Kpa/OK..............

Page 2 of 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kpa/OK..............

Post by Ruža on Fri Apr 14, 2017 8:51 am

tamarica wrote:Vidakai ja sam u tom fazonu..kao d aje nikad nisu ni prikazivali.okretacemo njegove naj slike a bogmi bilo ih je dosta....i to je to

... ovako ćemo se i mi ostali postaviti... seriju izbrišemo iz pamćenja... ja ionako nisam bila navučena na nju... a shvatimo to kao jedan malo duži i to JAAAAAKOOOOO DOBAR Bambijev fotoshooting.... fn fn fn
Ruža

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Fri Apr 14, 2017 8:52 am

Ruža wrote:
...treba mali odmak sada nakon ovoga pa možemo svi kolektivno gledati KPA... rds ... meni toliko nedostaju da se ne želim podsjećati...boli me kada vidim kakav je to par a muče se oboje u sadašnjim projektima... Bambi se bar prestao mučiti... a Bambina bar ima uspješniju seriju iako to ni približno nije to.... ms ...
... da njih dvoje snime film skupa ja ne znam što bi se desilo... valjda bi se nebo srušilo...
Tako je...ja sam za film.......sto kazes,mislim da bi se nebo srusilo.............i da ga snime onako pravo,kako treba,bez cenzura i gluposti.vec kao sto se zeleni tarabao sa onom Ruskinjom za pravom.naravno zbog verodostojnosti scena.........eeeeee tako....da nam to pokazu i prikazu,bas onako kako treba.............mislim da bi imali povecani mortalitet u raznim ,cudnim,nicim povezanim drzavama  ok
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by Kivančicaa on Fri Apr 14, 2017 8:52 am

Ruža wrote:

...treba mali odmak sada nakon ovoga pa možemo svi kolektivno gledati KPA... rds ... meni toliko nedostaju da se ne želim podsjećati...boli me kada vidim kakav je to par a muče se oboje u sadašnjim projektima... Bambi se bar prestao mučiti... a Bambina bar ima uspješniju seriju iako to ni približno nije to.... ms ...
... da njih dvoje snime film skupa ja ne znam što bi se desilo... valjda bi se nebo srušilo...

ja bi njega radije gledala u flimu sa Beren nego sa Tubom ok

Mislim Elif i Omer su top, ali mislim da se to ne može ponoviti sve da ih opet spoje. ne znam zašto tako mislim ali eto općenito nisam nešto oduševljena Tubom ms , jedino mi je kao Elif gledljiva ms
Probala u Asi ne ide, probala CvG ne ide..
Kivančicaa

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Fri Apr 14, 2017 8:54 am

Rukic cv.......malo duzi shooting..............
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by Ruža on Fri Apr 14, 2017 8:54 am

tamarica wrote:
Tako je...ja sam za film.......sto kazes,mislim da bi se nebo srusilo.............i da ga snime onako pravo,kako treba,bez cenzura i gluposti.vec kao sto se zeleni tarabao sa onom Ruskinjom za pravom.naravno zbog verodostojnosti scena.........eeeeee tako....da nam to pokazu i prikazu,bas onako kako treba.............mislim da bi imali povecani mortalitet u raznim ,cudnim,nicim povezanim drzavama  ok
...poslije bi razni sociolozi imali neiscrpne teme za doktorske radove ...  sv ..."Utjecaj turskog filma na poboljšanje sexualnog života u naoko ničim povezanim zemljama..."... svt
Ruža

View user profile

Back to top Go down

Post by Kivančicaa on Fri Apr 14, 2017 8:55 am

Drage kokice caskala bi još.. ali radim popodne i moram se malo posvetiti svojim pilićima.

Uzivajte u velikom petku hg
Kivančicaa

View user profile

Back to top Go down

Post by Ruža on Fri Apr 14, 2017 8:56 am

Kivančicaa wrote:

ja bi njega radije gledala u flimu sa Beren nego sa Tubom ok

Mislim Elif i Omer su top, ali mislim da se to ne može ponoviti sve da ih opet spoje. ne znam zašto tako mislim ali eto općenito nisam nešto oduševljena Tubom ms , jedino mi je kao Elif gledljiva ms
Probala u Asi ne ide, probala CvG ne ide..

... meni je u Asi bila odlična.... rds ... ali meni je i inače Asi odlična serija...pogotovo sporedni glumci a najviše onaj koji je glumio Asinog djeda Džemala... ad ad
Ruža

View user profile

Back to top Go down

Post by Ruža on Fri Apr 14, 2017 8:57 am

Pozdrav Kivi... hi1 ... moram i ja ići, imam sastanak za 3 min....Tami pusa za Zambiju... rds ... ne gnjavi Ivu previše sa knjigama...
... pozdrav i ostalim kokicama koje navrate... i lijep vam i ugodan dan... hi1
Ruža

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Fri Apr 14, 2017 8:58 am

KOkice i ja odoh videti situaciju sa Ivom........................ali sam u toku danas...................ne mrdam iz kuce....................
tamarica
Admin

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 9:32 am

Dobro jutro drage moje,

vidim toliko su kokice razočarane da se ne žele ni javiti na forum...
Nema nikoga...

Ja nisam sinoć gledala, malo sam vas čitala.... što reći.....

Sigurno je da neću ništa gledati do drugog Bambijevog projekta... a kad će to biti nitko ne zna.....

Sigurno je da su upropastili do kraja cijelu seriju koja je počela predobro.... koja je imala predispozicije da bude najbolja serija ikada...
što se desilo... to valjda nikome neće biti jasno...

I zato dok god budu podilazili rejtingu, imali epizode duge 2 sata, mijenjali scenarije kako se sjete iz epizode u epizodu------neće imati ni jednu kvalitetnu seriju... (čitaj gledljivu)

Žao mi je zbog Engina... on je odglumio maestralno.... fenomenalno glumi, fenomenalno izgleda a opet imam osjećaj da mu je ova serija
mrlja u karijeri..... nažalost...

Ostali smo bez tabanka, ostali smo bez zmajica, ostali bez serije....
ali mi smo tu već godinama i nadam se da će tako i ostati...

hg hg cv iyiki varsen......

ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 9:36 am

ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 9:36 am

Dobro jutro drage moje kokice! rds
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 9:42 am

Ellice, da ja sam jako razočarana kakav je kraj. Isplakala sam se kao kiša, ali eto tu je kraj serije.

Čekaću kao i ti i sve ostale kokice koje ga godinama pratimo, kad god i  šta god budeo snimio.

O produkciji i ostalima neću da pričam, ko ih šiša.

Meni je u ovoj seriji Engin bio maestralan, to što je serija bila kratka, a mi očekivali barem jednu sezonu, dešava se. Ne mogu njemu ništa da zamerim, čaštaviše bio je i ostao kvalitetan glumac.

Meni je vrlo prijatna i draga naša družba, i dalje ćemo se mi družiti, jer je ovo mesto gde nalazim zadovoljstvo. Idemo mi dalje, FB nam se zove Shebane Tabančice, a ja bih dodala Nesalomljive Kokice!

Prijatan ti dan Elicim. rds
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 9:43 am

Htjela bih još samo nešto reći što se tiče Fahrije....

Ona stvarno dobro glumi....i meni je više manje sve bilo ok...
njihove scene su mi bile lijepe, erotične... bez obzira na otvaranje usta ili ne....
vidjelo se da se on trudi puuuuno više nego ona, valjda je izvukao maximum što je mogao.... (ja sam i onako samo njega gledala i slušala)
Ali u 11 epizodi je jako falio pravi poljubac... dokaz tih silnih osjećaja...
šteta...... i možda to može proči u Turskoj... to je njima normalno da se ne ljube..... ali što se mene tiče to joj veliki minus i sva njena gluma mi je pala u vodu....  Nažalost....
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 9:45 am

mikana wrote:Ellice, da ja sam jako razočarana kakav je kraj. Isplakala sam se kao kiša, ali eto tu je kraj serije.

Čekaću kao i ti i sve ostale kokice koje ga godinama pratimo, kad god i  šta god budeo snimio.

O produkciji i ostalima neću da pričam, ko ih šiša.

Meni je u ovoj seriji Engin bio maestralan, to što je serija bila kratka, a mi očekivali barem jednu sezonu, dešava se. Ne mogu njemu ništa da zamerim, čaštaviše bio je i ostao kvalitetan glumac.

Meni je vrlo prijatna i draga naša družba, i dalje ćemo se mi družiti, jer je ovo mesto gde nalazim zadovoljstvo. Idemo mi dalje, FB nam se zove Shebane Tabančice, a ja bih dodala Nesalomljive Kokice!

Prijatan ti dan Elicim. rds

Jutro Miks.... bravo lijepo si to napisala... rds
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 9:56 am

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 9:57 am

Ellicim draga, i tebi lepo jutro! rds
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 10:01 am

Rejting od Kimole, ovo govori da je naša serija bila dobra i na kraju se i dokazalo .....

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 10:19 am

Poruka za Vidu....

Vidice i meni su dolazili ti mailovi...... užas..
Ideš na profil... pa onda na notification... i onda izbrišeš sve di
ti piše slanje na mail....
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 10:28 am

Selam, kokice...

čo povedať.. Olene padla ako tá myš, čo lepíme.  Nikdy by som neverila, že séria s takým kvalitným začiatkom môže upadnúť... Finále najslabšie zo všetkých ep. Veľké technické nedostatky (napr. selvi 3 dni rovnaký friz, oblečenie...) 
Toto nie je pôvodný scenár, nie je možné aby Engin podpísal takéto niečo.  Prvotná idea je predobrá, dala sa prekrásne skockať... ako nejaké posolstvo že aj človek zlomený osudom môže nájsť šťastie.  Ale išlo najhorším možným smerom. Dahan celý čas tlačený aby zabil, a nakoniec sa to stalo. Človek ktorý má ako dr. zakódované v sebe pomáhať... Nepoznám scenáristku, ktorá pokračovala po Usmanke, ale nie je kompetentná písať sériu na úrovni dnešnej doby.  Nedostatky sú obrovské. To čo bolo zlomové, sa prešlo potichu, bez emocii (transplantácia srdca, jilmaz zabil dahanovho otca, vildan/selvi, Dr.dahan) ... Naopak, násilie maniajactvo dostalo priestor....

FAhri  predobrá v humorných a uplakaných scénach, ale v partnerských preslabá. Včera to bilo do očí. Sorry kokice.... Toto neni scenárom, Fahri z tých scén doslova utekala. Partnerské scény nemôže niesť iba jeden, musí byť 50:50. Neviem čo sa stalo, na začiatku boli kiss a intimita. Viem, ašk môže ukázať aj inak, ale vyznania pod balkónom boli dobré v čase Romea a Júlie, dnes neobstoja....´

Engin - nikdy lepší.  Nemyslím iba fyzicky, dozrel duševne. Jeho majstrovstvo nemá hranice.
Neviem, aké na sete boli problémy, ktoré prispeli k predčasnému skončeniu. Ale po včerajšku som presvedčená že Engin intervenoval ukončenie kvôli nezmyselnej ceste, ktorým séria išla.

Vidíme Engin, robí veľké prestávky medzi projektami. On môže vyberať iba z ponúkaného. Ak je ponuka takáto, nečudujem sa že človek píše, číta, itd.. Viem že Engin píše aj scenár, a najlepšie by bolo, keby pre seba...

Olene ma oduševnila.. ale žiaľ, zostala mi iba sklamanie a horkosť.

Last edited by viera on Fri Apr 14, 2017 10:43 am; edited 1 time in total
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 10:31 am

Drahé kokice, ktoré slávite, prajem vám krásne a pokojné sviatky 
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 10:32 am

Tami prosím ťa, neviem či je zámer... ale každá foto a gif čo stavíme je miniatúra... Viem že šetríme priestor, ale.....
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by vida engin * on Fri Apr 14, 2017 10:33 am

ella05 wrote:Poruka za Vidu....

Vidice i meni su dolazili ti mailovi...... užas..
Ideš na profil... pa onda na notification... i onda izbrišeš sve di
ti piše slanje na mail....

Thank you
vida engin *

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 10:37 am

viera wrote:Selam, kokice...

čo povedať.. Olene padla ako tá myš, čo lepíme.  Nikdy by som neverila, že séria s takým kvalitným začiatkom môže upadnúť... Finále najslabšie zo všetkých ep. Veľké technické nedostatky (napr. selvi 3 dni rovnaký friz, oblečenie...) 
Toto nie je pôvodný scenár, nie je možné aby Engin podpísal takéto niečo.  Prvotná idea je predobrá, dala sa prekrásne skockať... ako nejaké posolstvo že aj človek zlomený osudom môže nájsť šťastie.  Ale išlo najhorším možným smerom. Dahan celý čas tlačený aby zabil, a nakoniec sa to stalo. Človek ktorý má ako dr. zakódované v sebe pomáhať... Nepoznám scenáristku, ktorá pokračovala po Usmanke, ale nie je kompetentná písať sériu na úrovni dnešnej doby.  Nedostatky sú obrovské. To čo bolo zlomové, sa prešlo potichu, bez emocii (transplantácia srdca, jilmaz zabil dahanovho otca, vildan/selvi, Dr.dahan) ... Naopak, násilie maniajactvo dostalo priestor....
FAhri  predobrá v humorných a uplakaných scénach, ale v partnerských preslabá. Včera to bilo do očí. Sorry kokice.... Toto neni scenárom, Fahri z tých scén doslova utekala. Partnerské scény nemôže niesť iba jeden, musí byť 50:50. Neviem čo sa stalo, na začiatku boli kiss a intimita. Viem, ašk môže ukázať aj inak, ale vyznania pod balkónom boli dobré v čase Romea a Júlie, dnes neobstoja....´
Engin - nikdy lepší.  Nemyslím iba fyzicky, dozrel duševne. Jeho majstrovstvo nemá hranice.
Neviem, aké na sete boli problémy, ktoré prispeli k predčasnému skončeniu. Ale po včerajšku som presvedčená že Engin intervenoval ukončenie kvôli nezmyselnej ceste, ktorým séria išla.
Vidíme Engin, robí veľké prestávky medzi projektami. On môže vyberať iba z ponúkaného. Ak je ponuka takáto, nečudujem sa že človek píše, číta, itd.. Viem že Engin píše aj scenár, a najlepšie by bolo, keby pre seba...

Olene ma oduševnila.. ale žiaľ, zostala mi iba sklamanie a horkosť.

:::::::::::::
Canim zauvijek će nam ostati TUŠ MUŠ... rds rds napisala se predivan post... ad ad ad
potpisujem svaku riječ.... hg
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 10:40 am

VIEROČKA TU IZNAD GA MOŽEŠ POVEĆATI....
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 10:42 am

Fanovi očekuju brzi povratak Engina u novom projektu. hi1
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 10:50 am

Sa instagrama Ragipa Savaša, koji nas je svesrdno obaveštavao u toku serije sa svog instagrama. Rekao je u da posle svakog kraja, dolazi novi početak.
Zahvalio se fanovima na podršci i rekao .... uskoro se vidimo.

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 10:50 am

ella05 wrote::::::::::::::
Canim zauvijek će nam ostati TUŠ MUŠ... rds rds  napisala se predivan post... ad ad ad
potpisujem svaku riječ.... hg

CAnim .. tuš-muš je zákon 

PS: hvala, zväčšenie som nevidela  ok
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 10:54 am

Njihova sreća i ljubav behu kratki. Dag je bio srećan i presrećan što je spasao Sel .... ovo je njegov poslednji srećan osmeh koji joj je uputio, noi sve ostalo znamo ...

mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by mikana on Fri Apr 14, 2017 10:55 am

Vieročka canim rds 

Post je perfektan, odličan. Sve što si rekla, slažem se 100%. hg
mikana

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content