanaka tiče, meni i ovdje lijepo. Tami sve ukrasila, sve je prilično jednostavno.
Ali, ako se selimo,najavite da sakupim kartonske kutije za selidbu. tr
Pata

View user profile

Back to top Go down

Post by Pata on Thu Apr 20, 2017 7:12 pm

Caci wrote:Helloooo mh Tu sam Sade izgubila sam vas trag oh1 i sada slusajno natabanu vidoh ovo i eto meKako ste mi svi vi,kako vam se svidela zadnja epka hg

Dobrodošla Caci hi1
Mi smo ti bile u dubokoj tuzi, ali se sad većina oporavlja uz pomoć Mustafe Buluta.kfa
Pata

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 7:30 pm

Caci wrote:Helloooo mh Tu sam Sade izgubila sam vas trag oh1 i sada slusajno natabanu vidoh ovo i eto meKako ste mi svi vi,kako vam se svidela zadnja epka hg

super..sacuvaj ovu adresu negdje, u slucaju selidbe..

tviterasi aktivni..opet me neka tuga uhvati..tvitaju sa tagom Olene kadar unutulmaz... Sto bi znacilo Nezaboravni do smrti
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Thu Apr 20, 2017 7:34 pm

Juxxxxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..........samo da se javnem..idem na neku veceru...mozda ako ne budem kasno,virnem posle.....ali morala sam ,vidim Caci nas naslaaaaaaa...............aferim canim benim......samoj jos Irenica kad se vrati sa eks.....da nas pronaadje ali hoce ona,ona voli te medije i negde ce vec videti ako ne i deirektno probati,da je tabanko proradio................
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by Caci on Thu Apr 20, 2017 8:00 pm

Pozdrav Tami Pata i vama...Jel ste odgledali zadnju epku,sa ili bez prevoda...Ja nisam pogledala ,samo neke delove onako,nemam zelju da vidam,jer je sve bez veze ispalo..Ali bitno da Engin nije delovao mnogo razocarano,na onoj zavrsnoj zurci,ako se moze tako reci ok mislim da smo mi bili vise razocarani nego oni tamo...Sta se desilo dok me nije bilo,jel ima sta novo a lz
Caci

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 8:05 pm

Caci wrote:Pozdrav Tami Pata i vama...Jel ste odgledali zadnju epku,sa ili bez prevoda...Ja nisam pogledala ,samo neke delove onako,nemam zelju da vidam,jer je sve bez veze ispalo..Ali bitno da Engin nije delovao mnogo razocarano,na onoj zavrsnoj zurci,ako se moze tako reci  ok mislim da smo mi bili vise razocarani nego oni tamo...Sta se desilo dok me nije bilo,jel ima sta novo a lz

Ja sam odgledala live i nemam zelju da ponovo gledam sa prevodom..
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 8:07 pm

ginekolog
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:09 pm

Caci canim dobro ti veče. mh Radujem se da si nas pronašla, a mi smo brinule kako ćeš uspeti da pronađeš. Eto Tamić napravila prelepi forum a otvorila je i facebook zahebane tabančice, pa ako se u nekoj budućnosti nekakva havarija desi, da znaš. Što se tiče Tabanka, nešto baš i nisam oduševljena, ali to nam je stara kuća, pa gde sve kokice tako ćemo i mi.  mg
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:14 pm

Cvete wrote:Samo da pozdravim moje kokice .. mh  nema nikogau kokosinjcu ali vidim  ali bile ste vrednice.. vidim Mustafa vlada..  ..ja sam to davno odgledala.. odlicna i vise od toga  gluma Engina. Merill je rekla da je on dao poseban kolorit lika i da je ova uloga ona pisala misleci na Engina..tako da ova uloga  je ko odelo skrojeno i sasiveno po meri.i njemu je bas legla..

Pozdrav Cvetiću draga. cv Evo tu smo kako kada, ovi praznici se odužili, sada se polako prikupljamo. Da vlada Mustafa, ima i posebna tema. Tamić nam je predložila, videćemo kako će druge kokice reagovati, da jedan dan u nedelji posvetimo našem Mustafi. Volela bih da tako bude, jer je mene Enginova gluma u Oblaku zadivila. Volela sam ovu njegovu ulogu,  jer je pokazao da je glumac visokog kalibra. O samom sadržaju već znamo, tako da ne bih davala nikakve komentare.
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:16 pm

Kakva beše ova promotivna fotkica ...  rds

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:22 pm

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:26 pm

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:41 pm

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 8:42 pm

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by PETRA on Thu Apr 20, 2017 8:42 pm

Caciiiii svt

Pa vapile smo za tobom ,sve smo se nekao skupile sem tebe,

kad sam danas vidjela da je Tabanko proradio odmah sam pomislila na tebe..

Jos samo da nam se Irina vrati sa puta...
PETRA

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 8:51 pm

jos sličica
Sadica

View user profile

Back to top Go down

Sadica

View user profile

Back to top Go down

Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 8:52 pm

Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by Sadica on Thu Apr 20, 2017 8:53 pm

Sadica

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Thu Apr 20, 2017 9:16 pm

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by Caci on Fri Apr 21, 2017 12:52 am

Mikana,Petra,Cvete ,Rita,Tami,Sade,Maya,Viki,Vida,Viera,Kivancica,Alisa, Marijanci sa jedno c ob i sve ostale,da ne nabrajam..neznate koliko ste mi falili,ali bas mnogooooooo,kako sam se obradovala kad sam vas nasla opet hg za sve vas..falile ste mi da prokomentarisemo zadnju epku i sve ostalo i naravno vas neponovljiv humor..Iako je nisam odgledala celu epizodu..Slazem se sa Pata da su zakazali puno u razradzivanje ljubavnog odnosa,ali mislim da su ipak oni ranije znali da je kraj sa 13 mozda 15 epizoda,jer je sve pocelo da ide nabrzaka..I one detalje iz prve nekolike epke su izostali i muzika koja je isla uz svaku epizodu,pa cak i pesma je napravljena specijalno za seriju..A muzika je bila nemam reci,vrhunska..Videla sam neke slike na instagramu iz seta sa Daghan i Selvi,i mislim da neke od te scene nisu bili uopce emitovane,a izgleda snimljene..Ima mnogo nelogicnosti uz seriju..Ono za garderobu sto je Maya pisala slazem se...Ali sve je to bilo zbog reklame,jer je onda islo koliko je i od kud to sto je Fahrye ili Beril nosila..Drugo sto mi je sumljivo,u zadnjim epizodima ko da su se sami oblacili glumci,nosili svoju garderobu,jer jedna jaknica Fahrye koju je nosila privatno izgledala isto ko iz serije isto i za Engina...I nema veze sto serija nije imala sretan kraj,jer koliko god mi volele sretan kraj,vise volimo neke realne situacije...Ali jebo vas Tekin da su on i Asuman bili u zadnjoj epizodi vise u kadru nego glavni likovi..I mislim da nije scenario bio ovakav,jer prica imala je osnovu da se razvija bas dobro,bez nebuloze i patetike,sasvim realno..Ali mislim da je brzi kraj uradio da to drugacije ispadne ( i ne mislim tu na nesretnog kraja) Setila sam se sada u jedno intervju,kad je novinar pitao Fahrye dali se konsultuju sa Burakom oko neke uloge,rekla je da nije dugo vremena nista snimala,da je odmarala i cekala pravu ulogu,da zaedno citaju scenarija i da su ovo scenario zaedno citali i da joj se bas dopala uloga i prihvatila..zato mislim da je brzi kraj napravio kasu poparu od scenario,da su oni znali njihove uloge...Izvinjavam se na opsirnom izlaganju,ali sta cu kad sam odavno htela ovo da podelim sa vama lp i da neznam zasto nisu bili Fahrye i Ragip na onome rucki za kraj serije..Ona je imala neko snimanje za Loreal ali ipak,a za Ragip bas mi je cudno..
Caci

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top