Kpa/OK..............

Page 6 of 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kpa/OK..............

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 5:43 pm

ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:44 pm

Jooooooj Ellice Toscana..ja obozavam Italiju.. nisam je puno setala ..Venecija..Firenca... ali ovo sto postiras je raj na zemlji...uzivaj canim punim plucima... rds rds
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 5:45 pm

tamarica wrote:
Ellice canim,ovo je raj......obozavam...........ali samo ,na zalost sa tv.........uzivaj i vrati se..........a mozda i ne moras,samo sredi da imas internet tamo mg

::::::::::::
naravno.... gledala sam da smještaj ima wi fi... to je najvažnije... lp lp
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:45 pm

Koja sam ja sutracina ...videla sam da imamo opciju lajkica..i samo sto nisam izvalila da pitam zasto ne vidim na svom profilu... lp lp lp   setila sam se na vreme da ne mozes sam sebe lajkati... ms ms

Last edited by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:45 pm; edited 1 time in total
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Rominica on Fri Apr 14, 2017 5:45 pm

JESTE VI ŽENE OPORAVILE OD ZAVRŠETKA SERIJE, JER SAM VIDJELA NA FACEBOOKU SLIKU GDJE GLAVNI LIK POGINE. MENI JE PRESTRAŠNO I NE VOLIM TAKVE ZAVRŠETKE NIKAKO! [img] [/img]
Rominica

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 5:46 pm

ella05 wrote:

prvo idemo tu.. cinque terre

hmmmmmmmmmmmmmm... možno stretneš marca valentina  mg
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 5:47 pm

Cvete wrote:Jooooooj Ellice Toscana..ja obozavam Italiju.. nisam je puno setala ..Venecija..Firenca... ali ovo sto postiras je raj na zemlji...uzivaj canim punim plucima... rds rds

::::::::::
Hvala canim... naravno da idem i u Firencu ,Pisu, Siennu..... uffff jako sam uzbuđena... idemo autom...
bit će super i za malu... i idemo laganini bez presinga...

Mislit ću na vas.. rds rds
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 5:47 pm

Cvete wrote:Koja sam ja sutracina ...videla sam da imamo opciju lajkica..i samo sto nisam izvalila da pitam zasto ne vidim na svom profilu... lp lp lp   setila sam se na vreme da ne mozes sam sebe lajkati... ms ms
aj ty? lp
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:47 pm

Slazem se Vida..meni ce nedostajati negov izgled...on je predobro izgledao kao Dagan..i bas mi je zao sto je tako kratko trajalo... ali nije mi zao ako se po kraju poznaje citava serija onda je bolje sto je zavrsila
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 5:48 pm

viera wrote:

hmmmmmmmmmmmmmm... možno stretneš marca valentina  mg

lp lp lp ....možda Bambi dođe da se odmori...
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by viera on Fri Apr 14, 2017 5:50 pm

ella05 wrote:

lp lp lp ....možda Bambi dođe da se odmori...
#tušmušselfie.... #koknem  rds rds rds
viera

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:51 pm

Rominica wrote:JESTE VI ŽENE OPORAVILE OD ZAVRŠETKA SERIJE, JER SAM VIDJELA NA FACEBOOKU SLIKU GDJE GLAVNI LIK POGINE. MENI JE PRESTRAŠNO I NE VOLIM TAKVE ZAVRŠETKE NIKAKO! " />
...................

Pozdrav Rominica.. hi1..kako da se oporavis canim kada ti koknu glavnog lika ..jos tome nevin 11 godina je camio u zatvoru , a onda da bi dobio pravdu mora da je uzme u svoje ruke i da se isprlja..vecu nebulozu nisam gledala a cula sam za bezvezni kraj Merhameta.. zato ja stavljam turske serije na stend baj ...dosta je za sada..

Last edited by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:03 pm; edited 1 time in total
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:51 pm

.............. lp lp  pusti Verocka...  ms
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by vida engin * on Fri Apr 14, 2017 5:52 pm

vida engin *

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Fri Apr 14, 2017 5:52 pm

Rominica wrote:
Cvete wrote:Tami veliki poljubac .. hvala sto nam sredjujes forum ..  rds

I OD MENE LIJEPI POLJUBAC, A TI IMAŠ JAKO LIJEPI AVATAR! ob ob
ahahhahaah......znam rds rds rds ..najlepsi
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:53 pm

Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 5:54 pm

ekipa je imala neko okupljanje..ali ne vidim glumce..

Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by ella05 on Fri Apr 14, 2017 6:00 pm

Curke pozdrav,
cv
Pičim dalje....
ella05

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:01 pm

Pozdrav Ella...  hg
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:02 pm

Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Rominica on Fri Apr 14, 2017 6:05 pm

Cvete wrote:
...................

Pozdrav Rominica.. hi1..kako da se oporavis canim kada ti koknu glavnog lika ..jos tome nevin 11 godina je camio u zatvoru , a onda da bi dobio pravdu mora da je uzme u svoje ruke i da s eisprlja..vecu nebulozu nisam gledala a cula sam za bezvezni kraj Merhameta.. zato ja stavljam turske serije na stend baj ...dosta je za sada..

O ja sam gledala par turskih serija koje su se prikazivale kod nas na Novoj TV (Šeherezada, Asu) i onda nakon par godina pogledam Milost, i zažalila (iako je glumačka ekipa bila super), jer me završetak ubio. Nisam gledala dugo serije, i rekla sam jok nema, a iskreno nisam ni imala previše vremena. Slučajno sam pred recimo godinu dana otkrila Tabanka i uz drage virtualne prijateljice počela nevezano gledati serije prema slučajnom odabiru, i sada sam ovisnik. ALi vidim da me ubijaju sa radnjama pa prestanem gledati. I ova vaša mi je bila premračna odgledala dvije-tri i stop. Sad na preskokce gledam KS i CvG ali jedva čekam da završi sezona što se tiče KS, a CvG još nekako izdržavam. Meni serija mora biti razbibriga, jer u svakodnevnom životu imamo i kod mene i oko mene dovoljno drama i tuge, iako sam ja optimističan tip. Vi ste mi posebno simpatično društvo često sam vas čitala ali nisam se uključivala em nisam gledala vaše serije, ali to me nije omelo da se nasmijem i uživam u vašoj diskusiji i druženju. Ali eto sredili nas i portali, ali nedamo se cv cv
Lijepi pozdrav, i ugodne prazike! cv cv cv
Rominica

View user profile

Back to top Go down

Post by Rominica on Fri Apr 14, 2017 6:06 pm

Rominica

View user profile

Back to top Go down

Post by Rominica on Fri Apr 14, 2017 6:10 pm

Nekakve male slikice, moram povećalo tražiti?! Što to je!?

Last edited by Rominica on Fri Apr 14, 2017 6:12 pm; edited 1 time in total
Rominica

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:11 pm

I tebi lep pozdrav Rominica..i lepo se provedi za praznike  rds  ovaj tvoj post je za veliki LAJK.. i lepo si rekla ..serije sluze za razbibrigu jer sve ostalo imamo oko nas... ali sto kazes tabanko je bio ko neka igroteka sa posebnim oddelom za ono otvorit dusu... ali otislo je sve..eto Tami nam polako sredjuje ovaj forum i nadam se da ce potrajati jer ovo druzenje je pravi melem za dusu .onako za opustanje.. 

a sto se tice serija ja se sada okrecem Rusima i Englezima dok me ne povuce neka dobra turska i naravno sve dok nam se ne vrati Engin sa serijom..
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:12 pm

Rominica wrote:Nekakve male slikice, moram povećalo tražiti?! Što to je!?
Preporučam da ne ide nitko na put preko granice, Hrvatska - SLovenija, što nam radi Europa a slovenci sa posebnim guštom, ako tako bude i sezona izgledala biti će svašta

ja ne mogu videti sliku koju si postavila..a ove druge kliknes gore gde enlarge .. ne znam sta se desava po granicama ali i kod nas je pisalo o nekoj novoj proceduri na granici sa Grckom koja ce povecati kolone..ali kako citam dobro su prosli ti koji su isli tamo za praznike
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by tamarica on Fri Apr 14, 2017 6:20 pm

Rominice,bas si lepo to napisala.................pa evo ko je juce citao ovaj nas kutak.mislio je da gleda neku tesku komediju.......sve se raspada ,padaju svi ko pokoseni a mis e pisamo.....................sta cmeo,nismo budale...............ne zelimo da nas niko h...u glavu....ali skontale smo jedno,da nam je bitno cuti jedna drugu,razmeniti muke,srece,ocekivanja -privatna i tako s eolaksati....................a serije,.ma bice ih.................

Ovo za slike,to je radi opterecenja foruma..ali imas iznad slike enlarge i otvori ti sliku ili sta vec u originalu
tamarica
Admin

View user profile http://dlan.africamotion.net

Back to top Go down

Post by marijanci on Fri Apr 14, 2017 6:22 pm

Iskreno bilo bi.mi.lakse kad bi dao neki intervju
,opise kako se oseca,sta da ocekujemo dalje,da nece prekidat i praviti dugu pauzu ,bilo bi mi lakse
marijanci

View user profile

Back to top Go down

Post by Cvete on Fri Apr 14, 2017 6:30 pm

Članak od danas od Onur Aktasa. u danjasnem broju vesnika gecce...skrpila sam nekako prevod ali razume se sustina..puno toga smo i mi ovde prekopametne kokice posocile kao nedostatak i razlog za neuspeh na reyting skali..

"Sinoć je emitirana posljednja 13 epizoda TV serije „The Life” sa Engin Akyürek i Fahrie Evdzhen u glavnim ulogama.
Nažalost, za Fahrije stvari  se nisu promijenile. Nakon  uloge u „Falling Leaves” praktički svi njeni serijali imaju istu sudbinu. S Dzansen Elchin u "Laznom  proljeća" - 9 serije. Sa Mehmet Aslantu u "Zbogom" - 8 serija. Kasnije  je imala uloge u „Kuglice” i „Kurt Seit i Shura.” Oni su  duže trajali ali ipak  su bili zavrseni  prerano.

Enginu Akyureku to se događa po prvi put. Serija, u koje smo ga gledali  nakon njegova sudjelovanja u „Zvijezde Turske” sa Beren Saat su imali rekordne rejtinze „Brak se strancem”, „Da sam oblak” su među najgledanijim serijama. A o seriju „Što je krivica Fatmagül” se prica i  do današnjeg dana, iako  je završila 2012. godine. čak prije nekoliko dana došla je vijest da su otkuplena prava da se radi remake u Indiji. Serija „Prljavi novac i ljubav” donijela mu je puno nagrada u svijetu. Izabran je za najboljeg glumca u Seulu, i  on je dosegao finale natjecanja Emmi - ekvivalent jednog „Oscar” za seriju, iako u zadnji čas otisla mu je  nagrada. Zato i kazem da je ova prva serija  koju Engin Akyürek prerano napusta.

Od jučer gledam ustanak obožavatelja na društvenim mrežama. Mnogi pitaju zašto je serija ukinuta.. Ovo pitanje ima mnogo odgovora, ali mislim da je najveća pogreška bila vreme kada je krenula.. Kada je „U život”, krenula u drugoj polovini januara serije "Ti si moj dom” i „Hrabar i ljepotica” već su bili u najboljoj formi. Očigledno, je bilo tesko ljudima koji su vec krenuli gledati ove serije   da ih napuste i da nastave gledati  „Za život”. Serija je dala  sve od sebe  ali  nije se uspelo. Što možemo reći - neka je za dobro ".
Cvete

View user profile

Back to top Go down

Post by PETRA on Fri Apr 14, 2017 7:07 pm

vida engin a wrote:EVO ČITAM DA SE KENAN VRAĆA NA MALE EKRANE U ULOZI FATIHA OSVAJAČA....ETO KUDA IDU TURSKE SERIJE.... lp

To Turci vole, oni bi opet da osvajaju  do Osmanskih granica...
Ja odo u Enginov harem... ob
PETRA

View user profile

Back to top Go down

Post by Ritta on Fri Apr 14, 2017 8:09 pm

Ja se malo liječim kokice,,,naiđem na ovaj klipić,,PJESMU OBOŽAVAM ,A JOŠ BOLJE LEGNE UZ ELMERE

Ritta

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 34 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

View previous topic View next topic Back to top